Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Black list

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Black list

Poslaťod mairi » Ned 03.02.2013 14:06

Sem píšte všetci užívatelia, ak máte nejaký problém s niekým z dogfóra pri spoločnej objednávke, alebo predaji tovaru s meškaním platby, neprebratím tovaru, sťaženou komunikáciou zo strany kupujúceho.
Táto téma slúži najmä na to, aby sa zabránilo opakovaným problémom s niektorými užívateľmi v tomto smere. Pre vlastnú potrebu odporúčame sledovať túto tému pri objednávaní/ predaji tovaru.
Prvý príspevok bude pravidelne aktualizovaný a Black list dopĺňaný.

Black list:

Patuska
Larami
Owecka753
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Black list

Poslaťod lulu939075 » Ned 03.02.2013 15:35

:aplause: super mairi toto presne tu chýbalo :poklona:
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivana1 » Pon 04.02.2013 7:35

Patuska - nevyzdvihnutý a nezaplatený objednaný tovar zo spoločnej objednávky zo Psíčkárne - čakala som od 8.1. do teraz - napriek 4 dohodnutým termínom - neprišla

Myslím, že by na toto vlákno mal byť prístup aj zo sekcie predaja.
ivana1
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod calwen » Pon 04.02.2013 8:20

Larami - na peniaze za voditko a obojok som cakala uz ani neviem kolko. Zacalo ma to stvat 8. den v mesiaci, ze mi nic neprislo, a peniaze mi prisli 17. myslim.
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod larami » Pon 04.02.2013 14:21

Offtopic: calwen,myslím ,že som to aj vysvetlila /tebe/prosto som niečo zle zadala a platba cez Ib neodišla.A až ked si napísala že čo je s platbou tak som si to našla ako neodoslané/nezrealizované/ a hned aj do pár minút som ich odoslala a tento raz správne.Takže to nebolo úmyselné len moja nepozornosť.
Offtopic: mackie,ten furmík neplatil ani ujo ani bratranec ale paní pre ktorú bol určený/dala som jej Tvoju adresu/a ak platba nedošla prečo si ma neoslovila ?Teraz už neviem ako ju zoženiem lebo sme sa presťahovali a už niesme v kontakte,ale ak to nebolo naozaj uhradené tak sa ospravedlňujem a prosím pošli do Ss adresu vyrovnám to
Offtopic: a vôbec sa mi nepáči tento postup /prístup/mackie ak Ti platba nedošla tak prečo si ma nekontaktovala a až teraz odrazu si "kopneš" som sklamaná .....
Naposledy upravil larami dňa Pon 04.02.2013 15:58, celkovo upravené 2
pre Laru Prosba psa´´ bud v mojich ťažkých chviľach vždy so mnou.S Tebou je pre mna všetko ľahšie. ´´Obrázokza Dúhovým mostom 01.02.2010
larami
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Pon 04.02.2013 14:53

bohuzial, pri plateni furminatora si mala podobny problem, najprv neodisla platba, potom posielal peniaze ujo ci bratranec ci kto, a inac ten furmik stale nemam zaplateny a uz je to par rokov, jednoducho som to vzdala
ale kludne pohladaj v historii platieb, ak to tam najdes, fakt sa ospravedlnujem, ale ja som si to vsetko zapisovala a odskrtavala asi na 3x a nic mi neprislo
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Poslaťod calwen » Pon 04.02.2013 18:35

Ono to bolo inak nez pises, ale nebudem to tu vytahovat. Kto chce nazor si spravi.
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Tatranská Afrika » Pon 04.02.2013 18:57

Tiež som v minulosti mala problémy s objednávkami od larami, objednané RR tričko som s dôverou poslala a peniaze dlho nikde, vraj ich poslala, ale poštárka ich ukradla. Potom ich poslala asi po 2 mesiacoch môjho otravovania asi tak raz do týždňa...
Potom si objednala RR tabuľku na plot a ohlávku, objednala som ich s tým, že musí zaplatiť vopred, ale platba neprišla. Boli výhovorky, že to mal zaplatiť niekto iný, ale doklad nemá, lebo atď. Potom už som to vzdala... ale aspoň som sa poučila, už neverím každému a veci posielam na dobierku, alebo až po úhrade....
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod mairi » Uto 05.02.2013 10:40

no, raz sa moze stat, druhy krat, uf... povedzme, ale aby mali s tebou NAHODOU nezavisle problem traja ludia, to uz je trosku moc, tvoje meno tam ostane, nech si z precitaneho tu urobia ludia vlastny nazor... :no:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Uto 05.02.2013 11:33

Offtopic: hmm neviem ako presne toto bude fungovať a ako dlho sa to bude plniť, ale ak toho bude vela nedá sa do úvodného topicu pridať link na konkrétny problém pridania do zoznamu? aj bude hneď zrejmé či bol problém jeden alebo viac..
napr:
Larami - [1], [2], ...
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Uto 05.02.2013 13:36

raz sa stane, ze zabudnes, nestihnes, takych ludi nebude nikto nahlasovat
ak niekoho nahanas tyzdne, ako su spomenute pripady, to uz nespada pod "raz" a je asi jedno, kolkym ludom sa to stalo, aj ten jeden raz je vypovedny
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Poslaťod Nisus » Str 06.02.2013 0:44

Offtopic: Nedala by sa téma v Inzercii - Predám ,,topovať"? Teda tak pripnúť hore, aby sa to neposúvalo dole, ako sú napr. Vtipy vo Volnej diskusii?
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Str 06.02.2013 12:20

Offtopic: v takej forme ako je teraz, nie
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Poslaťod margot » Štv 25.04.2013 18:13

Owecka753 - poslané vodítko na dobierku, prešlo 18dní, balíček sa mi domov vrátil. Písala som teda SS, že čo sa stalo, vraj bola na vine pošta a nestalo sa to prvýkrát. Tak som si povedala OK, možno býva na nejakom nedostupnom mieste a ani pošta nie je neomylná. Spýtala som sa,čo teraz, že ak má záujem, pošlem jej ho ešte raz alebo to necháme tak. Chcela vodítko poslať ešte raz. Opäť som to teda nanovo prebalila, vypísala dobierku a odoslala (už v tejto chvíli v mínuse, pretože poštovné 2x + poplatok za vrátenie zásielky prevýšili cenu vodítka), následne na to som písala Owecke SS, že teda má to odoslané, priložila som aj číslo zásielky (jednak vidí kde balíček je, dvak vie prísť s číslom na poštu a dajú jej zásielku aj ak žltý papierik nedorazí). Počas 18 dní som jej 2x napísala. Ako teda, či sa to podarilo prebrať/prišlo to.... bez reakcie. Vodítko sa mi opäť pekne vrátilo, Owecka so mnou nekomunikuje. A ono to človeka aj nahnevá, keď vypisuje posiela, vybavuje a dotyčný nie je ani schopný sa ozvať, že čo sa vlastne stalo...
margot
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod sarach » Str 10.07.2013 9:28

Ok, ja pridávam zlú skúsenosť s Kikz (aj keď to bolo už pred pár mesiacmi ...). Objednala som si mikču, čo mala byť ako nová. Prišla špinavá (ok, operem), ale aj fľakatá, resp. zažltnutá a rozpáraná, na čo vôbec v inzeráte neupozornila! Mikinu som vrátila, ale peniaze mi nevrátila všetky. Vraj si časť nechá za balné .... :hmm: Akože ... nevyjadrujem sa ... Čiže ja, oklamaný zákazník, ešte doplatím a prídem o prachy poštovného, čo som musela posielať späť, a ešte madam si odráta 2 eurá ... :au:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa

Späť na Objednávky