Náhubok

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Náhubok

Poslaťod hriva » Štv 18.08.2022 13:45

Vyzerá byt lepšie pozvarany jak ten so superzoo
Prílohy
8FB00998-375F-4DD8-9376-4F5F6733C7AB.jpeg
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Náhubok

Poslaťod MisheliQ » Pon 08.05.2023 10:56

IMG_9567.jpeg
IMG_9567.jpeg (35.59 KiB) Zobrazené 1091 krát

Hriva co je toto za nahubok? A jak si zvykala svojich na neho? Respektive ako zvykat psa, s kt nemate cas ani prilezitost nejak trenovat, len ho chcete chodit vencit a nemat nakusnutu rit pri tom?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Náhubok

Poslaťod Slausa » Pon 08.05.2023 11:05

Nasadim a idem :heh: Zvlášť keby mi hrozilo že mi pes načne riť. Rozptýliť zaujímavými vecami vonku, nastúpiť do vlaku... Ak na to máš čas sa s tým šepkať, tak shapingom to ide tiež.

Hento je baskerville, ja ho rada nemam, sedi mizivemu % psov ako by mal, ale da sa nejak vytvarovat. Ale má veľké diery, pes cez to cvaknúť vie
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Náhubok

Poslaťod Elis » Pon 08.05.2023 11:06

Baskerville by to mel byt:

https://www.zoohit.sk/shop/psi/voditka_ ... r&i=1&ro=2

nandam a jdu? :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Náhubok

Poslaťod MisheliQ » Pon 08.05.2023 11:13

Oki, pytam sa preto, aby sa pes aj vyvencil a neryl hubou zem, lebo mu vadi nahubok.

Nemam moznost mu to ani pomerat a majitelia sa s tym tiez nebudu nejak ondit. Tak som zvedava jak mu daco vyberem
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Náhubok

Poslaťod wer » Pon 08.05.2023 20:10

Co to je za psa? Mne osobne ziaden pes nahubok neriesil a absolutne nic som na tom netrenovala, proste som nasadila a dovi
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Náhubok

Poslaťod MisheliQ » Pon 08.05.2023 20:14

Krizenec typu SAO len mensi a ozaj krizenec. To snad ma v sebe roznu zmesku plemien. Velky pes ale nie zas az tak velky ako SAO. Hmotnost si neodvazim tipnut, ja nemam odhad. Skoda, ze nemam foto.
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Náhubok

Poslaťod wer » Pon 08.05.2023 20:18

Ten ho asi tiez riesit nebude.. bude mat inu zabavku :lol:
Ale sla by som.do klasickeho kovoveho nahubku
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Náhubok

Poslaťod MisheliQ » Pon 08.05.2023 20:46

Nedobije ma s tym? Nevyzera, ze by ma mal 2krat v laske. Co este okrem stopovacky mi treba? Treba nejake dvojite istenie pre istotu?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Náhubok

Poslaťod Slausa » Pon 08.05.2023 21:32

Hlavne najprv za mňa nie stopovačka, najprv zisti akú má silu na bežnom voditku radšej ako by si rovno mala dat letecké číslo :heh: Pevný obojok ešte.

Kovakom- dobije, ak bude chcieť, ranu uvalí. Ale vyber si, dierka alebo modrina. Aj baskervilom by sa teoreticky vedel zahnať tak aby to bolelo
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Náhubok

Poslaťod pigie » Pon 08.05.2023 21:41

A taha? Udrzis ho, ked sa zaprie?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Náhubok

Poslaťod MisheliQ » Pon 08.05.2023 21:51

Cim je iny tah na vodzke a tah na stopke? Som rozmyslala aj nad halti a na to mu dat nahubok, lebo ako vobec netusim ako sa sprava na vodzke. Co sa tyka udrzania, tak si verim, ze ho udrzim. Len teda nech sa neobrati proti mne, to mi aj nejake udrzanie bude na prd
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Náhubok

Poslaťod Slausa » Pon 08.05.2023 21:57

Sakra rozdiel, ci ma na rozbeh dva metre alebo 10. Cim dlhsie voditko, tym vacsia sila a zaber.
Haltina na dlhe voditko tiez skorej nie, to je na urvatie chrbta. Vlastne ani iba haltina samotna, da sa z nej vyzut. Da sa voditko cvaknut aj na kosik, ak tomu psovi aspon trochu sedi, videla som to v praxi, funguje to snad lepsie ako haltina, ale vzdy k tomu treba aj nejaky pevny bod na psovi, obojok/postroj
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Náhubok

Poslaťod MisheliQ » Pon 08.05.2023 22:00

No len ked sa rozbehne, tak sa nebudem prizerat a tu moznost nabrat rychlost mu prirodzene nedam. Vsak by ma seklo aj v krizoch abo rovno zlomilo. Mne stopovacka prisla vhodna kvoli tomu rozpatiu volneho pohybu. On moc pohyb nema a mi trha srdce ist s fenami na volno a on vobec nic
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Náhubok

Poslaťod Slausa » Pon 08.05.2023 22:22

Ak to zvladnes, vela stastia, v zlomku sekundy. Ked bude od teba x metrov a nieco zbada, je celkom velka sanca, ze ked to necakas, nedobrzdis, reakcna doba teba je casto v nevyhode oproti psovi. Mozno zvaz nejake rukavice, neviem ake voditko mas, ale mnohe rady palia ruky.

Ja som napriklad utulkove hebeda vencila na sedaku. Prepinacie voditko, jedna skoba na psa, druha na sedak + rukami som si korigovala kolko pustim. Ale mala som istotu, ze mi nevyrve voditko z ruky, aj ked mozno pozameta so mnou (a to mam dakych 70 kil).
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy