Náhubok

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Náhubok

Poslaťod Lorima » Pia 25.05.2012 11:22

A takéto niečo by na bullmastiffa nesedelo? Neviem presne akú majú hubu. :D
http://www.julius-k9.sk/index.php?action=shopresz&termek=102&temek=N%E1hubky
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Náhubok

Poslaťod puff » Uto 29.05.2012 11:07

ahojte,chcel by som vás poprosiť o radu
chcem svojmu hafanovi kúpiť náhubok,nejaké konkrétne vyjadrenie a pod. k tomu som tu nenašiel
neviem či kúpiť takýto Obrázok
alebo radšej takéto niečo Obrázok
momentálne máme nylonový, účel spĺňa v pohode,ale ide leto,teplo a v ňom nevie otvoriť papuľu aby sa vedel ochladzovať..náhubok mu dávam len v mhd-čke,minule síce aj vo vlaku stál sprievodca nadomnou,kým mu nedám náhubok až tak mi vrátil lístok..veď viete ako to je v lete,troška prejdú a už im je teplo a papuľka otvorená :lol: ..a predpokladám,že v týchto náhubkoch by už mal vedieť otvoriť ústa a dýchať..len v tom celokoženom sa mu bude dobre dýchať? bude mu tam dostatočne cirkulovať vzduch,alebo radšej taký jak je na druhom obrázku mu zohnať? musí mať náhubok so zapinaním aj cez vrch hlavy,lebo inak ich vie dať dole..máme plastový,ale to stačí pár sekúnd a má ho dole,nylonový,nakoľko je na tesnejšie a obopína mu celú papuľu,dole nedá
puff
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20

Re: Náhubok

Poslaťod Anavi » Štv 31.05.2012 17:14

ahojte , mám šteniatko border collie má 4 mesiace .No do busu nás nepustia bez náhubku , už . Len teraz čo jej mám kúpiť aký náhubok.Malý z neho vyrastie . A zas postupne kupovať stále vhodnú veľkosť je asi zbytočné vyhadzovanie kešov.Čo odporúčate ? Ďakujem :jop:
Sny sú na to , aby sa splnili .
Anavi
Hafan
 
Príspevky: 583

Re: Náhubok

Poslaťod Bebis » Ned 03.06.2012 13:28

máte niekto skúsenosť s týmto náhubkom? http://www.zoohit.sk/shop/psi/voditka_a_obojky/nahubky/166396#more ste s ním spokojný? a dá sa ten remienok, alebo ako to nazvať, ktorý ide pomedzi oči dať dole? :nwm:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Náhubok

Poslaťod JANULIK2008 » Štv 07.06.2012 10:21

Asi to sem skôr nepatrí ale prosím Vás, keď idem so 4. mesačným psíkom nemusí mať ešte náhubok však? Lebo ona ho stále dáva dole a skúšala som ju aj nejako zabaviť ale jej vadí jednoducho.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek.
Obrázok
JANULIK2008
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Košice-Šaca :)

Re: Náhubok

Poslaťod Dana D » Štv 07.06.2012 11:47

Offtopic: Ak máš na mysli dopravné prostriedky - tak tam by mali mať náhubok všetky psy bez rozdielu veku a veľkosti.
K tejto otázke existuje aj samostatná téma.

Na začiatku náhubok vadí snáď každému psovi, zvyknúť si naň je len otázka cviku a pravidelnosti.
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Náhubok

Poslaťod merri » Štv 07.06.2012 11:55

Offtopic: Treba ist na to pomaly, urcite ziadnemu psovi nebude prijemne mat hned nahubok na sebe pol hodinu alebo viac vkuse. Ja som mojej davala nahubok najprv len na chvilu doma, a vzdy som jej spolu s nim davala pamlsky a zamestnavala som ju vecami, co ju bavia. A vzdy som jej ho dala dolu az vtedy, ked sa nim prestala zaoberat. Postupne som to predlzovala a zacala som jej ho davat aj vonku na prechadzke, teraz ho vydrzi mat na sebe aj 2 hodiny vkuse a naucila sa s nim normalne fungovat bez toho, aby sa ho snazila davat dolu.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Náhubok

