Efilačné nožnice

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Efilačné nožnice

Poslaťod Lindchen » Ned 08.03.2015 9:38

Aké sú dobré efilačky? Myslím kvalitné a ostré? Kúpila som také obyčajné v chovateľských potrebách kedysi dávno, bolo to totálne tupé a obýbalo sa to. Zachytila som na DF, že treba kúpiť kovové. Čo ešte? Podľa čoho ešte vyberať? Kde kúpim kvalitné za rozumnú cenu? Keby ste ma nasmerovali, čo ste skúsenejší, na výstave sa mi zdajú dosť drahé. Príp. nepredávate niekto? :angel: :poklona:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod bibika » Ned 08.03.2015 10:08

Ktoré sú dobré ti síce neporadím, ale ja mám svoje z Atos-u v KE. Sú celokovové a majú zúbky na jednej čepeli a strihá sa mi s nimi dobre. Stáli ale okolo 70eur :angel: Atos prerobil e-shop čiže musím ich pohľadať, ak ich nájdem tak pošlem link. (dala by som aj lepšiu recenziu a foto, ale mám ich doma v BJ)
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod Lindchen » Ned 08.03.2015 10:14

Vďaka bibika, no zbohom, 70 eur :oo: . Tak neviem, asi ani nehľadaj odkaz, lebo toľko sa mi nechce dať. Jedine, že by mali aj za nejakú nižšiu cenu.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod Margita » Ned 08.03.2015 10:55

Linda,a naco su tebe efilacky?
ja jedny mam,myslim ze ferplast alebo take cosi,a su mi na dve veci,ani neviem naco som ich kupovala,ale hodil by sa mi hreben :heh: som si kupila taky ze za 80centov,a uz mi jeden zub vypadol :lol: som mala najprv dva,jeden som poslala do nejakeho utulku,ze sak naco su mi dva a druhy som potom stratila, :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod Lindchen » Ned 08.03.2015 10:57

Akože načo, na bígla :lol: . Si nevedela, že bígl sa strihá? :heh:
Tie ferplast sú úplne nanič. Rovnako ako trixi.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod Margita » Ned 08.03.2015 11:01

no vedela,ale efilackami?
ja som minule darinu ostrihala ale so strojcekom :heh: chvost mala uplne strasny a taku suknu na prdeli a za usami ze az
ale efilackami nic neodstrihnes,ved to su take tie derave noznice,ja ti kludne tie moje darujem,ale za vymenu za hreben :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod Lindchen » Ned 08.03.2015 11:13

Bígl sa holí a niečo sa dorába efilačkami, celá veda to je. Len tie obyčky efilačky sú na nič, ale ďakujem :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod pigie » Ned 08.03.2015 11:17

Kurna, ja mam od trixie stare a kwckove drahe a ver, ze lepsie strihaju tie trixie, tie mam radsej :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod Lindchen » Ned 08.03.2015 11:21

Neviem no, moje sú neviem, či trixi alebo ferplast, ale kúpila som ich tupé, neodstrihnú nič :ua: . Tak nemám odvahu kúpiť iné podobné, dám za to nejakýh 10 eur a zas budú zlé, vyhodím zbytočne peniaze, to som mohla pridať a mať lepšie. Len zas, budú oazj lepšie. Vidíš pigie, ty máš skúsenosť, že sú horšie tie drahšie. Nechce sa mi kúpiť šmejd za 40 eur minimálne, ak nie viac :ach: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod Margita » Ned 08.03.2015 11:25

ja mam tieto
http://www.pet24.sk/ferplast-noznice-na ... 5989-1893#
kto ich chce? :angel: za hreben :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod Lindchen » Ned 08.03.2015 11:26

Anoo, to sú presne tie moje nestrihajúce :heh: . Ale oki, nebudem ti kaziť kšeft :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod pigie » Ned 08.03.2015 11:28

Ja mam starsi typ tych trixie, pozeram, ze take uz v ponuke nemaju. By som ich spoznala, stali 175 korun :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod Lindchen » Ned 08.03.2015 11:37

Ok, našla som efilačky za 1165 eur, dobre čítate, ľuďom hrabe :haha: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod pigie » Ned 08.03.2015 11:44

Ano, aj ja poznam ludi, co maju efilacky v hodnote par sto eur :ach: Pre psa. Inak, tie KW strihaju super ludske vlasy, ale Hugove chlpy neberu :heh: Tam su lepsie trixie. A opacne, trixie zase tak dobre neberu ludske vlasy :haha: Takze asi zalezi aj od typu srsti.
Inak, ja by som bola drza a vyskusala na vystave. Teraz v nitre som sa opytala nadrzovku, ci mozem kefu najskor na psovi vyskusat :heh: Dovolili :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Efilačné nožnice

Poslaťod Margita » Ned 08.03.2015 11:49

som sa sla pozriet co to ma za noznice a to nie su tie :lol: tieto maju cisto ciernu rucku,tak netusim co to je zac,lebo obycajne noznice mam s tou cierno cervenou ruckou
ja som to mala s gilotinkami na pazure,mala som jedny celokovove,nejake tatrapet ci co,kupovane pred 13rokmi a strihali super,ale potom uz horsie,tak som kupila dalsie tiez take celokovove, uplne naprd,tk som nakoniec este kupila take klieste na pazure a tie su fajn

aa pigie ty nechces efilacky?za hreben :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Ďalší

Späť na Potreby pre psy