Psí fitness / Dog Fitness

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod wer » Štv 11.02.2021 16:13

No som zvedava.. som sa kedysi snazila ucit pracu zadnych noh, ale uz to nejak vysumelo :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod Slausa » Štv 11.02.2021 17:08

No, takto to robím ale aj tak vždy ide cez predne. Ona zadok celkovo moc neovláda, ale neviem ako inak ju to naučiť. Pivot vie do oboch strán, ale toto ani bohovi
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod calwen » Štv 11.02.2021 17:45

Keď už ti tam stojí zadnými, čupni si pred psa, daj na zem pamlsok do takej vzdialenosti, aby sa pes musel trošku natiahnuť ale aby mu stále zadné ostali na podložke. Označuj a odmieňaj ďalším pamlskom prenos váhy naspäť na zadné nohy. Postupne dávaš pamlsok ďalej a ďalej, až kým z toho nie je cúvanie ;)
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod Slausa » Štv 11.02.2021 17:48

Aj toto vie, natiahne sa jak zizala na doraz, ale jak už raz tie nozky zlozi tak koniec. No nič, idem to skusat ďalej
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod Nisus » Štv 11.02.2021 18:22

Slausa píše:No, takto to robím ale aj tak vždy ide cez predne.

A vie povel, že si má vyložiť zadné nohy na target?
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod Nisus » Pia 12.02.2021 4:39

No tak takto nejak :lol: Na popisky som už nemala mozgové bunky, možno zajtra (malý človek sa dnes rozhodol celý deň trénovať hlasivky pišťaním, hulákaním a prdením ústami :prd: :haha: ).

Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod clupko » Pia 12.02.2021 9:37

Offtopic: ze to poviem na psa s klopenymi usami.... ale to je tak krasny pes :love: a dokonca sa uz tusim opakujem :lol:
inak pozeram teraz po nejakej takej podlozke, co bude fungovat lepsie nez len krabica, tak som rozklikla tie Klimb podlozky.... wtf, to si ako niekto moze dovolit?? :lol: :oo:
idem hladat radsej v ludskych obchodoch.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod Nisus » Sob 13.02.2021 2:13

Offtopic: Takže ty si len na stojaté uši? :lol: Tak díky, odkážem my :hi:
Inak k tomu Klimb-u...To si nikto príčetný nekúpi :heh: Je to hrozne veľa peňazí :pac: Ja som na neho pozerala rok...a potom si hovorím, že sa to "oplatí". Oplatí z takého hľadiska, že ho vieš použiť na veľmi veľa vecí a tým pádom ti na každú tú vec netreba zvlášť pomôcku, čo je fasa ak máš menší priestor. Vieš to mať ako nízku podložku, vyvýšenú podložku (so všetkými 4-mi nožičkami), šikmú podložku (dve nožičky), nestabilnú podložku na štýl wobble board (2 nožičky diagonálne), držiak na arašíd, ... Ale absolútne súhlasím, že je to drahé a nie je to vôbec nevyhnutné k tomu, aby človek robil so psom fitness.
Offtopic: Ja čo som v klimb skupine, tak tam niektorí majú hobby psíky a doma 3-4 Klimby :aaa: :oo: :heh: A keď vidím tie canine fitness štúdiá, kde majú pyramídu z toho (spodok 4 Klimby), tak vtedy len že omg :aaa:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod Slausa » Sob 13.02.2021 8:32

Preboha co na tom stoji 160 dolarov? :oo: Co je pozlátený?
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod Nisus » Sob 13.02.2021 15:24

clupko píše:idem hladat radsej v ludskych obchodoch.

Aká náhodička...práve mi v jednej skupine vyhodilo debatu o náhrade Klimbu a bolo to o Ikea stolíku. Len spíliš nojy na požadovanú dĺžku, hore nalep niečo protišmykové (ideálne jóga podložku) a je to :smile: . Niekto tam postol fotku, že funguje aj ako držiak na arašíd :lol: A teraz je dokonca v akcii za 6 eur! :aaa:
https://www.ikea.com/sk/sk/p/lack-priru ... -30449908/
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod clupko » Pon 15.02.2021 11:21

jo, jeden mam navyse doma :lol: este som v ikei kupila take tie plastove stupienky pre deti, tie su zhora pogumovane, to tiez pouzivam ako targety. ale su pomerne vysoke, skor to davam k cockam. nasla som taku tu penovu obdlznikovu podlozku v roznych rozmeroch za dobre ceny, tak tie asi zo dve vezmem, a mozno skusim aj ten lack stolik zrecyklovat. macky maju smolu :lol: (doteraz na nom spavali)
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod Nisus » Pon 15.02.2021 14:00

Tie detské stupienky sú super ak máš 2, tak ideálne na učenie správneho postoja (sqare stand). Nie je to balančné, ale to na začiatok je práveže lepšie, pretože najprv by mal pes vedieť správne vykonať cvik na tvrdom povrchu a potom ho challenge-núť (to je slovo :haha: ) a šupnúť ho na nestabilný povrch.

Takže aj vy dievčatá, (Slausa, straka...wer nespomeniem zámerne, tam sú inštrukcie podané, akurát sa nejak nehlási :angel: ), najprv na stabilný povrch a potom šup na podložky :lol:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod clupko » Pon 15.02.2021 14:38

jop, to som rovno dva brala. akurat som objednala tie penove podlozky, a pre istotu aj jednu lacnu jogamatku, mozno vyuzijem na ten stolik :lol: uz pomaly nasa psia izba / pracovna nebude stacit, tusim mame maly dom :heh:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod Slausa » Pon 15.02.2021 18:37

Nemam to kde kupit :lol:
Ale mam take male bednicky z mandarinok, toho si viem v obchode nabrat kolko chcem
A tie polystyreny.
Asi zacina veeelmi pomaly poberat tie zadne, vsetky 4 si uz napasuje na 95% sama
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod Nisus » Pon 15.02.2021 19:49

Postni fotku alebo video :smile:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy