Obedience: Fotky a videá

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod wer » Pia 03.09.2021 11:34

Stan sa rozhodcom..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod Lindchen » Pia 03.09.2021 12:04

Pls ľudia, nemáte link na výsledky kvalifikačiek, či ešte to nie je nikde sumárne? Nejako to neviem nájsť. :pac:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod Shel-chan » Pia 03.09.2021 20:39

wer - az ked sa vsetci ludia, co tu kritizovali vykony, stanu pretekarmi :heh:

linda, link nemam :/ ale vysledky jednotlivych zavodov su na akce.obedience.cz
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod elfinka » Pia 03.09.2021 21:41

wer píše:Ako, moze byt... Len mi je divne, ze robi seminare, no. Aspon jej nejaki zverenci, s ktorymi pracuje, maju vysledky. ?

Inak ja este k tomuto - mne ako trenerka nesadla sice, s Fidom si nevedela rady :heh: Ale napriklad jeden jej zverenec zavodi momentalne v OB2 a este nikdy nemal horsiu znamku ako vybornu (kedze sme sa stretli na par pretekoch, prvykrat v OBZ tak som ich po ocku sledovala). Borderka of course. Akoze prisla mi skor ako pretekarka nez ako trener, ze vacsie vysledky bude u nej mat pes typovo podobny tomu s cim sa jej dobre robi.
Ale ked ten seminar clovek berie ze uspesny pretekar s tebou zdiela svoje skusenosti - tak podla mna mat vrcholove vysledky s viacerymi psami za sebou a s kazdym nie jednorazovo... To je jeden z lepsich zdrojov od ktorych sa ucit :smile:

Na druhu stranu tu mame trenerov, z ktorych si nesadnes na prdel ked ich uvidis na place lebo na vlastneho psa maju strasne malo casu, ale zato s nasimi exotmi dokazu zazraky :hi:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod wer » Sob 04.09.2021 4:55

Shel-chan píše:wer - az ked sa vsetci ludia, co tu kritizovali vykony, stanu pretekarmi :heh:

Ked myslis mna, ja som pretekala a aj budem :heh:
Ty kritizujes, ze to u nas piskaju sportovkari a zle, tak nech sa paci, chod do toho a ukaz, ako sa to robi :ach:

Elfinka, ta, ktoru spominas, ma prave vysledky zverencov :yes: a trener a pretekar beriem ako ine. Suhlasim, co si napisala.

No, schvalne som si teda pozrela ine videa, aj tam, kde vyhrala 1.miesto v ob2 - nikde nema peknu chodzu... mozno na ob to staci, ale ja tam vidim vela priestoru na zlepsenie :heh: ale odkladacky za pohybu mala velmi pekne.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod Shel-chan » Sob 04.09.2021 8:42

wer, napísala som doslova "všetci ľudia", naozaj sa netočí planéta len okolo teba :ach:

a keď sme teda pri tom, tak áno, prihlásila som sa. zšk potom zrušilo to školenie/preskúšanie a keď vypísalo nový termín, boli tam zrazu úplne iné podmienky, takže som sa na to vybodla.

a áno, naozaj mi vadí, keď píska niekto, kto nikdy v tom športe neštartoval, aj mi to vždy vadilo a bude vadiť.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod wer » Sob 04.09.2021 8:50

Asi to nema kto iny robit. Chod do toho a myslim to v dobrom. Neviem, ake su teraz podmienky na rozhodcov, lebo uz fakt piska hockto, ale kedysi boli prisnejsie - 3 postupky a neviem, ci aj niw ucast na msmm. (Sportovku myslim)
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod wer » Sob 04.09.2021 8:50

Asi to nema kto iny robit. Chod do toho a myslim to v dobrom. Neviem, ake su teraz podmienky na rozhodcov, lebo uz fakt piska hockto, ale kedysi boli prisnejsie - 3 postupky a neviem, ci aj nie ucast na ms. (Sportovku myslim)
Naposledy upravil wer dňa Sob 04.09.2021 10:53, celkovo upravené 1
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod Shel-chan » Sob 04.09.2021 9:21

nemôžem. musela by som mať zložené trojky, a mám len kríženca, ktorý na slovensku trojky zložiť nemôže.

nie že by sa to nedalo obísť napr. v zahraničí, ale to im už len z princípu kašlem. v sko máme každý rok nových rozhodcov, šikovných a aktívnych pretekárov, tam necítim tú potrebu niečo nasilu vykrývať. (vrátane jedinej novej rozhodkyne za posledných asi milión rokov, ktorá vtedy v zšk prešla, a druhej, ktorá všetko dala ale nepustili ju cez psychotesty. to boli myslím jediné dve kandidátky vtedy. tak teraz ich máme v sko :jazyk: a zšk má... ak dobre počítam... stále tých istých 4 rozhodcov ako posledných x rokov, vlastne odkedy robím ob. bolo ich kedysi 5, ale po jednej sa zľahla zem.) a načo by som k nim chodila, keď tuto v brne máme cez víkend rozhodcu delegovaného z fínska. keď sa chce, tak sa dá, keď sa nechce...

ale to sme tu veľmi off-topic.

čo je msmm?
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod straka17 » Sob 04.09.2021 9:24

Psychotesty na rozhodcu?
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod Lindchen » Sob 04.09.2021 12:46

Psychotesty? :nwm: Ako ok, nech sú, ale neprešla? Veď hocijaký podnapitý psychopat ich urobí, tak to sa mi ozaj nezdá. Čo to obsahuje?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod wer » Sob 04.09.2021 13:18

Msmm je preklep :heh: MS

A tu je to inak ako s postupom..? Tento ofiko fci klub vs ten sko..?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod elfinka » Sob 04.09.2021 13:27

SKO je neoficialny, takze sa hraju na vlastnom piesocku iba. Oni uznavaju zlozene ofiko skusky OB ale naopak to neplati. Takze samozrejme ani postup nikam.

Ja im velmi drzim palce. Len by webmasterovi mohol niekto vysvetlit ze davat nadpisy modro+bold podciarknute a bez linku, zato vsetky linky mat na slovicko TU je uz tak 20 rokov povazovane za VELMI zly webdesign :heh: A ziadne vysledky akcii starsie ako tento rok nikde nemaju. Skoda, som bola zvedava ako su na tom v porovnani s ofiko OB na slovensku.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod Shel-chan » Sob 04.09.2021 13:28

na ms nemôžem s krížencom.

"ofiko" nie je klub, lebo tam nevieš byť členom... ale nie je to ani strešná organizácia, lebo sú pod ZŠK.
no ale anyway. klub pod zšk si podmienky dáva sám, ale neviem o tom, že by boli niekde zverejnené. sko nie je pod fci, čiže je to čisto slovenská záležitosť, sko skúšky nie sú inde uznávané.

ale povedzme si, koľko ľudí ide pretekať aj mimo, nehovoriac na MS? a tí, ktorí ideme, tak si tie skúšky urobíme aj za hranicami.

elfi, o stránke mi ani nehovor. pripravujeme lepšiu verziu aj s prihlasovacím systémom.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Obedience: Fotky a videá

Poslaťod Elis » Sob 04.09.2021 15:20

wer píše:ja vycepovana nasimi detailistickymi rozhodcami - som bola v soku, ze v CR si s tym hlavu nelamu.


Offtopic: ale lamou.
to co jsi potkala je jen jedna cvicici skupina z mnoha a zadna spicka tam nebyla :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Obedience