Posilňovanie s Fit loptou - balance

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Bebis » Ned 30.12.2012 18:20

Neviete niekto náhodou niečo o nejakom seminári? :angel:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Hruška » Štv 04.04.2013 8:08

Dobrý deň
Môžem vám odporučiť Sibra centrum v Dúbravke. Ponúkajú pre psíkov aj Fyzioterapiu, na ktorej som už bola s mojou Elzou a veľmi sa jej to páčilo :yes: Sú tam milí ľudia s úžasným prístupom ku psíkom a ponúkajú aj zaujímavé semináre. Určite si pozrite ich webovú stránku a navštívte ich :jop:

Držím palce a prajem pekný deň :smile:
Hruška
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod calwen » Štv 04.04.2013 14:07

Seminar bude :smile: kuk sem http://www.sibra.sk/seminare
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod zuzkabluzka » Sob 13.04.2013 15:10

Kočky, cvičíte ešte? Ako vám to ide?
Intenzívne uvažujem, že začneme cvičiť s nejakou balančnou pomôckou, ale netuším, čo si vybrať (fitloptu, physioroll, balančné vankúše...). Rada by som jeden, max. dva objekty, ktoré by boli čo najuniverzálnejšie. :nwm:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Bebis » Sob 13.04.2013 16:37

my sme už dááávno nič nerobili :ua: ale ak bude zajtra pekne, tak asi vytiahnem balančný vankúš von a niečo potrénujeme :smile: zuzka, ja som si kúpila balančný vankúš, fitlopta u nás nepripadá do úvahy - príliš malé, aby mi pes na to vyliezol, nie to ešte sa tam aj udržal (fyzicky nemožné), a eggball a physio sa mi zdali byť pre začiatočníka vysoké... ale ak budem kupovať niečo ďalej, tak buď eggball alebo physioroll :smile:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod zuzkabluzka » Sob 13.04.2013 18:24

Bebis, a ktorý balančný vankúš máš?
Ja som pozerala toto:
http://www.psihratky.cz/hracky-pro-psy/ ... star-60-cm
a toto:
http://www.psihratky.cz/hracky-pro-psy/ ... star-55-cm

To druhé má vyššiu nosnosť, predpokladám, že to bude celkovo pevnejšie. Ale to prvé vyzerá ako taká polguľa, možno sa na tom dá robiť viac cvikov. :nwm:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Bebis » Sob 13.04.2013 18:54

Doma máme taký, ako je v prvom linku, len červený a sa mi zdá, že 55cm, neviem teraz :joint: prišlo mi to trošku náročnejšie, ako tie ploché :smile:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Haleth » Sob 13.04.2013 23:59

Bebis ako sa ti nemôže pes zmestiť na fitloptu? A prečo je to fyzicky nemožné?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Bebis » Ned 14.04.2013 0:40

no, keď som hľadala tieto veci, tak lopty som našla najväčšie len 75cm... a to je jemu málo, keď si vezmeš, že je to guľa, na to by som ho ani nedostala - keďže by to bolo aj rovnako vysoké a teda pre Roena krátke a vysoké. Akože vykladať packy hej, ale napr vyskočiť a sadnúť si na loptu alebo panáčkovanie nehrozí - to nevie ani na zemi, neviem, či kvôli stavbe tela alebo jednoducho nedokáže nájsť rovnováhu (alebo ako to nazvať) :smile: Na balančnom vankúši zvyčajne netrénujeme naraz všetky štyri nohy, čiže dvomi sa vlastne takmer stále drží na zemi a nemyslím si, že by dokázal udržať rovnováhu na lopte, resp. sa na lopte vôbec udržať. Takže ja ak raz budem kupovať niečo ďalšie, zvolím si niečo podlhovastého tvaru, už spomínanú eggball alebo physioroll, kde sa mu bude lepšie??/pohodlnejšie??/pevnejšie?? stáť... Ak sa mýlim, opravte ma, ale myslím si, že lopta proste pre Roena ee... :lol:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod katkariinka » Ned 14.04.2013 6:17

Offtopic: ocakavam fotku Lyky na fit lopte
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Haleth » Ned 14.04.2013 6:55

Však ale tá lopta je na to, aby sa na nej naučil stáť :smile: Ja ťa presviedčať samozrejme nebudem, ale myslím, že by to zvládol, nepodceňuj ho, chudáka :lol:
Offtopic: Katka nemám, pretože som ešte neprišla na to, ako upevniť loptu, na ktorú sa šialene plnou rýchlosťou liape, sápe a skáče Lykaňa :lol: Takže loptu držím vždy ja, nemá kto fotiť, nemáme fotky.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod katkariinka » Ned 14.04.2013 7:08

Offtopic: Samospust :heh:

Ja si tiez myslim, ze by mohol cvicit aj na najvacsej lopte, vystavny postoj na nej trenovat nebude, ale udrzat sa bude vyzva :heh:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod zuzkabluzka » Pon 27.05.2013 15:54

Už takmer týždeň som hrdou majiteľkou "peanut ball". Cvičíme a stále nám to ide lepšie a lepšie. Malý to miluje - resp. miluje pamlsky, ktoré sa pri cvičení rozdávajú. :heh:
Kúpe predchádzal seminár o cvičení na fitloptách sestier Urbáškových - musím odporučiť. :jop:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

FitPAWS Paw Pods

Poslaťod sakhaoks » Pia 22.08.2014 8:31

Zdravim, kde možem kupiť FitPAWS Paw Pods?
https://www.youtube.com/watch?v=QadK28EehUM
sakhaoks
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Posilňovanie s Fit loptou - balance

Poslaťod Slausa » Štv 01.01.2015 21:03

V kauflande majú lentilku s ďobkami. Za 6.99 tuším 35 centi. Nosnosť to má vraj do sto, sice primárne pre ludi no podľa mňa by malo vydržať aj hafa.

A inak ja som s Rokosom cvičila na 25 cm v priemere malou makkou lobdou od putujúceho vietnamca za 50 centov. Nič extra ale dalo sa. Už nám pukla, asi od pazura ale neexplodovala, len sfučala.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy