Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod AlicaGGG » Pia 12.09.2014 15:46

ihrisko som videla na mape, aj zeleznicu pred nim, neviem ci je to doprava ci dolava :lol: tak mozno skocim niekedy pozret, v NR budem az za dva tyzdne, ale chcem ist kuk co najskor potom
Leilus ty chodis autom?
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 12.09.2014 17:51

ano chodim, ale od mojmiroviec, teda od ivanky smerom
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod AlicaGGG » Ned 14.09.2014 9:49

ok, ja len tak, ved busom to nemam daleko
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod janna » Pon 15.09.2014 11:21

Prepacte, ale v tom zhodne som sa pomylila. Smerom na Ivanku je to jednoznacne DOPRAVA. A je to hned vedla futbaloveho ihriska. Neda sa to prejst, pretoze uz za tym nie je nic len pole a oproti su nejake firmy.
janna
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 01.01.2015 18:20

ahojte, neviete o nejako cvičáku v cabaji alebo v ivánke alebo v okolí? niekde kde majú aj prípravku a kde sa venujú viac ako 5 min počas 3 hodín? ide mi o šteniatkovskú prípravku, triedu... nejaké typy.
v krškanoch je dobre, ale skutočne nebudem chodiť, ak sme v prípravke len my a venujú sa nám 5 minút a sedím tam 3 hodiny... alebo čo mestský cvičák pri rieke? bola som tam raz, no nepáčil sa mi strašný nátlak. no to bolo dávno, možno sa to už zmenilo.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano269 » Štv 01.01.2015 23:51

Leila Tobrok píše: alebo čo mestský cvičák pri rieke? bola som tam raz, no nepáčil sa mi strašný nátlak. no to bolo dávno, možno sa to už zmenilo.


nezmenilo :heh: teda ja ich vídavam iba keď agilitíme, ale ich prístup sa mi vôbec nepáči (snáď ma nikto nezbije v NR :haha: )
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 02.01.2015 8:02

ja som tam raz bola a stačilo mi vidieť. psa by som im vtedy do ruky nedala a ani som veď nedala, nechodila som tam.
budem chodiť niekam aj do dediny blízko NR (nie zas 40km), treba mi cvičák 2x do týždňa, ale zas k niekomu, kto sa mi bude pozdávať
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Crossa » Pia 02.01.2015 8:26

Leila Tobrok píše:ja som tam raz bola a stačilo mi vidieť. psa by som im vtedy do ruky nedala a ani som veď nedala, nechodila som tam.
budem chodiť niekam aj do dediny blízko NR (nie zas 40km), treba mi cvičák 2x do týždňa, ale zas k niekomu, kto sa mi bude pozdávať

nerozmýšľala si v tvojom prípade skôr raz v týždni nad nejakou súkromnou hodinou, kde ti výcvikár ukáže čo a ako, počas týždňa si doma potrénuješ, stretnete sa, ukážeš na čom ste pracovali, znovu ti poradí, ukáže a pokračuješ. Tie základy so šteňaťom si totižto dokážeš porobiť kdekoľvek, doma v izbe, v záhrade, v parku.... Ťažko v okolí NR nájdeš cvičák kde sa počas skupinového výcviku budú venovať len tebe. V Cabaji pokiaľ viem cvičák nie je, potom je najbližšie až Šaľa, a tam by tvoje očakávania asi naplnené neboli. Ak chceš napíš mi SS, mám tip na jednu výcvikárku, len je otázne či bude mať čas.
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Haleth » Pia 02.01.2015 20:05

Pokiaľ viem, tak na mestskom sú v podstate dve skupiny kynológov... Možno by ti druhá vyhovovala viac...
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod lucik » Pon 05.01.2015 15:49

Dostala som dotaz na nejakého výcvikára v Nitre, ktorý by naučil 4-mesačnú labradorku základnú poslušnosť, resp. ovládateľnosť. Pýtali sa ma na formu pobytovú - že by sučku dali na výcvik, ale možno by boli prehovoriteľní aj na dochádzanie k nejakému cvičiteľovi (čo sa mi zdá funkčnejšie). Je to rodina s 12-ročným chlapcom, ktorému kúpili labrošku ako parťáčku, ale nemajú žiadne skúsenosti so psami, takže malá je zatiaľ samorast. Vedeli by ste niekoho v NR poradiť?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod luciiik » Str 07.01.2015 11:12

Kazdy velmi chvali Doggie. Myslim ze na zakladnu poslusnost pre rodinneho psa uplne postaci. :yes: Tiez som si co to zistovala, dokonca som videla "poslusnost" niektorych psov z istych cvicakov a neviem no. S nasim dalsim psom pojdem zrejme tam. Kedze nepotrebujeme ziaden dril, obrany, ani nic podobne.
Pobytovy vycvik neodporucam, po prve, vlastna skusenost - zlomeny pes po vycviku. Alebo druha skusenost - pes vycvikara poslucha na slovo, ale rodinu ma tazko na haku. Pes by si mal vytvarat vztah so svojim panom, nie s vycvikarom. Hlavne ked je to este stenuch. :no:
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1617
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod janna » Pia 09.01.2015 19:21

ano aj my mame Doggie za sebou. Zakladnu poslusnost steniatok a aj Teenager1. Viem, ze sa tam zmenil vycvikar, takze neviem teraz posudit uroven, ale nepocula som chvalu. Treba sa tam ist pozriet a urobit si vlastny nazor.
janna
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Adelaa » Uto 31.03.2015 13:58

Dobrý deň, mám ročnú fenku zlaťáka. Potrebovala by som ju dať na výcvik, resp. chodiť spolu s nou. Nechcem ju nechať niekde samotnu. :ua: Viete mi poradiť kde v Leviciach a okolí je možné chodiť na cvičák pravidelnejšie a budú sa mi venovať individuálne. Prípadne smer Vrable. :-) :lol: Alebo nejaký kontakt na človeka ktorý by mi pomohol s vycvikom. :aaa:
Adelaa
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Crossa » Uto 31.03.2015 20:01

Adelaa píše:Dobrý deň, mám ročnú fenku zlaťáka. Potrebovala by som ju dať na výcvik, resp. chodiť spolu s nou. Nechcem ju nechať niekde samotnu. :ua: Viete mi poradiť kde v Leviciach a okolí je možné chodiť na cvičák pravidelnejšie a budú sa mi venovať individuálne. Prípadne smer Vrable. :-) :lol: Alebo nejaký kontakt na človeka ktorý by mi pomohol s vycvikom. :aaa:

skús kynologický klub v Horši.
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod iika » Štv 12.11.2015 15:28

Asi by bolo treba vybudovat cvicisko nove- na ten nas smer , aj by sa nas uz celkom dost nazberalo Leila :no:
iika
Snoopy
 
Príspevky: 174

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko