Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod romco » Štv 30.05.2013 8:03

ahojte ahojte, sme tu novi, (JRT bez PP - chlapec) chcel by som sa iba opytat, mal by som ist s malym (2 mesiace) spuntom pomalicky na cvicak skusat priucit aj seba ale hlavne maleho nejakej tej zakladnej poslusnosti? Hlavne privolanie a chodzu na voditku... na privolanie reaguje kedy sa mu zachce, vacsinou vsak ano, ale ked sa zobudime rano alebo vecer a vonku vykoname to, co sa patri, tak chce ist hned domov a nic ine ho nezaujima :D je velmi podareny, skusam byt vtedy dost trpezlivy a domov moze ist az ked vykona povel. S tym voditkom, no, krasne chodi za mnou ak je pusteny, aj sa nahaname alebo sa len prechadzame, ale akonahle mu zapnem voditko, velmi sa brani a zacne tahat. Skusal som najskor doma, potom vonku, potom bol pripnuty ale voditko som nechal hodene na zemi a krasne kracal, lebo videl, ze druhy koniec nemam v ruke :D vychcalek maly... ak si to nevsimal, tak som zobral voditko do ruky a pekne sme kracali dalej. Vtedy som ho dost pochvalil, samozrejme aj odmena ale akonahle potom opat videl, ze mam voditko v ruke, tak sa zaprel a tak to zatial skusam dookola, dookola... Sme v BA - Ruzinov, o socializaciu sa velmi nebojim, mame okolo seba velmi vela ludi a aj psikov tak sa pravidelne stretavame. Hlavne mi ale ide o to, ci uz sa ist priucit na cvicak niecomu, alebo su v okoli Ba aj nejake stenacie "skolky" viem, ze v cechach maju, len tuto som sa este nejak neinformoval... dakujem
romco
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9

Socializácia psa

Poslaťod VeronikaU » Pia 31.05.2013 17:44

Tréning zameraný na prípravu psa na bežné životné situácie. Správna socializácia psa, potlačenie nežiadúceho správania voči cudzím psom a ľuďom, potlačenie agresivity a socializácia na mestský ruch. Súčasťou tréningu je i odmietanie ponúkanej či nájdenej potravy.

Tréning prebieha každú nedeľu od 9:30 hod. na kynologickom cvičisku Kynologického klubu J. Stolárika Modra
Prvý tréning začína 16.6.2013
Cena tréningovej hodiny je 4 eur

Tréningové hodiny sú otvorené, nie je potrebné sa prihlasovať, stačí prísť na danú tréningovú hodinu. Odporúčame si však overiť či sa tréningová hodina uskutoční.
Kontaktné údaje: 0902135690 alebo kkmodra@azet.sk
Viac na: http://www.kkmodra.sk/vycvik/socializacia-psa/

Obrázok
VeronikaU
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod badulo » Str 05.06.2013 9:12

v Bratislave môžem doporučiť z osobnej skúsenosti trénerku Marcelu Čápkovú. Má dlhoročné skúsenosti s výcvikom a zameriava sa na problémové chovanie psov a individuálne výcviky, je flexibilná čo sa týka času výcvikov, prispôsobivá. Bližšie info a kontakt je na stránke www.rebeldog.sk :jop:
badulo
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod romco » Štv 06.06.2013 15:33

dakujem Vam obom velmi pekne, urcite si to pozriem a mozno sa niekomu aj ozvem. Inac nasiel som tiez jednu "pani" Lukacovu Ivetu, buduci tyzden sa mame stretnut, tak som zvedavy ako to prebehne ;)
romco
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod sibra » Štv 20.06.2013 20:20

Pravidelné socializačné škôlky pre šteniatka prebiehajú aj v Bratislave-Dúbravke v priestoroch Sibra centra,viac: http://sibra.sk/galeria/skolka-pre-steniatka
srdečne všetkých u nás uvítame :-)
sibra
Junior
 
Príspevky: 334
Bydlisko: BA/MA

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod mmatka » Štv 27.06.2013 11:06

Dobry den,
mame 12 tyzdnove steniatko civavy a pomaly ucime zakladnym povelom, je velmi sikovny a ucenlivy. Problem mame len s inymi psami, kedze je malinky, inych psov sa strasne boji. Potrebovala by som poradit, kde v Bratislave odporucate socializovat psika, prist do kontaktu s rovesnikmi, aby sa naucil so psikmi hrat a nebat sa ich. Mate skusenosti? Dakujem
mmatka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Bratislava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod wer » Štv 27.06.2013 11:26

mas prispevok rovno nad tvojim.... :no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod mmatka » Štv 27.06.2013 13:16

aha :lol: nejak mi to nezobrazilo
mmatka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Bratislava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod Amarice Kaguya » Pia 23.08.2013 19:16

Ahojte, nechodi niekto na cvicisko v Rusovciach?? :smile:
Amarice Kaguya
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Cvičák Most pri BA

Poslaťod kacicka01 » Pia 17.01.2014 15:35

Ahojte, dozvedela som sa, ze u nas v Moste pri BA mame dva cvicaky a chcem sa spytat, ci nemate nahodou niekto osobnu skusenost a ktory odporucate? Ide o zakladny vycvik a socializaciu steniatka s moznostou pokracovat s clenstvom v kynologickom klube, co poradite? Dakujem
kacicka01
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod Tomáš » Pon 10.02.2014 20:42

Čaute od koľkých mesiacov je vhodné chodiť na cvičák ? A chodí niekto do Pezinka ak áno ako sa vám tam pozdáva ? :D
Tomáš
Šteniatko
 
Príspevky: 75

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod Crossa » Uto 11.02.2014 8:43

Tomáš píše:Čaute od koľkých mesiacov je vhodné chodiť na cvičák ? A chodí niekto do Pezinka ak áno ako sa vám tam pozdáva ? :D

Necvicim sice v PK ale cvicak je to super, mili ľudia, kvalitny výcvikar aj figuranti. Škoda že to nemám bližšie :-)
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

Re: Cvičák Most pri BA

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 11.02.2014 11:15

kacicka01 píše:Ahojte, dozvedela som sa, ze u nas v Moste pri BA mame dva cvicaky a chcem sa spytat, ci nemate nahodou niekto osobnu skusenost a ktory odporucate? Ide o zakladny vycvik a socializaciu steniatka s moznostou pokracovat s clenstvom v kynologickom klube, co poradite? Dakujem


Máš ich v dedine, choď sa na oba osobne pozrieť, pozri ako všetko prebieha a určite dokážeš sama zhodnotiť, aká forma výcviku psov a prístupu je vhodná a aká sa ti protiví. možnosť členského a klubového života ti ponúkne asi každé cvičisko.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod Angie a Mia » Uto 11.02.2014 20:32

Tomáš píše:Čaute od koľkých mesiacov je vhodné chodiť na cvičák ? A chodí niekto do Pezinka ak áno ako sa vám tam pozdáva ? :D

Ahoj

my sa chystáme na cvičák do Modry Stolárikovi, chodili sme tam s retrieverkou a bolo to super, tak tam chcem ísť aj tou našou malou. Oni cvičia už od 3 mesiacov základnú poslušnosť a kurz začína 1. marca 2014 o 8,00 hod a stojí 25 € na dva mesiace. Pezinok mám síce bližšie ale nebola som tam, tak neviem posúdiť.
Angie a Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 93
Bydlisko: Viničné

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod Rocky Gal » Ned 16.02.2014 11:05

AHOJTE, vie mi niekto doporučiť kam na výcvik so 7 mes. psíkom v Dúbravke, Lamači, prípadne v DNV ?
Ďakujem.
Rocky Gal
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko