Obojky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Obojky

Poslaťod hugo :) » Str 27.05.2015 19:20

Aris, asi už je neskoro, ale aj ja mám obojok s neoprénom a máme ho radi :lol: akurát nie od hurtu, ten sa mi nepozdával, ja mám odtiaľto. a vzhľadom k tomu, ako ten bulo niekedy potiahne, zatiaľ sa drží super :no:
http://www.prekone.sk/prekone/eshop/8-1 ... jok-Ezydog
Obrázok
hugo :)
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 385

Re: Obojky

Poslaťod elfinka » Str 27.05.2015 19:42

Ja mam z http://www.magweb.cz/ taky s normalnou prackou, a tomu pomerne verim ze by mohlo vydrzat :smile:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Obojky

Poslaťod Aris » Str 27.05.2015 20:03

Nie je neskoro, ja stále čakám na niekoho s kým by som mohla objednať :heh: Ďakujem :jop:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Obojky

Poslaťod hugo :) » Štv 28.05.2015 10:45

Aris, rada :smile: ja som s neoprénom maximálne spokojná, keďže predošlé obojky hugovi drali srsť, skoro bol holokrkáň. predtým mal taký textilný s opaskovým zapínaním a nechcelo sa mi furt s tým babrať a dávať ho dole. a okrem toho keď niekto príde k nám, huga uviažeme lebo nemá voliéru, teda musí mať furt niečo na krku... tento neoprén už dávam dole keď sme vovnútri, lebo s trojzubcom to už nie je taká brblačka :ha: akurát "negatíva": hugova kratučká srsť sa vpichne do tej neoprénovej časti, ťažko ide von. a druhá: ten dzindzík kde sa pripája známka je blízko zapínania. my máme kovovú známku, čiže kade ide, tade cinká :lol: mne to nevadí, aj keď sa poneviera počas prechádzok za mnou, počujem ho, viem kde je. a evidentne ani hugovi nevadí, alebo si už zvykol :no:
Obrázok
hugo :)
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 385

Re: Obojky

Poslaťod kellee » Uto 12.01.2016 12:11

kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Obojky

Poslaťod elfinka » Uto 12.01.2016 12:42

Mame. Som celkom spokojna. To drzadlo ma medzi obojkom a drzadlom suchy zips, takze to netrci (vyhoda) ale ked to chces rychlo drapnut, tak to trosku prekaza - a suchy zips sa zadrapuje do rukavic. Okrem toho sa mi teda vzdy ten obojok pretocil tak, ze drzadlo nemal hore na krku ale dole :heh: ale to ma asi fido taky blby krk lebo jemu sa pretaca uplne vsetko.
A hlavne tomu fakt verim ze nerupne a verila som aj v case psovych najvacsich excesov trhacich :yes:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Obojky

Poslaťod kellee » Uto 12.01.2016 12:45

elfinka píše:Mame. Som celkom spokojna. To drzadlo ma medzi obojkom a drzadlom suchy zips, takze to netrci (vyhoda) ale ked to chces rychlo drapnut, tak to trosku prekaza - a suchy zips sa zadrapuje do rukavic. Okrem toho sa mi teda vzdy ten obojok pretocil tak, ze drzadlo nemal hore na krku ale dole :heh: ale to ma asi fido taky blby krk lebo jemu sa pretaca uplne vsetko.
A hlavne tomu fakt verim ze nerupne a verila som aj v case psovych najvacsich excesov trhacich :yes:



vdaka, tak ho objednam. jednak ma zaujalo to drzadlo a hlavne obojok, co mame teraz, kozeny mu je uz velky riadne a neustale sa mu nedaju dierky dorabat
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Obojky

Poslaťod hruska » Str 20.01.2016 15:05

som slubila "recenziu" obojku http://hafaj.sk/obojok-maui-vario-plus
je trosicka uzsi ako som si myslela, ze bude, podla popisu ma mat 3,5, ale realne skor nema, neviem najst meter ale.
Ale je super, velmi makky, pohodlny, vyzera byt dobre udrziavatelny, som velmi spokojna, ked raz nasetrim, aj imankovi asi kupim :yes: na mensich psikov by som ale asi skor ine hladala.
foto poriadne nemam, iba take nepodarky
Prílohy
DSC_1349-2.JPG
DSC_1324.JPG
DSC_1235.JPG
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Obojky

Poslaťod Bad » Str 20.01.2016 16:00

už jsem se na něj chtěla zeptat - nepovoluje? Ten onen plastový šedý bazmek vedle spony nevadí? Nezachytává se do něj srst?
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Obojky

Poslaťod hruska » Str 20.01.2016 16:06

foxa je chronicky netahac, takze jej nepovoluje, dnes dam imanovi on si vie potiahnut
srst sa nikam nezachytava, ale opat, skusim na imanovi, on ju ma dlhsiu
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Obojky

Poslaťod hruska » Uto 02.02.2016 8:57

vyskusany na imanovi, nie je to megatahac, ale vie sa zarvat dopredu a teda obojok nepovolil a ak povolili, tak minimalne.
Som velmi spokojna, skoda, ze nie je o toho pol centaku sirsi
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Obojky

Poslaťod hriva » Uto 10.05.2016 22:53

Som uplne nespokojná s nylonovym obojkom od mihor...možno na venčenie ok ale... Nero býva pol dňa uviazany, na reťazi sa ale nijak extra netrhá a ten blby obojok mu spálil cely krk. Taký hnusný tvrdý nylon to je.
Prílohy
image.jpeg
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Obojky

Poslaťod weron » Str 11.05.2016 7:06

Ty vole
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Obojky

Poslaťod Vikiki22 » Str 11.05.2016 8:39

Au. Kúp mu aspoň podšitý softshelom alebo niečím takým. A to sa mu spálilo len teraz? Vyzerá to, že to má dlhšiu dobu, to si si skorej nevšimla? :nwm:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Obojky

Poslaťod calwen » Str 11.05.2016 9:24

Ja by som mu kupila nejaky jemny kozeny, kedysi som taky kupila tusim v Sponzii, uplne makkucka koza ale pevny obojok :yes:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy