Protismykova podlozka pre psa (nie kobercek)

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Protismykova podlozka pre psa (nie kobercek)

Poslaťod krokodil_sk » Uto 19.10.2021 18:56

Ahojte,

vie mi niekto doporucit protismykovu podlozku pre mojho hafana pre misky na vodu a granule?
Je to vitalny senior JRT (>17r) ale ma problem udrzat labky pokope ked basti a pije kedze sa mu smykaju na plavajucej podlahe. Nasiel som iba koberceky ktore ale nechcem kedze narobi dost "bordel" ;)
Hladal som nejaku gumu 100x60 cm, tenku a ktora nesmrdi ako pneumatika ale beznadejne
Dakujem
krokodil_sk
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Protismykova podlozka pre psa (nie kobercek)

Poslaťod Slausa » Str 20.10.2021 9:52

Co taka ta gumeno-penova podlozka co sa dava do kúpeľne? Predavaju to ako metráž v domácich potrebach
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Protismykova podlozka pre psa (nie kobercek)

Poslaťod straka17 » Str 20.10.2021 10:18

Ja bych mu misky zavesila/polozila vyssie
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Protismykova podlozka pre psa (nie kobercek)

Poslaťod clupko » Str 20.10.2021 10:25

su aj makke penove podlozky na cvicenie a pre deti, byva to z EVA peny, predava sa to po dieloch v tvare puzzle, takze si vyskladas tvar a velkost, ako treba.
alebo protismykova podlozka, co sa dava do zasuviek, to sa da kupit cela rolka (napr. v ikey) a odstrihnut kolko treba. rovnako aj byvaju take podlozky pod dosku na krajanie, aby sa nesmykala, tiez rolka a strihnes.
alebo silikonova podlozka na pecenie. pre maleho psika je to dost velke, a tiez sa nesmyka.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami


Späť na Potreby pre psy