Vynášanie jedla z misky

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Vynášanie jedla z misky

Poslaťod weron » Sob 01.09.2012 19:00

nenasla som podobnu temu ( ani som ju nevedela poriadne zaradit :joint: ), tak hadam nieje duplicitna :no:

zaujimalo by ma ako riesite - a ci vobec riesite - ak si pes vynasa jedlo z misky, napr. do pelecha ...
ja ked to malej chcem zakazat tak to radsej necha tak a vyuzije chvilu ked tam uz niesom :pac: a aj tak si to odnesie do pelecha ... a samozrejme ze je vsetko potom zaprasene :heh:
jedna sa o vacsie kusy, napr. kur. kridlo a podobne ...
chapem ze je to pre nu istotne pohodlnejsie si to zvachlat v polohe lezmo na pelechu, ale ... :nwm:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 01.09.2012 19:02

myslíš v surovom stave, keď to je? to robia aj naše baby, teda mladšia je schopná to zjesť aj pri miske, ale nie z misky, ale staršia nie, tá si to vždy vláčila do pelechu. tak sme jej to museli začať sekať, potom to zožerie z misky. ona proste nevie to surové žrať.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod CraObs » Sob 01.09.2012 19:03

keď to vynášala, zobral som jej to a hodil nazad do misky, zachvílu pochopila že do pelechu ee, teraz to keď tak vyloží pred misku a tam zožuje..
vy už tiež barfujete? :oo:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod weron » Sob 01.09.2012 19:04

nejde o to v akom stave to je, ale ze to nevie zrat v stoji nad miskou :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod hruska » Sob 01.09.2012 19:04

davala by som mensie kusky.
Moja moze zuzlat kosti na posteli, ale s tym, ze predtym tam dam "obrus" :lol: ked to zerie na podlahe, vsetko je zababrane a trieska tym, takze volim mensie zlo.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 01.09.2012 19:08

weron píše:nejde o to v akom stave to je, ale ze to nevie zrat v stoji nad miskou :haha:


my máme skutočne problém len vtedy, ak je to veľké. keď to ma na malé kúsky nie je problém.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod weron » Sob 01.09.2012 19:10

hruska, ty jej takto prestieras na posteli :haha:

monika, hej ked je to velke vynesie to ... skusim mensie porcie..resp. miniaturne :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod CraObs » Sob 01.09.2012 19:11

my keď sme začínali tiež som jej skúsil dať flák mäsa a kukala "akože čo ja s tým?" tak som jej to nakrájal a postupne zväčšoval.. kosti sme pridávali rovnako, najprv len menšie na pokúsanie a teraz jej šlahnem kludne celý chrbát a rozžužle si ho postupne celý..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod merri » Sob 01.09.2012 19:13

Alebo jej to skus drzat v ruke tak aby stala, mozno sa casom nauci ze sa da aj tak. Berry si tiez zvykne vytahovat veci z misky a vacsie zerie v lahu, (aj ked tie jej vacsinou drzim, lebo sama sa s tym trapi strasne dlho) ale ja ju krmim v malej chodbicke, takze si to nema kam vynasat. Mozno aj to pomoze - krmit ju v inej izbe, kde nema pelech. :smile:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod MontyTheDog » Sob 01.09.2012 19:14

Môj krpec to robí tiež, ale jeho naj miesto je krémový koberec v obývačke. Misku máva v kuchyni a vždy keď je, pozatvárame všetky dvere a keď s tým ide kdesi odbehnúť a vidí, že nemá kam ísť, tak ide ku miske a zje si to tam.
Dvere na celom byte zatvárame odvtedy čo sme za vankúšmi a v štrbinách gauča našli jeho zahrabané zásoby mäsa a párky v perinách a pod vankúšom v posteli :haha: rád si schováva žrádlo aj do svojho pelechu, položí si kúsok žrádla na svoj uterák čo má v pelechu a začne ňufákom posúvať a naberať uterák, aby to zahrabal a ja to tam potom po týždni nájdem.
Všetko vždy pozatvárame a chlapec má potom smolu, musí si to zjesť na mieste. A samozrejme mu to mäso viac nadrobím, potom nemá potrebu vynášať to.
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod weron » Sob 01.09.2012 19:20

merri píše:krmit ju v inej izbe, kde nema pelech. :smile:

ved prave pelech je v obyvke a miska v kuchyni ... :nwm:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod merri » Sob 01.09.2012 19:29

Tak zavriet v kuchyni kym nedopapa. Ja tam s Berry sedim niekedy aj pol hodinu. :heh:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 01.09.2012 19:32

niektorí psi proste nevedia, čo s tým robiť, nevedia to rozžuť poriadne a lepšie sa im s tým "hrá" v pelechu. my aj preto nebarfujeme, lebo Nelly to nevie požuť poriadne a koľkokrát nad tým stojí aj pól hodinu kým to celé zožerie. chvíľu ešte potrvá kým sa to naučí.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod weron » Sob 01.09.2012 19:36

merri píše:Tak zavriet v kuchyni kym nedopapa. Ja tam s Berry sedim niekedy aj pol hodinu. :heh:

skoda ze nemame dvere :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Vynášanie jedla z misky

Poslaťod CraObs » Sob 01.09.2012 19:39

nasekaj to na menšie kúsky a uvidíš.. aj tak ide len o to aby to zjedla, časom sa to naučí rozhrýzť celé celkom rýchlo (aspoň pokial ide o kura)
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Ďalší

Späť na Surová strava