Dr. Clauder's

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Dr. Clauder's

Poslaťod Zoleja » Sob 24.09.2011 10:43

Dr. Clauders sú nemecké superprémiové granule. Na slovensku sa nepredávajú, teda aspoň o tom neviem. Ak by niekto chcel vyskúšať tieto granulky, mám možnosť zohnať ich (cena by sa hádam dala nejako urobiť). Pridávam link na stránku výrobcu http://dr-clauders.de/ .. môj pes je celkom vyberavý a nezje dva dni po sebe to isté, ale tieto granulky mu chutili.

Nemám e-shop ani kamenný obchod, nepredávam tieto granule - neberte to ako reklamu. Mám len možnosť ich zohnať, tak keby ste chceli vyskúšať napíšte :)
Zoleja
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dr. Clauder's-konzervy

Poslaťod Cony » Pia 17.08.2012 21:39

Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Dr. Clauder's

Poslaťod Cony » Ned 19.08.2012 12:43

A co tak tieto granule? Mate s nimi nejake skusenosti?
http://pes.zvieratadoma.sk/krmiva/granu ... ice-4kg-2/

Nevyzeraju zle, myslite, ze je v zlozeni nieco ukryte, co by tam nemalo byt? :ua: :nwm:
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Dr. Clauder's

Poslaťod Nanakey » Ned 19.08.2012 19:50

No mne to velmi ako superpremiove krmivo teda nepride :( V zlozeni typicke zahmlievanie a ta cena, och jaj :oo:
Cony, nechce sa mi velmi rozmyslat a preratavat obsah masa, ale kazdopadne rozpisom ryze sa posunula na tie miesta, kde je, ak by bola spolu ako surovina, tak by zrejme predbehla aj to maso a pri takej cene kupovat ryzu :jupi: Za druhe, pozri obsah vit. E, mne pride nizky, ked si vsimnes, ze je tam pouzity hydinovy tuk, pri nom sa pouziva chemicka konzervacia. A co robi hydinovy tuk v rybych granuliach, akosi mi rozum zastal :( A proteinhydrolysat tam tiez nema co robyt, navysuje sa tym obsah bielkovin. Vyraz superpremiove krmivo si toto urcite nezasluzi a za tu cenu su aj lepsie krmiva :)
Nanakey
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Re: Dr. Clauder's

Poslaťod Cony » Ned 19.08.2012 22:47

Vdaka,my krmime Barking heads a sme spokojni,len som sa prvykrat stretla s touto znackou.
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275


Späť na Granule a konzervy