Originalne a komicke triky nasich psov

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod MontyTheDog » Ned 02.12.2012 13:19

Nanda píše:Ale keby si bola na štyroch?? :lol:

skúšali sme, ale márne...som si musela na brucho lahnúť :pac:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Ned 02.12.2012 20:14

Jáj tak to máš blbé potom.. :ua:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Shorty » Pia 07.12.2012 21:44

tak zas nieco nove :) sakra, asi napisem jeziskovia, aby mi doniesol prenosny reflektor a lepsiu kameru :))
btw toto prve zatial len ucime - zacinali sme na pamlsku pol metra pred cumakom a v ruke a teraz sme uz na 2-3 sekundach na packe - ale vydrzi, kym nedam povel :) a kedze Shorty je mega nenazranec, tak toto povazujem za absolutny zazrak :D



a este toto :)) cez vikend pride sestra, tak nam za denneho svetla natoci mensi zostrih, tak to sem hodim :))

Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod MontyTheDog » Pia 07.12.2012 21:58

super :jop: natočte niake oficiálne video a budete valcovať YouTube :lol:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Shorty » Pia 07.12.2012 22:06

uz som pisala sestre, pride o tyzden a nieco spichneme.. len si musim premysliet, co tam bude a musime zacat cvicit :D
Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Sob 08.12.2012 18:12

Teším sa na video Shorty :hih:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Domivec » Pia 14.12.2012 23:40

Dokonalé videá, moc závidím :jop:

Shorty je z útulku ? :oo: A ako kolko ročného/mesačného ste ho z tadial zobrali? :lol:
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 395

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Shorty » Sob 15.12.2012 15:03

jj Shortik je z utulku. Brala som si ho, ked mal asi 6-7 mesiacov? Previezli ho z KS Vranov nad Toplou do Dogpointu v Prahe a odtial som si ho brala ja. no.. brala.. bol to spontanny napad, ked som si ho vzala na vikend domov, az nemusim chodit cez vikend do utulku a tak nejak som sa ho uz nedokazala vzdat :)
buduci mesiac bude mat 2 roky --- boooze, hrozne to leti, len tot sme oslavovali rok :)
Inak je fakt super, povahovo sme si okamzite sadli, ako by cital moje myslienky a vedel, akeho psa chcem.. od prveho dna doma nic nenicil, nikdy necural ani ne :kak: doma, neplakal, ked som sla do prace.. proste je to moj super pes :winner: :winner: :winner:
Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Cathie » Uto 18.12.2012 16:35

Nauc ho este aj otvarat ten suplik a uz to bude uplne vysperkovane :lol: Veru veru, natocte cosi a potom to chceme vidiet, tesim :yes:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Shorty » Str 19.12.2012 20:46

ach jo teraz nie je moc cas a navyse sme na to so sestrou zabudli :( snad po Vianociach.. musim si to premysliet :)
Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Domivec » Sob 12.01.2013 18:20

Shorty velmi obdivujem tvoju trpezlivosť aj jeho snahu :jop: pravda, každy ti ho môže zavidieť :lol: Môj Gucci ide mať o pol roka 3 roky a za 1,5 čo je u nás sa naučil len 9 trikov :ach: si môj idol v cvičení :lol:
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 395

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Shorty » Sob 12.01.2013 19:26

Ďakujem :) teraz nie je moc čas na triky, učím ho sebakontrole, takže pamlsky na zem vedľa neho, hodím tenisák, musí počkať na povel, doniesť tenisák a až potom zbierať zo zeme..
detto crate games - pamlsky hádžem po zemi, musí ležať v kennelke, kým nedostane povel a až potom si to vezme..
včera sme začali trénovať asi náš top trik - dám do misky pamlsky a tenisák - najprv mi podá tenisák, potom si vezme na povel pamlsky.. zatiaľ to ide pomaly, ale snaží sa :))
a nás najtop trik bude, že dám na tem misku s pamlskami, za ňu hodím tenisák, dám povel dones, on prejde okolo misky a donesie tenisák a potom dostane povel, aby sa nažral.. ale to bude až za dlho :) on má furt dojem, že mu dávam málo jesť, takže ideme malými krokmi vpred :)

už dokáže ležať na zemi a okolo neho môže byť vysypané kilo žrádla.. samozrejme, že ho musím mať pod kontrolou, ale aj tak vydrží a nevrhá sa na to :))

video mám najnovšie len toto - bolo to na začiatku, keď som ho to začala učiť, takže som mu dala len pár sekúnd a hneď povel Vezmi.. do kennelky si liezol sám :)

Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Domivec » Ned 13.01.2013 17:41

Whaaau :oo: to je parádne :jop: Gucci nespraví povel/trik kým nevidí pamlsok alebo mu ho nedám ... u nás toje velký problém lebo ked ho chcem naučiť na hračky že vďaka nim bude cvičiť tak jemu sa nachce. Tvoj urobí niečo aj bez pamlska? A ešte k tejsebakontrole - to keď sa bude takto cvičiť tak bude aj kontrolnejší pri povele Ku mne? (prepáč, strašne divná otázka ale napadla ma ako prvá)
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 395

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Shorty » Ned 13.01.2013 17:50

no Shorty obcas urobi aj veci zadarmo, ale ked uz to robime dlho, napriklad privolanie, tak casom klesa spolahlivost, takze priebezne prekrmujem a obcas nedam nic a obcas zas odmenim :)
no ci sa tato sebakontrola tyka aj privolania, to netusim.. ja to robim hlavne preto, ze on vonku zerie vsetko, co vidi, takze dufam, ze ked sa nauci, ze jedlo smie az na povel a ze sa nemusi hned za tym vrhat, lebo dostane nieco lepsie, tak si to nevezme.. ja mu totiz hadzem na zem take obyc veci a z ruky dostava nieco extra, napr susene rybicky :)
a na hracky sa mi tiez podarilo ho konecne namotivovat.. je to teda podla nalady, ale vacsinou pracuje za tenisak..len ho musim mat teda viditelne pod pazuchou a potom mu ho kopat, pripadne peska musim mat strceneho za nohavicami, aby trcal a vtedy tiez pekne pracuje :) dokonca za peska pracuje radsej ako za jedlo a to je uz co povedat :) ale zacalo to par mesiacov dozadu, dovtedy fakt len zradlo
Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Ned 20.01.2013 12:15

Shorty - Ty aj pracuješ?? :lol: Lebo Shorty vie toľko toho ako keby si sa mu venovala celý deň úžasný :yes:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

PredchádzajúciĎalší

Späť na Triky