Agatha Christie

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Ned 13.05.2012 16:18

Akurat citam Vrazdu pod slnkom, vyborna je :jop:
Ja som este D. Sucheta nevidela dabovaneho inym ako Kozuchom... (Teda okrem ceskeho dabingu) Ale vyhovuje :lol:
Postavu Poirota hranu Suchetom a dobovanu Kozuchom snad nikto uz lepsie vymysliet nemohol... To sadlo jak rit na serbel, ako sa hovori :joint: A ta jeho samolubost a sebavedomie mu uplne sedi, bez nej by to nebol on :heh:

Co sa tu ja nedozviem, ze Suchet najprv Japp a teraz terorista??! :oo: No to chcem vidiet :haha: Len spominaj! :heh:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod Mackie » Ned 13.05.2012 17:18

prve diely su urcite dabovane Mikulikom :no: az po chorobe to od neho prevzal Kozuch (a tusim, ze s ceskym dabingom to bolo tak isto, najprv Meduna potom Kostka)
Suchet ako terorista - Boeing 747 v ohrozeni (dodnes nechapem, preco je tam Seagal uvadzany ako jedna z hlavnych postav :heh: )
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Agatha Christie

Poslaťod janas » Pon 14.05.2012 10:03

Ale jeho nedaboval Paľo Mikulík, ale Peter Mikulík :yes: A mne veľmi sedel, ten jeho hlas, ale všetko je zvyk :lol:
(tak ako napr. P.Falk ako Colombo najpr. P. Haničinec a potom ten druhý, D.Klapka a zvykli sme si :heh: )
A toho terorištu hral tuším ešte pred Poirotom, ale nie som si úplne istá, nejaký únos lietadla to bol ako píšeš :yes: .
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Agatha Christie

Poslaťod krista » Pon 14.05.2012 20:37

Ja tiež tak viem že Pavol ,tu o tom niečo málo píšu http://miniaplikace.blueboard.cz/kniha/ ... ?strana=30
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Agatha Christie

Poslaťod janas » Str 16.05.2012 21:31

písať môžu, ale bol to Peter - narodený: 10. júna 1941
Povolanie: režisér, herec, dabér :yes: Ale známy je hlavne ako režisér :smile:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Agatha Christie

Poslaťod krista » Štv 17.05.2012 13:07

hmmmm,no nehádam sa :jazyk: ale potom všade majú chaos http://sk-sk.facebook.com/media/set/com ... 6164100105
dokonca aj mne sa vybavuje Palkov hlas....
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Agatha Christie

Poslaťod janas » Pia 18.05.2012 19:28

Vieš prečo? Lebo každý si myslí, že Pavol bol herec a Peter je režisér :yes: , je to v podstate jedno, ale ja mám zase v hlave Petrov hlas a vidím to aj s obrazom D.Sucheta :heh: , ale tiež sa nehádam, len konštatujem, čo zase mne utkvelo v gebulke :lol: (dokonca počujem ako komentár vraví: v slovenskom znení Peter Mikulík :heh: )
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Ned 03.06.2012 11:42

Dnes na STV1 o 13:05 sl. Marplová :ahoj: Už sa teším :jupi:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Sob 15.09.2012 20:31

Taakze. Pred tyzdnom som sa konecne dostala k citaniu Desiatich malych cernoskov, planovala som citat pol hodinu, ale cely vecer som sa od toho nemohla odtrhnut, zas uplne PERFEKTNA kniha :aaa: :aaa: Neustale zasnem nad majstrovstvom tej spisovatelky :poklona: Nemam co dodat. U mna hned za Oponou :jop: :smile:
Dnes som zas docitala Trinast zahad, tam co je slecna Marplova, ale to uz premna nejak nieje vonco :lol: Samozrejme tiez vyborne zapletky, ale oproti tym cernoskom... Take akesi suche :jazyk: No a najnovsie som zacala citat Vrazdit je hracka, tak som zvedava ake to bude, zatial to vyzera dobre :hih:

Ozaj a to nemohli vymysliet lepsi cas pre tie formuly ako v nedelu o jednej :hmm: Nastastie tento tyzden nejdu ale pred tyzdnom boli zas :au:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Sob 15.09.2012 21:44

Práve teraz aj ja čítam černoškov (už neviem po koľkýkrát :piskot: ). Má to perfektný nápad :poklona: Inak Vraždiť je hračka je jedna z mojich naj :yes: A čo sa týka formúl, štve ma to riadne. Poirot je to jediné, na čo sa v nedeľu teším a oni to zrušia kvôli nejakým autám :au:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Ned 16.09.2012 15:03

Ja musim najprv pockat kym to zabudnem :heh: Ale urcite si to potom este viackrat precitam :yes: Ona proste nedovoli aby som spoznala toho vraha skor ako to tam napise :joint:
No a Vrazdit je hracka.... Neviem, som na asi 40. strane, ale este som sa do toho tak "nezazrala" ze by som sa od toho nemohla odtrhut :nwm: Mozno to este len pride :heh:

No ved, vazne ma uz nebavi tato striedacka :nie: Som zvedava co bude buduci tyzden :ach: Akurat som dopozerala dnesnu slecnu M., celkom zaujimave, nepoznala som ten diel - Nulty bod, alebo tak nejak sa to volalo :yes:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Ned 16.09.2012 17:19

Tá Hračka sa páči málokomu, neviem, čo ja na nej vidím :heh: Jo, aj ja som dnes kukala, ale teda kniha oveľa lepšia, už len tí herci mi nesedeli na postavy z knihy :nwm:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Ned 16.09.2012 21:24

K Hracke- no uvidime, ked docitam este napisem "dojmy" :smile:
No a to dnesne som este necitala, ako telkova verzia take dost obycajne, chce to precitat knihu :yes:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Pia 28.09.2012 21:34

Poradte nejake Christiovky, ja viem ze vsetky su dobre, ale je ich tolko a ja si podla nazvov neviem vybrat... Jedine tie viem, ktore som videla v telke. Uz som precitala aj Hracku (nakoniec to skoncilo nad moje ocakavania :smile: ) a uz aj Vrazdit je zvyk... A chcem si konecne nieco kupit (nielen pozicat v kniznici) a vazne neviem... Asi mi ostava len vsetko za radom :lol: Ale keby ste mali (mala - blue :hih: ) nejakych favoritov tak napiste :yes: Najlepsie nieco take Cernoskovske alebo Oponovske :heh:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Pia 28.09.2012 21:46

Adel, absolútne nič ma nenapadá :pac: Neviem, či sa nájde ešte druhá černoškovská. Ale tak tu máš zoznam všetkých, môžeš čítať všetko zaradom :jazyk: :ha: http://sk.wikipedia.org/wiki/Agatha_Christie#Bibliografia Poradiť mi ty, do čoho sa pustiť :plac:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou