Tetanus

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Tetanus

Poslaťod aponi » Sob 09.05.2009 13:40

jeeeej to som veľmi rada,držím labky a nepoľavovať
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Tetanus

Poslaťod Evika » Sob 09.05.2009 13:49

Držíme palčeky a Cathynka labenky :smile: A ozaj, ockovanie proti tetanu sa psikom nedava? Hned by som nasu dala.
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: Tetanus

Poslaťod luciabb » Ned 10.05.2009 8:36

Proti tetanu sa havkovia neočkujú bežne, kedže je to ojedinelá choroba. Ale ak požiadaš veterinára tak ho zaočkuje.
luciabb
Okoloidúci
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Tetanus

Poslaťod Amaguk » Ned 10.05.2009 8:42

luciabb píše:začína sa to zlepšovať, už je uvoľnený do pol pása, zadné nohy a zadok ho ešte stále nútia ležať na boku kedže ich má v krči, ale sám papaá kašovitú stravu a sám pije. Velký pokrok, deky sme narozkladali všade okolo neho lebo sa začína mechriť a presúvať prikrívame ho neustále. Vysadili sme chlorid sodný kedže sám pije a od zajtra aj glukozu.
Je to na dobrej ceste. Podávame pred každým jedlom pastu na vytvorenie črevnej mikloflory. :smile: Už je to lepšie :smile:

:jupi:
to su same dobre spravy. Dufam, ze to takto dobre pokracuje stale
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Tetanus

Poslaťod luciabb » Ned 10.05.2009 8:50

Sme na dobrej ceste... veterinár nás pochválil , a okomentoval "že toto ešte nezažil...." dával mu 4 dni života kedže bol dosť silný keď ho tetanus položil. Sme na Lakyho hrdý. je to bojovník. :smile:
luciabb
Okoloidúci
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Tetanus

Poslaťod aponi » Pon 11.05.2009 9:06

No teda ,to je fakt úžasná správa :jupi:
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Tetanus

Poslaťod luciabb » Uto 12.05.2009 7:25

Laky zomrel
luciabb
Okoloidúci
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Tetanus

Poslaťod Sunny » Uto 12.05.2009 8:49

To mi je moc moc ľúto :plac: Držte sa
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Tetanus

Poslaťod aponi » Uto 12.05.2009 9:41

ani neviem,čo mám napísať,je to hrozná správa,držala som veľmi palce,je to hrozná choroba,ja už som myslela,že je všetko O.K:,veď aj vetoš chválil,to sa mu asi len uľavilo
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Tetanus

Poslaťod elienka » Uto 12.05.2009 10:56

To je mi ľúto, sledovala som príbeh Lakyho od začiatku, a potešila som sa správe, že sa mu polepšilo.
Nech mu je dobre za dúhovým mostom. A vám ďakujem za Lakyho, že ste pre neho urobili čo ste mohli.
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Tetanus

Poslaťod luciabb » Uto 12.05.2009 11:08

Včera bol hravý , obžúval macka, aj sa s ním vadil .,.....sme sa smiali. Ráno sme boli u veterinára mal malú preležaninu, tak aby mu na to niečo dal bol pokojný. Nazbierali sme aj skorocel...... prišiel jeden krč začal ťažko dýchať, volali sme veterinárovi aby rýchlo prišiel, nestihli sme ani dohovoriť 3. minuty a bolo po všetkom. Ešte ho máme doma. :plac:
luciabb
Okoloidúci
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Tetanus

Poslaťod calwen » Uto 12.05.2009 14:04

Drzte sa :plac: Dufala som cely cas v stastny koniec ... spravili ste pre neho prve posleldne a jemu bude urcite dobre ze duhovym mostom :ua:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Tetanus

Poslaťod luciabb » Uto 12.05.2009 19:28

Dakujeme :plac: Laky sa narodil 24.1.2009. 13 dní bojoval s tetanom dnes 12.5.2009 zomrel :plac:
luciabb
Okoloidúci
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Tetanus

Poslaťod Niki » Štv 14.05.2009 13:26

Je mi to veľmi veľmi ľúto :slzy: . Tak som mu fandila. Urobila sa pre neho veľa. Teraz sa s vďakou a láskou na Teba díva spoza dúhového mosta. Zbohom Laky :rozlucka:
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Tetanus

Poslaťod Amaguk » Štv 14.05.2009 13:51

luciabb píše:Dakujeme :plac: Laky sa narodil 24.1.2009. 13 dní bojoval s tetanom dnes 12.5.2009 zomrel :plac:

Lucia, je mi to velmi, velmi luto. Az mi slzy vyhrkli, ked toto citam. Dufala som, verila, drzala vam palce - prijmi prosim moju uprimnu sustrast :slzy:
Obrázok
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby