Falco Sokol - kvalita

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod lenka_1705 » Uto 28.08.2012 19:07

viem, aj ja som si ich kupila, ale je to od nich trapne. predtym boli tie usi o dost vacsie, teraz sa to za tu cenu uz neoplati :hmm: hov. ucho je cele ucho a nie len ucho odrezane.. no proste aby viac zarobili :ach:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod tera » Uto 04.09.2012 15:31

maximálne chválim pamlsky, tie polovlhké kostičky :yes: keby viem, zoberiem aspoň tri krabice
majú skvelú konzistenciu, samovoľne sa nemačkajú, pri silnejšom stlačení sa dajú natrhať, resp. nalepiť na stenu ako žuvačka (využila som pri učení nosetouchu :heh: )
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod pigie » Štv 13.09.2012 6:50

Ja som prave vyhodila jedny cele drzky. Neviem, co to bolo za chudaka kravu, ale tolko piesku a kamenov som ani u sliepky nevidela v hrvoli :ua: Umyvat sa mi to nechcelo, aj samotny bachor bol divny... :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod moertuaryy » Sob 15.09.2012 12:30

Pekny den zelam.

Ako ste na tom s objednavkami z majpetu?kolko im trva dodanie?lebo u nas to bol vacsinou tyzden..a to sme uz dvakrat objednavali..no tento krat uz cakame dva tyzdne a nic..v stredu uz budu tri tyzdne ,psikovy kupujeme z lidla mlete maso,lebo neviem kde tu v Ba najdem v pohode maso za dobru cenu..
Ked sme sa dozadovali informacii,tak najprv ze sa im pokazilo maso a teraz ze ho uz maju a donesu..a nic..vcera tam volal priatel poobede a tvrdili ze pridu a opat nikto nic..neviem co si mysliet .
moertuaryy
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod iiivetka » Pia 21.09.2012 12:43

No my sme včera dostalli mäso od majpetu, socol falco, ale môj pes to ledva zožral a kamoškin vôbec :( :(
http://www.majpet.sk/sk/eshop/Chovatels ... a-1kg.alej

netvrdím, že mäso je zlé, to nie, práveže, ani vôbec nesmrdelo...len naše psy vymýšlajú :pac: :ua:
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod moth » Pia 21.09.2012 21:22

Ano, ano Majpet po dlhsom case konecne doplnil zasoby masa, uz to bolo dost kriticke, ale motyka vystrelila :jop:
Link co si dala Hovadzia svalovina s chrupavkou, je to hadam najdrahsie mlete v ponuke Majpet a uz sa to tu rozoberalo, ze je tam velky podiel bravcoviny, co je pravda, a niekedy je to hodne mastne :ua: Ja som vyskusala tusim uz vsetky mlete masa tie sulce a najlepsie sa osvedcilo mlete kuracie, ale ciste kuracie, nie hydina ani mixy, je tam vela vnutornosti a moje psy s tym maju problem... Standardne od Majpet beriem cele kura, drzky, sliepky tiez nie su najhorsie aj ked su tvrdsie a v poslednom case sa u nas stala oblubena tlacenka, za nou sa idu zabit, rybicky maju u nas pauzu, asi na ne pride zasa v zime :yes:
• Akita Inu / Veľký japonský pes / Americká Akita od 1997 •
• Akita Inu / Great Japanese Dog / American Akita since 1997 •
moth
BANNED
 
Príspevky: 2059
Bydlisko: Bratislava

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod kives » Sob 22.09.2012 10:37

Západniari, skúste toto:
http://www.shop.mraja.net/akcie/krmivo/ ... 3%A9-maeso
mne to prišlo ako super ceny, len nesprávny kraj :ha: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod Dana D » Pon 08.10.2012 10:29

Ľudia z Blavy a okolia, prosím vás neberiete zajtra niekto tovar z Falca? Please, potrebujem súrne niečo objednať.
Dík.
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod lauraly » Pon 08.10.2012 13:07

Ahoj, skus toto:
http://www.majpet.sk/sk/eshop/Chovatels ... -psov.alej
maju tovar od SF, objednavka nad 25€ dovoz zdarma
lauraly
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod lenka_1705 » Str 14.11.2012 12:17

kives píše:Západniari, skúste toto:
http://www.shop.mraja.net/akcie/krmivo/ ... 3%A9-maeso
mne to prišlo ako super ceny, len nesprávny kraj :ha: .


no a hlavne je super ked mam mesiac objednane a niesu schopni to dodat a kazdy tyzden im volat, pisat. ja som si to objednala asi zo srandy.. nechapem na co maju eshop :ach: a to jednanie akoze :ach:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod monika_knv » Pia 23.11.2012 22:19

ahojte, kedze nam zrusili zavoz na vychod, mate niekto nejaky dobry tip na naharadu Falco konzerv? brali sme hlavne lisa, kitty, ben, cize hladam nieco v podobnej kvalite a cene...dakujem
monika_knv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Košice

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod kives » Pia 23.11.2012 23:40

leni to som netušila. Mne to fakt prišlo super, u nás to už vobec nedostať, myslím hrtany, priedušnice a tak. Netuším, čo s tým na východe robia :nwm: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod Tatranská Afrika » Ned 25.11.2012 19:22

Skúste pána, ktorý vozí Vetamix popýtať, dovezie vám aj konzervy zo Sokola :no:
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod iiivetka » Pon 26.11.2012 17:36

Dnes som princezničke dala vemeno z falca.... :pac:
Prvý a posledný krát....nechutí jej to.... :ua:
A ja mám doma 2kg... :ua:
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod Asgrand Anteaus » Pon 26.11.2012 18:08

Pokus sa to skŕmiť nasledovným spôsobom: Vemeno narež, povar na minime vody a napokon po vychladnutí pridaj tu najlacnejšiu bryndzu napr. Coop.
Myslím, že jej bude šmakovať až až... :smile:
Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

PredchádzajúciĎalší

Späť na Objednávky