Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Nikkita » Ned 10.06.2012 21:13

ľudkovia potrebovala by som nejak poradiť kam s mojim chlpacom na vycvik v nr aby to bolo cez tyzden, vikedny pracujem mimo NR. Snaha bola aj v AK Nitra, ale jednanie trenerky sa mi moc nepáčilo, ked som sa chela dohodnut:-(( A do inych trenongov nas nechcu, lebo krpec sa medzi velkymi plemenami typu NO a RTW vobec neciti dobre:-(( Má už rok aj pol a je hlúpučký, nechce sa mu ucit sa nové veci:D
Nikkita
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod šeltie » Pon 11.06.2012 0:09

Offtopic: ak spravne chapem ide o poslušnosť a zakladny vycvik tak prosím pre buducnosť je rozdiel medzi MKK Nitra a Ak Nitra neočiernuj zbytočne naš klub , dakujem
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Nikkita » Pon 11.06.2012 8:02

Šeltie: Ja niekoho očierňovať nechcem, ja nehovorím, že AK nitra je zlý, len proste neboli pre mňa vyhovujúce podmienky. Boli sme aj s krpcom už aj na cvičáku, aj som si písala cez net, len proste mne sa nedalo chodiť každú nedelu, a chcela som to nejak riešiť, len výrazne zaviazla komunikácia. Ja som fakt chcela poctivo trénovať a ak by sa to malému páčilo časom sa dostať aj k súťažiam, ale po tom, čo som videla už priamo na mieste sa mi to moc reálne nezdalo...
Nikkita
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod wasaabi » Str 20.06.2012 20:07

seltie ti chcela povedat ze MKK(mestsky kynologicky klub) a AK(agility klub) neviem kde si teda bola a ak si bola v MKK, tak s kym si jednala a co ti vlastne bolo povedane.... este by ma zaujimalo ze s kym si sa vypravala cez net.... a ake plemeno mas?
a to, ze sa necitil tvoj krpcek dobre medzi NO RTW si ako zistila? ma dobru socializaciu?
Najlepsimi psychologmi su moji pesani a moji kocuri. :))
wasaabi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1194
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Cathy » Štv 21.06.2012 9:25

Pozná niekto cvicisko cakajovce ? Neviete mi o tom povedat viac ?
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 222

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod wasaabi » Ned 24.06.2012 19:27

cathy: v cakajovciach na cvicaku som nebola, iba co som ho z cesty videla, clenov odtial nepoznam, ani neviem ci tam niekoho maju, mali by sa zucastnovat aj zoborskej ligy, co je medzi klubmi .... vo vedlajsej dedine- v zbehoch je klub tiez.. maju aj stranku, skus skor tam :no:
Najlepsimi psychologmi su moji pesani a moji kocuri. :))
wasaabi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1194
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Cathy » Pon 25.06.2012 8:55

dakujem, pojdeme sa tam dnes pozriet :smile: ved to mam blizko.. ak by to nevyslo, tak mozno tie zbehy :smile:
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 222

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano1 » Pon 09.07.2012 22:53

Cathy ,čo potrebuješ vedieť o tých dvoch spomínaných cvičákoch,oba myslím dosť dobre poznám ?
stano1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod beky » Štv 30.08.2012 20:20

Dobry den,

mam asi 10 mesacnu fenku, je to krizenec a chcela by som s nou zacat chodit na cvicak v nitre za hydrocentralou. Poradi mi niekto ako sa mozem stat clenom, kolko sa plati, pripadne ake mate skusenosti, dobre ci zle, ak tam niekto chodite.. ich web mkknitra.sk som si uz prestudovala ale nenasla som info ako postupovat, ked tam chcem chodit tiez so svojim psom. Chcem len aby ovladala bez problemov zakladnu poslusnost a aby sa socializovala s ostatnymi psami.

za reakcie vopred dakujem
beky
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Haleth » Sob 01.09.2012 9:56

Najlepšie bude, ak prídeš osobne na tréning, tam isto dostaneš odpovede na všetky tvoje otázky. Pokiaľ sa nemýlim, tak tréningy bývajú každú nedeľu od 8:3O.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Alfa Rescue Nitra - psovodi a záchranári SR - NÁBOR ČLENOV

Poslaťod Kenay » Pon 28.01.2013 17:46

Obrázok



Sme občianske združenie ALFA RESCUE - Psovodi záchranári SR . Trénujeme každý týždeň na cvičáku v Klasove ( 17 km od Nitry ) . Venujeme sa kynológii , záchrane vo výškach a nad voľnou hĺbkou a canisterapii. Ak máš záujem , pošli svoju neformálnu žiadosť ( vek minimálne 16 rokov , dôvod prečo sa chceš venovať práve záchrane , ak máš psa - rasu a vek , a Váš kontakt )


Alfa Rescue - Psovodi Záchranári SR
email : alfarescue@gmail.com
FB stránka - http://www.facebook.com/pages/Alfa-Rescue-Nitra/141887305963904?ref=hl



Adminovi sa ospravedlňujem za svojvoľné založenie vlastnej témy .
These things we do.... That others may live
Kenay
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8
Bydlisko: Nitra

Re: Alfa Rescue Nitra - psovodi a záchranári SR - NÁBOR ČLENOV

Poslaťod Cathy » Štv 31.01.2013 22:27

Ja by som aj rada, ale byvam este 10km od NR a to je dost na dochadzanie.. :ua:
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 222

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod senorita » Pia 01.03.2013 22:31

Ahoojte :smile:

Nastupuje niekto z Vás na Marcový kurz pre šteniatka do školy Doggie?
senorita
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Šurany

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod giorgo » Štv 07.03.2013 13:11

Dobry den, chcem sa spytat na nejake vycvikove stredisko/skolu,v okoli NR, alebo aj niekde dalej. Mam doma 8mesacneho psa Tosa Inu ma uz 50kg, nakolko som velmi pracovne vytazeny, nemam vela casu sa mu venovat, hlavne nemam cas na to aby som ho vychoval. Zhanam nejaku skolu kam by som ho na mesiac alebo kolko je potrebne dal, a naucili by ho zakladne veci. najvacsi problem je ze na kazdeho skace, oblizuje pohryzkava, mna nie voci mne ma asi autoritu, ale ked som neni doma, tak robi jak besny. Za dobru radu dopredu Dakujem. Viem ze to nieje najlepsia forma vycviku, ale nakolko ja na to cas nemam, nemam inu moznost...
giorgo
Okoloidúci
 
Príspevky: 4
Bydlisko: Veľké Zálužie

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Haleth » Pia 08.03.2013 9:11

Najlepšie je zaobstarať si psa, nemať na neho čas a chcieť ho dať niekomu vychovať. Na mesiac. Fakt...
Aj keby ti ho niekto za mesiac vychoval, nemyslíš, žeby aj tak poslúchal iba toho, kto ho vychoval a nie teba?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko