Alergia

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Alergia

Poslaťod Slausa » Uto 02.08.2022 20:25

Diki. O testoch viem, ale aj o tom, ze su stale relativne nepresne podla toho co som pozerala. Skusim si asi najst dakoho v Brne alebo rovno na skole. Tie peniaze su sialene za to...
Slausa
Big Dog
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod Mackie » Str 03.08.2022 13:04

Tak prave tie interdermalne testy su spolahlive. Na zaklade vysledov sa potom spravi vakcina "na mieru".
Pre overenie som si presla temu (och, ja som bola kedysi aka mudra :haha: ), a teda upravujem, vakcina aj zabrala, aj kto vie co sa tam este dialo s tym psom, ale tahalo sa to 2 roky, a potom sa to nejako zmiernilo. Na vsetko som zabudla, ze psy mali eliminacku kacka a zemiaky (v barf verzii), ze mi bolo 300 eur rocne vela za lieky (posledne roky to bolo 100 eur mesacne standard, plus vzdy nieco navyse), ze kacka stala max. 3 eura kilo :prd:
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Poslaťod Slausa » Str 03.08.2022 13:40

Offtopic: Ja si musim v prvom rade najst robotu, mam mizerne stastie na to :lol: Ale uz teraz sa mi pretacaju oci kolko ten pes stoji.

Aha, uz viem co myslis, ja som si to splietla. Eliminacka nastastie nie je az taky problem, tie vet granule zrala jak besna.
Slausa
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 04.08.2022 7:12

Naša alergicka brala chvíľu apoquel,ale nesedel ideálne a potom sme prešli na equoral- ten sadol lepšie a je aj lacnejší.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Choroby