Spomíname

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Spomíname

Poslaťod straka17 » Uto 14.06.2022 19:02

Mrzí ma to Mackie... :(
Sunny, ak by si niečo potrebovala píš.

Ja mám dneska nejaký urevany deň. Strašne ma mrzí, že ten oslík ktorého som mala a vytiahol ma zo sračiek sa nedožil toho, že som sa ich skoro úplne zbavila. Ja viem, že si ho veľmi poludstujem, reálne nemám dôvod na takýto smútok.
“I’ve seen a look in dogs’ eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that basically dogs think humans are nuts.” – John Steinbeck
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod Silvuch » Str 15.06.2022 7:51

Mackie, je mi luto,
ach Sunny, nase psiky stalice. :ua:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janas » Štv 16.06.2022 12:05

Mackie :plac: :plac: :plac:
ale krásny vek

my tiež bojujeme :no: , ale stále si hovorím, že cca 10 rokov im nič v podstate nebolo, tak na starobu musí....
lásočky naše :pusy:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Pon 20.06.2022 10:54

Ja som si včera tiež riadne porevala. Nedal sa mi otvoriť whatsapp, že mám plnú pamäť, reku premažem fotky. Tak som skončila spuchnutá usoplená nad videami psov. Ešte furt som nenašla silu navštíviť Cyu…
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Ostatné