Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Lindchen » Štv 29.04.2021 20:56

Arisko spí veľa, ale to on celý život. :heh: 20 hodín určite, aj viac.
If you don’t ask, the answer will always be no.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Ulf » Pia 30.04.2021 4:33

Aja, ta k jo, je to ok. My sme vonku tak 2 hodky dokopy (budeme viac, len bola doteraz zima na lezanie :ua: ). A doma nas potom vecer tak hodinku pozoruje co robibe a bla bla. A hersenverk sme hravali, ale teraz som ho tiez nechcela dzgat pamlskami, ked mal problemy. Ale to uz by sme mohli zase zacat.
Tu mame tiez "problem". Uroven hlavolamov co vie robit ho prestava bavit a tazsie odmieta robit.. chrt nepodareny...
Ulf
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pia 30.04.2021 7:47

Gili spí keď sme preč, v noci, aj večer keď sedíme pri telke - ale jak sa pohneme smer kuchyňa, hneď vyskočí a ide kontrolovať :heh: Takže v zásade sa to mení podľa toho, aký je denný program. Čím viac sme doma, a čím viac ľudí je doma (návšteva nejaká), tým menej spí. Takže po akčných víkendoch na nás pes v pondelok ráno kuká z postele jedným okom, nech už konečne vypadneme do práce a má kľud na spanie :heh: :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Pia 30.04.2021 7:47

Ja z toho dedkovského mozgu nemôžem :lol: Ako super, nie je to besné, keď sa zamotá do stopovačky kuká že vysloboď ma. Ale tie inovácie :pac: Už ste zažili, že počas :kak: musíte dať povel stoj, lebo pochoduje v metrovom kruhu na tých chromých nohách a obserie si paty? :pac: :lol: A ešte na mňa kuká, že som macocha
straka17
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pia 30.04.2021 7:54

Foxa pochoduje úplne rovnako :heh: Paty si teda neobserie, ale zbieram :kak: na 3 metroch :pac:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Pia 30.04.2021 8:00

V mladi to boli uchylky, ze musel :kak: vylozit niekam na murik, tesila som sa, ze uz nedociahne :lol:
straka17
Junior
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Ostatné