Zdurenina, opuchlina, alergia a iné prejavy po vakcinácii

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Zdurenina, opuchlina, alergia a iné prejavy po vakcináci

Poslaťod Nisus » Pon 10.02.2020 13:37

Dado mal asi 8 x 6 cm a na výstave sme s tým nikdy nemali problém, a to aj potom nejaké tituly vyhral :nwm: Buď neriešili alebo sa opýtali, tak som povedala, že to má po očkovaní a všetci, že dobre.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Zdurenina, opuchlina, alergia a iné prejavy po vakcináci

Poslaťod Lindchen » Pon 10.02.2020 13:39

My sme s tým na výstave tiež problém nemali. Mal to síce ako veterán, tam rozhodca neriešil vôbec a videl to, aj cítil. Z práce v kruhu viem, že toto skutočne málokto rieši, max. sa spýta.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Zdurenina, opuchlina, alergia a iné prejavy po vakcináci

Poslaťod Slausa » Pon 10.02.2020 14:52

Ja som videla znizenu znamku za nie uplne dorastenu srst na jazve u chlpatej boc.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Zdurenina, opuchlina, alergia a iné prejavy po vakcináci

Poslaťod Margita » Pon 10.02.2020 17:07

Ja som videla aj také že pes a mal viditeľné vyrážky po tele,evidentne nejaká alergia,alebo ak také že vypelichane okolo očí u modrych psov a nic
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Zdurenina, opuchlina, alergia a iné prejavy po vakcináci

Poslaťod wer » Štv 13.02.2020 7:40

Tusim sa to zmensuje :smile:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Zdurenina, opuchlina, alergia a iné prejavy po vakcináci

Poslaťod pigie » Štv 13.02.2020 7:59

To je fajn :yes:
Ja som predvcerom urobila brutalnu paniku, bo pes ako je na tej imunoterapii, tak sa vyhadzal tak, ze tak som to ja este nevidela a to bol x dni po aplikacii injekcie, takze som netusila, co sa deje. Pes sklesly, skrabavicny a ked som ho zacala mojkat, tak som zistila, co nebolo vidno cez srst, ze pod usami ma MILION malych hraskov pod kozou a nielen tam, VSADE. Takze uplna panika, kontaktovala som vetku, ta tiez vyvalila oci, ze co? Tak na druhy den rano som jej pisala, ze nist, ze sa to stale zhorsuje, zacali praskat tie koralky a vytvaraju sa hotspoty mne pred ocami. Akoze ciste zufalstvo uz u mna... No, tak rano som ju takto vydesila, ze pridem hned ako budem moct vecer a vecer sme horko tazko nasli zopar u vetky. Zostali len hotspoty a nejake, co vyhnisali na povrch mali male chrasticky. Po ohadzanom psovi ani stopa :joint: Sa citim uz ako uplny idiot. Esteze aspon tie hotspoty ostali a mala som aspon nejaky dokaz :haha: A aj psovi sa nasledne polepsilo, dnes uz bol zas jak zmyslov zbaveny. Ale tak dostala som rovno porucenku k Panakovej :ach:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Predchádzajúci

Späť na Choroby