Pes vo vážnom stave nevieme nájsť hospitalizaciu

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Pes vo vážnom stave nevieme nájsť hospitalizaciu

Poslaťod MaE » Pon 25.01.2021 21:26

Dobrý večer , pre zhrnutie problému , mame starého psíka ktorý začal mat problémy - symptómy ktoré presne sedeli na akútnu závažnú formu pankreatidy. Na veterinu mu na základe Usg určili suspektnu závažnú diagnózu mezoteliom a karcinóm pankreasu ....poslali nás domov,,následne som poslal výsledky onkologovy do cr dokonca dvom údajne najlepším a tiež na jednu kliniku v Bratislave . Na základe Usg mi povedali ze na snímkach nič nevidia,,,výsledky krvy 7.1 kedy nás poslali domov ukazovali na pankreatititdu možno aj peritonitidu...7.1 pankreaticka amylaza alebo lipaza bola zvýšená na 43,,,pes nijak nelieceny iba prednisonom nechány na pospas osudu volali sme na iné kliniky odmietali. Teraz dnes výsledky krvi lipaza už nie 43 ale 240 všetky parametre sa zhoršujú a mi nevieme zohnať hospitalizáciu kde je dohľad nad zvieraťom 24h ...údajne potrebuje urgentne infúznu liečbu možno aj transfúziu PSA na transfuziu mame ale nemame kliniku najbližšia co sme zatiaľ našli je v Bratislave 400km od nás ,,, prosím viete poradiť nejakú spoľahlivú kliniku na východnom Slovensku ? Lebo ja už neviem kam mám volať pretože už aj na vYchode povedali ze hospitalizácia len pre klientov atd. Ďakujem za pripadne rady.
MaE
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Pes vo vážnom stave nevieme nájsť hospitalizaciu

Poslaťod Slausa » Pon 25.01.2021 21:42

Vysoká škola v Košiciach nemá?
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Pes vo vážnom stave nevieme nájsť hospitalizaciu

Poslaťod MaE » Pon 25.01.2021 21:57

Zajtra možno vraj
MaE
Okoloidúci
 
Príspevky: 6


Späť na Choroby