Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod Aris » Sob 11.02.2017 20:00

Riešila. Potom čo som si všetko v poslednej dobe prečítala na df veru riešila. :ua: radšej mat istotu že to nič nie je.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod Lindchen » Ned 12.02.2017 7:12

Za mňa, dať skontrolovať. Vyšetrenie by nemalo byť nijako extra drahé.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod Banchie » Pia 31.03.2017 11:43

ahojte... chcem sa opýtať či sa už niekto stretol s takýmto výrastkom na bradavke u svojho miláčika... ObrázokObrázok

je to červené lebo som sa to snažila vytiahnuť... teda neviem či to je jej "živé" alebo čo to je.. inak to má farbu ako bradavka... je možné že ked to s pinzetou vytrhnem tak sa nič nestane?... alebo by mohla dostať nejaku rakovinu?... prosím poradte... ak je to banalitka nechcem chodiť k vet zbytočne....dakujem
Banchie
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod Slausa » Pia 31.03.2017 20:28

Pinzetou, an I nijak inak by som to určite nebantovala. Možno to odpadne, ale ja by som skočila k vetovi, aby sa z toho náhodou nevyklulo niečo horšie
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1481

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod Banchie » Pia 31.03.2017 20:44

Slausa píše:Pinzetou, an I nijak inak by som to určite nebantovala. Možno to odpadne, ale ja by som skočila k vetovi, aby sa z toho náhodou nevyklulo niečo horšie

nemyslím že to "ma v plane" odpadnuť... vždy je to rovnake skusim to natrieť nejakoumastičkou a ked sa nič nestane tak zajdem k vet... i tak dakujem za odpoved ;)
Banchie
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod Eddie24 » Štv 04.05.2017 18:02

Ahojte som tu nova a potrebovala by som poradit. Mojmu psikovi som na krku nasla vyrastok a bojim sa co to je. vie mi niekto poradit? Dakujem vopred za odpovede
Prílohy
20170504_183017.jpg
20170504_183104.jpg
20170504_183134.jpg
Eddie24
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod straka17 » Sob 12.09.2020 15:46

Hrčka asi ako 2€ na zápästí u 12 ročného psa. Tvrdá, pohyblivá, neprirastená k podložke.
Má zmysel ešte riešiť?
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod lj909 » Štv 13.05.2021 15:28

Dobry den, vsimol som si u psa na kozi nejaky vyrastok tak by som sa chcel spytat ci nahodou nevie co to moze byt pripadne ci sa to da nejakou mastickou mozno poriesit.

Obrázok

Nechcem hned letiet k veterinarovi, popravde mi to zatial neprislo ako nic vazne. Skor ako nejaka bradavica, priemer to ma max 5mm.

Pes inak je bison, 10 a pol rocny, fena.

Dakujem za rady.
lj909
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod clupko » Štv 13.05.2021 16:02

moze to byt obycajna vyrazka, praskne a vylieci sa. ale nemusi. ja by som to asi len sledovala, ci si do toho pes nejde, a ci sa to nejak nemeni.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod straka17 » Štv 13.05.2021 16:07

Moj dedek ma takychto niekolko. Zvacsuju sa len velmi pomaly, osobne si myslim, ze to je bradavica. Ale ci je to bradavica aj u tvojho psa tazko povedat
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod lj909 » Štv 13.05.2021 16:30

Mala pred skoro rokom take obdobie kde viac naraz "vyrasilo" podobnych aj ked mensich. Niektore zmizli, tato ostala, narastala mozno o 2-3 mm. Sledovat budem urcite, pri dalsej navsteve veta sa na to spytam pokial by sa to extra nezvacsovalo a nebolo by treba ist skor.
Este ma napadlo, aj to nejak riesite taketo bradavice? Napr. duofilmom potierat alebo nieco.
lj909
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod straka17 » Štv 13.05.2021 18:36

Neriešim, je to dedek a nezavadzia to, neleze si do toho... :smile:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod wer » Štv 13.05.2021 20:42

Urcite by som mu tam nic nepatlala len tak. To vobec nemusi byt bradavica, moze to byt len daky vyrastok kozny, nie infekcneho povodu... sledovat, nerypat do toho...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod Ulf » Pia 14.05.2021 7:00

úplne rovnaké má môj na chvoste, tiež starý pes. Neriešim. Ale nedobrovoľne kontrolujem, lebo furt myslím, že to je kliešť na prvý omak cez chlpy :heh: . Keby to začalo dramaticky rásť, alebo pribúdať tie grčky, tak možno, ale je to už strašne dlho rovnaké.
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 579
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Krvná zrazenina, opuch, hrče, výrastky neznámeho pôvodu

Poslaťod hriva » Pia 14.05.2021 7:06

Brii teraz narástol hnusný útvar rovno pri ritnom otvore. Ona ma aj pod pazuchou aj na hrudi… nerastú, ale aj tak rozmýšľam či dať to vyberať keby začali rast chuda už ma toho dosť za sebou
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4813

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby