[B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Haleth » Pon 03.09.2012 12:23

Offtopic: Ale prosím ťa, od Ameriky nemôžeš nič iné očakávať ako happyend :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Snezienka123 » Pia 09.11.2012 11:07

Práve čítam koniec druhej časti a je to knižka fakt super (mám ju požičanú 3v1), konečne som na niečo také po dlhom čase natrafila.
Veľmi dobrým štýlom písaná, zaujímavá, v iných knižkách nezáživné opisy krásne vložené do deja, že ich takmer ani nepostrehnete a určite sa pri nich nezačnete nudiť. Som zvedavá na koniec, aj keď škoda, že už viem, že to bude happyend :heh:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Haleth » Pia 09.11.2012 14:36

No tak ja som práve dočítala tretí diel a neviem, neviem, či by som to nazvala happyendom...

ALE! Musím dať dole klobúk pred touto ženou. Naozaj je táto kniha jedna z mála, ktoré vo mňa vyvolali takéto pocity. Dokonca sa mi tisli slzy do očí pri jednej scéne, čo ju u mňa nadmieru neobvyklé :heh: Vynikajúco napísané, s ničím sa nebabre, možno na môj vkus trošku nadbytočné riešenie citov, ale tretí diel to vynahradí. Po dočítaní som mala chvíľu veľmi zvláštny pocit, ako keby sa to všetko naozaj udialo. Fakt klobúk dole :poklona: A rozhodne neľutujem, že som posledný diel kúpila za 5€ a nie za tri, ako predchádzajúce dva :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Snezienka123 » Pia 09.11.2012 22:50

Tak ak to nie je jednoznačný happyend, tak sa teším...viac neprezrádzaj

Haleth píše:A rozhodne neľutujem, že som posledný diel kúpila za 5€ a nie za tri, ako predchádzajúce dva :heh:


To si mala teda nejakú super cenu. Nepamätám, kedy som naposledy kúpila knihu za tak smiešne sumy ako tu uvádzaš :no:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Haleth » Sob 10.11.2012 1:45

Offtopic: Ja knihy, ktoré nepotrebujem kupujem iba za takéto ceny :lol: Najlacnejšia, akú som kedy kúpila, bola ešte za 2O Sk, ale žiaden antikvariát. Kupovala som ju naslepo a musím povedať, že vyššiu hodnotu ani nemá :haha: Ale prečítať som ju prečítala. Je to niečo ako s niektorými filmami. Sú tak primitívne, že ich jednoducho musíte dopozerať dokonca a nedá sa na nich nesmiať.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Domca » Sob 10.11.2012 11:57

Haleth :jop: presne velmi podobne pocity som mala aj ja po docitani.... :yes:
Mne sa zas konecne podarilo vidiet sfilmovanu verziu......a take to bolo...co ja viem :nwm: Nebolo to zle, myslim ze hercov vybrali velmi dobre len kniha je o 200% lepsia.....som zvedava na ostatne 2 diely.....
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Snezienka123 » Str 19.12.2012 8:46

Takže konečne dnes ráno 1:30 dočítané. Chýbalo mi už len pár strán a nevedela som sa k tomu v poslednom čase dostať, tak som sa včera zaťala a dorazila to :dancing:
Som dnes síce v práci ospalá :pac: ale neľutujem, je to fakt podarené dielko, veľmi dobre, ľahko a pútavo napísané :jop:
...teraz som zvedavá na ten film :yes:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Haleth » Štv 20.12.2012 18:32

Film ee :ua:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Predchádzajúci

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou