Hračky do vody

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Hračky do vody

Poslaťod wer » Štv 24.06.2021 18:40

No ved prave, ze pri plavani sa mi to nezda... na susi sa to stava. Ked to leti a on do toho vbehne... ale je fakt, ze mojmu sa to nestalo este pocas chodze a normalneho nesenia.. :lol:
Ale zas moj je vcelku zbehly v tom uz - neexistuje ziadna prechadzka bez pulleru uz cca 2 roky, tvoj to ma nove... moj to uz vie aj profesionalne zdvihat - pritlaci labkou o.hranu, sa mu to nadvihne. Alebo sa ide napit do potoka a aby mu to neslo s prudom, tak bud si na to lahne, alebo sa otoci proti prudu a da si to pred seba, ze o telo sa mu to zastavi.. :king: normalne niekedy zasnem, ako taky pes vie rozmyslat..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hračky do vody

Poslaťod Mac Gie » Štv 24.06.2021 19:13

Mi to pripomenulo ako sa Max raz hral pri Topli s pneumatikou z detského bicykla a v jednom kuse si to vešal na krk a verím, že keby toto malo väčší priemer robí to tiež :heh:
Neviem aký ťažký je puller ale keď to človek hádže ako aport a pes rád skáče tiež by v tom mohla zakotviť noha ak to náhodou nedoletí dosť ďaleko :nwm:
Prílohy
IMG_20210624_201153.jpg
Detská pneumatika
IMG_20210624_181053.jpg
Dnešné koliesko
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Predchádzajúci

Späť na Potreby pre psy