Poslaťod Veronika_27 » Pia 08.06.2012 8:08

Ahojte,
prosím vás, mám 7 mesačné šteňa kríženca staforda, dala by som aj foto, ale vkuse mi vypisuje chybu aj po zmenšení foto :ua: no k veci, chcem sa opýtať Zvolenčanov psíčkarov, či je nutné, aby mal pes počas cestovania MHD alebo inými spojmy náhubok, a ak áno, poradili by ste mi, aký je najlepší pre mladého psíka, teda fenku? Nejaký, v čom nebude vypadať agresívne, niečo len ako účelý prostriedok na cestu autobusom do mesta a tak, lebo nájdu sa aj hlúpi ľudia, čo hned usudzujú, že pes je agresívny, ked má náhubok :pac:
ďakujem :smile:
Obrázok
Veronika_27
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 102
Bydlisko: Zvolen, Lučenec

Re: Náhubok

Poslaťod Renata » Pia 08.06.2012 8:42

Veronika, pes pri cestovani MHD alebo inymi spojmi, musi mat nahubok. najlepsi si vyberies tak, ze zajdes so psom do predajne a vyskusas ktory a ako mu sadne. to aby si uspokojila okoloiducich sa ti nikdy nepodari :ha: pes s nahubkom je pre vacsinu ludi automaticky agresivny. aj ked malo by to byt tak, ze ten pes je akurat dobre zabezpeceny, nie agresivny, ale pohlad ludi nezmenis zmenou kosika. takze vyber to, co sadne vam, nie ludom okolo vas. :ahoj:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Náhubok

Poslaťod Veronika_27 » Pia 08.06.2012 10:17

Renata, ďakujem za odpoveď :smile:
V tomto som dosť zlá, dosť ma vie ovplyvniť čo sa týka nálady, keď ľudia blábolia blbosti, hoci nič o tej veci nevedia, napr. ked sa túto žabu snažím niečo naučiť, aj sa mi darí, no ľudia na mňa pozerajú často krát ako na tyrana alebo čo :oo: :ua: možno preto sa snažím nájsť nejaký menej nápadný :smile: nech sa takému niečomu vyhnem... ale asi sa mi to nikdy nepodarí :hmm:
Obrázok
Veronika_27
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 102
Bydlisko: Zvolen, Lučenec

Re: Náhubok

Poslaťod merri » Pia 08.06.2012 11:20

Ber to ako vyhodu, aspon sa ti taki rypaci budu oblukom vyhybat :ha:

Offtopic: Inak vzdy sa tak smejem na takychto reciach. Pes taha stopovacku, a hned vsetci "hiii, co vyviedla, ked to musi za sebou tahat?" Alebo ma nahubok "co niekoho pokusala?" Taki ludia zjavne nieco ako predchadzanie problemom a vychova nepoznaju, takze sa nad tym len pousmejem :lol:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Náhubok

Poslaťod Veronika_27 » Sob 09.06.2012 18:17

Merri, ale ja som na to taká blbá, že si to zatiaľ beriem až príliš k srdcu :aaa: Pretože takí ľudia niekedy najviac vyrývajú, majú múdre reči, zatiaľ čo v skutočnosti o tom psovi a majiteľovi vedia veľký prd ( s prepáčením za vyjadrenie ) :dancing:
Obrázok
Veronika_27
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 102
Bydlisko: Zvolen, Lučenec

Re: Náhubok

Poslaťod Margita » Sob 09.06.2012 18:26

mne sa pacia tieto nahubky a su skor pre bull psov
http://www.shop.mraja.net/akcie/n%C3%A1 ... 1hubky-mag

Offtopic: veronika z tvojho profilu "naporúdzi" ej,bistu to je slovo :lol: som dho nezacula
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Náhubok

Poslaťod Veronika_27 » Sob 09.06.2012 20:51

Margita :smile: páči sa mi ten šedo-fialový ... ale asi budem musieť naň začať šetriť :ua: PS: som rada, že som ťa pobavila... nejako mi tam sadlo to slovo :no: veľa slov v dnešnej dobe ľudia nepoužívajú často ...
Obrázok
Veronika_27
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 102
Bydlisko: Zvolen, Lučenec

Re: Náhubok

Poslaťod luss_zrzka » Ned 08.09.2013 16:29

neviete mi poradiť kde by som zohnala náhubok mopsovi? do tašky sa mi už nezmestí a do mhd nás bez toho nepustia.. v žiadnom e shope som nič nenašla :(
luss_zrzka
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy