Postroj

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Postroj

Poslaťod Slausa » Sob 02.07.2022 13:01

Toto sú asi najlepšie co mam, na tej zhora to trochu vidno ako tam ma vpratany hrudník, vyzera ze sa jej to zarezava do brucha ale nie
Prílohy
Screenshot_20220702-135737_Gallery.jpg
Screenshot_20220702-135849_Gallery.jpg
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Postroj

Poslaťod wer » Sob 02.07.2022 13:05

Aha, fajn to vyzera. Tak si asi skusobne necham poslat viac a uvidim.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Postroj

Poslaťod Sunny » Sob 02.07.2022 13:18

Tento mám aj ja, behala mi v tom Foxa. Ona teda nema velky hrudnik do stran, ale zas je dlha jak tyzden pred vyplatou a sedel pekne.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Postroj

Poslaťod hriva » Ned 03.07.2022 11:18

Ja mám non stop 8 rokov a stále drží
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Postroj

Poslaťod wer » Pia 15.07.2022 16:43

Ja mu asi nezozeniem postroj :ach:
Objednala som teda na skusku aj nonstop, aj ten, co ma slausa (akurat maju uz novsi typ - koyuk)
Ten nonstop asi sedi lepsie,ale sa tak krci, huzve, ked sa otaca. Ale mozno to len neviem nastavit..
PSX_20220715_173018.jpg

PSX_20220715_172924.jpg

No a tento je uuplne kratky :pac: inak sa mi lubi ovela viac
PSX_20220715_172829.jpg

PSX_20220715_172726.jpg
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Postroj

Poslaťod clupko » Pia 15.07.2022 17:07

to krcenie je podla mna normalne, lebo ked nie je v tahu, tak nema co ten dlhy popruh drzat natiahnuty ku chvostu. ale vyzera mu byt kratky na oboch fotkach. to mas velkost 7, ze? nemal by mat vacsi? Avery ma velkost 7, a teda on vazi tak 32kg.. ale zas pozeram, ze na krku mu asi sedi dobre - tak mozno nieco ine nez freemotion?
nam v mushgo odporucali este eurohusky. ale ten som mu nevedela obliect kvoli packe.
sprav si vylet do ich stanku, to bude najlepsie.

inak co sa tyka vydrze, tak mame nonstop line asi 2 roky a je ako novy. prvy rok ho nosil denne, teraz uz menej. a nonstop freemotion mame z druhej ruky, asi 3-4 rocny, tiez mu nic nie je, nic nepovoluje.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Postroj

Poslaťod elfinka » Pia 15.07.2022 17:13

To má akú veľkosť ten freemotion? Neni mu len malý?
U nás takto, na Fida sedí až v9
Prílohy
8E993065-5168-4397-B078-A8B5EDD22F6B.jpeg
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Postroj

Poslaťod wer » Pia 15.07.2022 17:15

8 to je.
V com sa vam zda maly? Na krku mu sedi. Ze za tymi rebrami by mal byt az? Porazi ma.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Postroj

Poslaťod Slausa » Pia 15.07.2022 17:19

Mimo ťahu dlhy postroj vyskočí pomaly na lopatky Sure.

On sa fakt musi posudzovat v tom ťahu inak to tak srandovne pasuje, teda nepasuje

Fakt asi najlepšie urobiť vylet do Brna


Inak k vydrzi, ja mam line už 2 roky, nosí ho skoro denne a jediné čo mu je sú odraté pásiky reflexné, čo sa stále vala po zemi
Prílohy
Screenshot_20220715-181619_Gallery.jpg
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Postroj

Poslaťod wer » Pia 15.07.2022 17:25

On je kratky aj v tahu. Vsak ta jedna fotka je v tahu a ma to uplne v polke rebier a koniec tej slucky je v polke bedier.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Postroj

Poslaťod clupko » Pia 15.07.2022 17:30

wer píše:8 to je.
V com sa vam zda maly? Na krku mu sedi. Ze za tymi rebrami by mal byt az? Porazi ma.

tak 8, no proste zeleny pruzok. ten mam na Averyho. nemam normalne fotky z profilu, ale tu vidiet, ze ked je volne, tak sa to kruti, to je normalne. a ked je v tahu, sedi mu dobre, aj ked on by mohol mat na krku mensi obvod, len to potom neoblecie. https://www.instagram.com/p/B8jflSuHdpj/

nema byt za rebrami. ale ta slucka vyzera byt niekde na krizoch, ma byt skor tak pri koreni chvosta, pokial viem.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Postroj

Poslaťod clupko » Pia 15.07.2022 17:32

este Dragrattan odporucaju ovciakom

edit: pridam este tento textik od Mush Go
Pokud postroj není v tahu, vypadá krátký, nakrčený a neforemný. Správně padnoucí postroj má poměrně malý obvod krku, v plném tahu nezasahuje za žebra do měkkého břicha a končí u kořene ocasu, nepřetáčí se, pes v něm pracuje rovně a nechrčí. Výsledná velikost velmi záleží i na tahu psa - u extrémních tahounů volíme o jednu až dvě velikosti menší než u psů s jemnějším stylem práce.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Postroj

Poslaťod wer » Pia 15.07.2022 18:02

Slucka nie je problem, to sa da posunut. Mne prave pride, ze ten nonstop mu sedi. Az na to krcenie, ked sa obzrie (na tvojej foto sa prave vobec nekrci..) mozno staci, ked nebude taky tuhy novy.. Ten druhy je mrte kratky naozaj. Min 5 cm mu chyba na dlzku. Ale to mi kamoska s mln tiez vravela, ze jej nesedeli postroje na dlzku a ked dlzka ano, obvod krku nie.. freemotion ma nakoniec tiez.
Zoberiem na cvicak, nech mam pomocnikov, sama nedam psa do tahu na zahrade.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Postroj

Poslaťod straka17 » Pia 15.07.2022 19:30

U mushgo sa kedysi dalo objednať na skúšku viac veľkostí, že si tam nemusela osobne
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Postroj

Poslaťod wer » Pia 15.07.2022 19:39

Vsak mam 3 postroje od nich na skusanie... tie 2 nesedia typovo - vacsi nebude lepsi. Ten nonstop neviem, ale ked ma byt aj mensi (ako clupko cituje), ked pes taha, tak bude oka. Len to nastavit. Oblieka sa mu v pohode.
Inak maju to fakt super vymyslene, aj naozaj ochotne radia. A sa asi aj vyznaju, tak som.zvedava, co odpisu. :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy