Trainer

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Trainer

Poslaťod Anavi » Sob 21.07.2012 13:27

Offtopic: aj ja by som stála na také vysvetlenie pre borderku a hlavne to s tým hnednutím :no:
Sny sú na to , aby sa splnili .
Anavi
Hafan
 
Príspevky: 583

Re: Trainer

Poslaťod bela2001 » Sob 21.07.2012 13:50

bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Trainer

Poslaťod Sia_Kiko » Sob 21.07.2012 23:27

Keďže ja som svojho psíka rozmaznávala tak nezie hocičo. Trainer granule mu ako jediné chutia a neotŕča nad nimi ňufák. Nuž moja chyba. :lol: Tieto granule môžem doporučiť!
Psi vedia veľa, ale nehovoria. Presne naopak je to u ľudí. (Ernest Hemingway)
Kiko, 01/01/2011
Sia_Kiko
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Prievidza, SR

Re: Trainer

Poslaťod BarboraA » Pia 17.08.2012 13:30

ZNOVU hladam najvhodnejsiegranule pre psieho dedka a dufam, ze mi tu niekto skuseny poradi.
Cize pes cca 10 rokov, velke problemy s priberanim, momentalne na RC Veterinarnej Obesity diete ale uz dost, nebudem ho RC krmit vecne. Normalna vaha 8kg, momentalne okolo 10 :hmm:
Vyhovuju nam Puffins a to je taka poistka, ku ktorej sa zrejme vratim, ale chcela som vyskusat aj Trainer.
Podla zlozenia a hlavne pomeru zivin (bielkovin, tuku, vlakniny) sa mi najvhodnesim krmivom javi Trainer Natural Mini Light http://www.zoohit.sk/shop/psi/granule/n ... ini/232379 ale nie je to senior rada (planujem pridavat chondra). Ziviny: bielkoviny 29,00%, tuk10,00%, vláknina 4,00%,
Celkovo ale nie som rozhodnuta ani nadsena, tak neviem, ak ma niekto nejaky nazor, dajte vediet.
"Men have forgotten this truth," said the fox. "But you must not forget it. You become responsible, forever, for what you have tamed."
LITTLE PRINCE by A. de Saint - Exupery
BarboraA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 245
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Trainer

Poslaťod Marco Varhol » Pia 17.08.2012 18:11

No ja by som z tejto znacky radsej vybral vet dietu pre obezitu. Je kvalitnejsia a ucinejsia.
http://www.atos-dog.sk/product/trainer- ... nziobesity
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trainer

Poslaťod BarboraA » Pia 17.08.2012 18:29

Marco - Dakujem! :jop: Mas pravdu ze zlozenim je to krmivo urcite vhodnejsie, nesikovne som sa obmedzila na ponuku ktora je na zoohite, mala som radsej googlit.
Kazdopadne zlozenie samotne ma az tak nenadchyna, (konzervacia tej rybej mucky?) ale bojim sa toho meneja ko vet. rady RC.

Niekto mi poslal odporucenie na krmivo Canine Caviar, co si myslis o tom krmive, ked ho porovnas s Trainerom? Dik za nazor.
Edit - teraz som si precitala viac, dokelu naco tam davaju blby repkovy olej? To nie je nic moc kaviar s repkovym olejom, chjo :ua:
"Men have forgotten this truth," said the fox. "But you must not forget it. You become responsible, forever, for what you have tamed."
LITTLE PRINCE by A. de Saint - Exupery
BarboraA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 245
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Trainer

Poslaťod BarboraA » Pon 20.08.2012 18:04

Ludia neviete o nejakej kamennej predajni v Bratislave kde je dostat Trainer Personal radu? Potrebujem tie obezitky. Cez net som to nasla len v dvoch obchodoch a jeden horsi ako druhy, v Atose maju asi more casu a ja nemam (na moju objednavku z piatka sa pan "pozie vecer", dnes som mu volala :hmm: ) a nejaka nitrianska firma co to ma, nejake animale.sk ci ako to je, tam nemaju uvedenu ani gramaz pri tych vyrobkoch, jesusmaria :aaa:
Bud schopny internetovy obchod alebo kamenny. Nejake tipy?
"Men have forgotten this truth," said the fox. "But you must not forget it. You become responsible, forever, for what you have tamed."
LITTLE PRINCE by A. de Saint - Exupery
BarboraA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 245
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Trainer

Poslaťod bela2001 » Pon 20.08.2012 19:29

ani ja ich nemozem nikde zohnat
animale.sk to je uz zruseny obchod,nevybavia ti uz objednavku,len sa ta stranka stale zobrazuje
opytala by som sa na www.matylda.sk ,lebo teraz mi priviezol pan majitel granule a ze idu pridavat aj trainer,...tak mu napis a opytaj sa ho,ze ci by ti nepredal tieto
inak velmi uzasny obchod,mali meskanie taliani s kamionom a prviezol nam to majitel osobne+ nam pridal veeela darcekov pre psika koli tomu
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Trainer

Poslaťod BarboraA » Pon 20.08.2012 19:54

bela - Inak nie zly napad, majitelov Matyldy tak trochu vzdialene poznam a maju fajn program pre utulky (Uz som cez nich posielala utulku granule) takze asi fakt napisem do Matyldy ci to nechcu zacat objednavat. S tym Trainerom to je zatial nahouby co sa tyka dostupnosti.
"Men have forgotten this truth," said the fox. "But you must not forget it. You become responsible, forever, for what you have tamed."
LITTLE PRINCE by A. de Saint - Exupery
BarboraA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 245
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Trainer

Poslaťod bela2001 » Pon 20.08.2012 21:04

vidis :)
aj ja sa tesim,ze pridaju trainer
a 10 percent davaju utulkom a mne sa to velmi paci :heh:
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Trainer

Poslaťod Carteriiino » Uto 21.08.2012 9:26

ja osobne dávam psovi RC ale jedna vychovávatelka mi radila aby som prešiel na Traineri, vraj po RC sú psy hyperaktívny a rastú im dlhé nohy :D neviem čo je na tom pravda, má niekto skúsenosť?
Carteriiino
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Trainer

Poslaťod luciiik » Uto 21.08.2012 10:26

carteriiino netreba verit vsetkemu co niekto povie. :heh: nemyslim si ze royalky sposobuju akurat toto. :lol: zalezi od toho ako sedia tvojmu psovi. precitaj si temu o royal caninoch a mozno predsa len prejdes na ine krmivo. :no:
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1617
Bydlisko: Nitra

Re: Trainer

Poslaťod Carteriiino » Str 22.08.2012 9:13

preto som tu, zozbierať názory a spraviť si svoj )) granule jej chutia ale predsa len, za pozretie druhých nič nedám )) je len otázkou či na ne bude chcieť prejsť :P
Carteriiino
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Trainer

Poslaťod nhg » Ned 26.08.2012 14:55

Čaute ... Chcela by som sa opýtať, či neviete niekto kde zoženiem v BA granule trainer natural, prípadne v AT, ale to myslím, že nezoženiem .. Ešte sa opýtam, že aké granule by boli najlepšie pre šteňa AD. Mal RC odporúčené od chovateľa (nikdy viac), teraz sme mu kúpili K9 len na skúšku pár kíl, ale tiež sa mi to nezdá a čítala som, že trainer je celkom fajn ale radšej si nechám poradiť. Inak jemu chutia najviac čivavie granule Eukanuba :pac:. Vopred vďaka za odpoveď :smile:.
nhg
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23

Re: Trainer

Poslaťod bela2001 » Ned 26.08.2012 19:34

ahoj,
tak ja som kupila z www.zoohit.sk nad 39 eur zadarmo+ 10 percentna zlava pre novyh zakaznikov
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy