Pelech

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Pelech

Poslaťod Mackie » Str 07.02.2024 17:26

Nechala som sa inspirovat, potrebujem take nieco pod pelechy, vzala som zo zoohitu na skusku. Nosnost to sice pise 50 kg, ale prehnute to je aj bez psa, ta sietka, neviem ako pohodlne to bude pre psa z dlhodobeho hladiska. Ked tam ma svoju deku, v pohode na par pokusov si lahol. Ale na pelech to urcite nie je, to musim vyrobit "postel" ako som povodne planovala. Uvazujem, ci si to nechat do leta a vyskusat, ci na tom vonku bude lezat, alebo vratit. Za tu cenu, asi pockam.
Prílohy
DSC_9086.JPG
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión

Poslaťod pigie » Štv 08.02.2024 6:06

Ta sietka je vyhoda pre vecne mokrych a spinavych psov... a hunatych, ktorym prave teplo odspodu dobre nerobi. Moj pes konvencny pelech vobec nepotrebuje. Na matrac siel malokedy aj v zime. Tuto ide pravidelne. Zimomravym psikom toto svedcit nebude. Fry by mi tam spavat rozhodne nechcel na takom, keby tam mal lihat len na tu sietku.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hmka » Štv 08.02.2024 8:40

Mackie tak ja počkám na report do leta :lol:

Ja to lehátko zvažujem len von mať, tam pes býva iba s nami keď už používame terasu.
V chladnejších dňoch mi ten látkový pelech príde slabá izolácia.
A hlavne mi strašne vadí, že keď poprší, máme na dlažbe kopec dážďoviek, ktoré som už neraz potom zasušené spod pelechu pucovala blee
hmka
Nováčik

Poslaťod pigie » Štv 08.02.2024 8:48

hmka píše:A hlavne mi strašne vadí, že keď poprší, máme na dlažbe kopec dážďoviek, ktoré som už neraz potom zasušené spod pelechu pucovala blee

Si predstav, ze take zasusene mas na psovi. Nas vonku lehatko nepouziva vobec, bud trava alebo dlazba... A dazdovky mi nosi domov pravidelne v chlpoch :blee: Obcas zive, obcas najdem uz zosusene. Aj preto uz obycajny pelech von nedavam, tiez mi to vadilo :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hmka » Štv 08.02.2024 10:10

Pigie bleee, našu von keď je vlhko nepúšťam. Pelech je pod strechou, ale tie mrchy vždy po daždi vylezú.
Lehátko vlastne potrebujem len kvoli dážďovkám, nech si lezú kde chcú, no nechcem to mať nalepené pod pelechom.
hmka
Nováčik

Poslaťod Mackie » Štv 08.02.2024 10:29

Ja som na vonku uvazovala o nejakom umyvatelnom vodeodolnom, ale to podla mna po case tiez ostane zasvinene a neumytelne. A tiez vlastne vonku na nicom takom nelezi, jemu to je jedno. Mne uz menej :heh:
Mne nevadi, aky to je material, ale to je ako hojdacia siet, taky lavor sa spravil :nwm: a rozumiem, ze to viac nemoze byt napnute, pri tom sposobe ako sa to sklada, ale zda sa mi to prilis. No ved pockame, uvidime.

Hmka no mozno potom posuniem so zlavou :heh:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión

Poslaťod pigie » Štv 08.02.2024 10:32

Ved my tak isto, pelech bol pod strechou a dazdovky pod nim... Uz take von nechcem. Toto Mackie, ta sietovina je vyborne umyvatelna. A ked mam vytiahnutu wapku, tak to prejdem aj wapkou :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hmka » Štv 08.02.2024 10:59

Mackie píše:Hmka no mozno potom posuniem so zlavou :heh:

:jop:
hmka
Nováčik

Poslaťod clupko » Štv 08.02.2024 12:24

mackie, a ty si myslela, ze to lehatko bude ako postel, ze proste len vyvysena tvrda plocha? alebo na aky ucel si to chcela?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Štv 08.02.2024 12:37

Primarne potrebujem vyvysenu plochu pod normalny pelech kvoli kureniu, to som sa nevedela dopracovat k dizajnu ako to spravit, tu mi pomohlo to hladanie takychto lehatok kade tade, nasla som ine typy, a uz viem ako spravit, takze toto vybavene. Pisem ako tatar, ja viem. No ale ked uz bolo v hre to lehatko na vonku so spominanymi benefitmi, tak som ho vzala na vyskusanie. A cakala som, ze bude napnutejsie, co uz bolo pri stavani jasne, ze nebude, to jedine zeby sa skrutkovala ta konstrukcia; pri tejto ako sa nasadzuje, musi byt nejaka vola tej tkaniny. Ale aj tak som asi cakala, ze aspon v kludovom stave to bude rovne, ako na tych fejkovych fotkach aj so psami :heh:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión

Predchádzajúci

Späť na Potreby pre psy