Bulteriér / Bull Terrier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Bulteriér / Bull Terrier (FCI)

Poslaťod Tatiana » Sob 23.08.2008 13:49

kedze sa nam kdesi stratila zakladam novu,takze piste a posielajte fotecky bulikov :no: ObrázokObrázoksa chcem popysit psikom z mojho chovu,Frayer Billy T.Y.Staff"s,ak si pamatate to male stenulo tak uz je z neho velky fesak a jeho majitelia ma velmi potesili foteckami :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Pon 25.08.2008 19:42

co?stratila sa tato tema? no toto :pac:

Tanya: psik je straaasne krasny :aplause:

tak dam sem nejake fotocky, to su moje bosorky Daisy a Lonny
prvu bulinku som mala Daisyku, ona je bez PP, je hyperaktivna bulinka, vedela by cely den lietat za loptickou
Obrázok
nedavno sme zacali s nou obranu, strasne ju to bavi, hlavne ked vysí na rukave
Obrázok
viac o nej na http://www.daisy.wbl.sk

moja druha bulinka je Lonny Freywald, je s PP a chodime s nou na vystavy, najradsej buva, ona by vedela prespat cely den
Obrázok
a strasne rada pozuje
Obrázok
viac o nej na http://www.browntab.wbl.sk

s jednym slovom tieto psy su ÚŽASNÉ :jupi:
Naposledy upravil dogsite dňa Uto 12.01.2010 11:36, celkovo upravené 1
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Pon 25.08.2008 20:31

mas sikovne sucenky a tie fotecky super,ako modelka je Lonny :jop: vsak sa mozno vidime v Nitre,ja nevystavujem,lebo Daske prave vtedy pada termin porodu ak sa vydari krytie,ale idem s ostatnymi suckami :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Uto 26.08.2008 5:43

tak aj ja dufam ze sa podari, a zas budete mat krasne stendulky
do Nitri ideme, ale len na klubovku, takze sa tam stretneme,oki :ahoj:
daj este sem nejake fotky :poklona:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Uto 26.08.2008 19:57

tu je foto urazenej Dasky pred prechadzkou,ze co zdrzujem :heh: Obrázok
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Str 27.08.2008 6:48

jéééj aká je krásna :aplause:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod MisheliQ » Str 27.08.2008 12:29

Ja si neviem pomôcť, ale všetky plemená typu bull sú proste nádherné. Strašne s nimi sympatizujem. Prídu mi hrozne krásne ale bulteriéri si získali čestné miesto v mojom srdiečku už len tým aký sú. Čo som sa s niektorými mala možnosť stretnúť (mimo Poprad, tu som žiadych nevidela, škoda), tak sú to strašní maznoši :yes:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Str 27.08.2008 13:36

tak to hej su najväcsi maznosi :aplause: proste su úžasný psy, ja by som uz ine plemeno ani nechcela
Obrázok
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod Midayah » Str 27.08.2008 20:18

Tatiana - dobry napad zalozit novu temu bulikov :jop: Uz mi chybali nove fotky :smile:

Dogsite - prezrela som si tvoje stranky. Pacia sa mi. Velmi pekne :jop:

Ja mam teraz mojho prveho bulika. Nedam na nich dopustit. Vzdy sa mi pacili.
Len niektori ludia by si mali zavriet usta predtym ako vypustia zo seba nejaku somarinu, typu: " to je ten bojovy a nebezpecny pes". Nie je prechadzky aby sa s tou poznamkou nestretla...Vy mate tiez podobne skusenosti?

Prikladam zopar fotiek mojej malinkej.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Midayah
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Bydlisko: Brno

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Štv 28.08.2008 6:42

jéééj aka je zlatucka, a ako sa vola, kolko ma? Vies co ja uz ich mam rok a pol ale este stale ma vedia nasrat ludia, keby mi len tolko povedali ze je bojovy pes, tak sa len zasmejem a idem dalej, to ma az tak netrapi. Ale ked dakto uraza moje bambulky tak to si nenecham, aj ked je ten clovek starsi odo mna. Uz som sa velmo vela krat pohadala s ludmi. Vidno ze nepoznaju toto plemeno, len tak ze je bojove, co podla mna vobec neni pravda. Ja si neviem predstavit, ze by oni skocili do niekoho, ved ked uz dakto nam ide oproti uz ho cakaju a vrtia chvostikom, oni si myslia ze kazdí kto ide oproti idem ku nam :haha: .
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod lara » Štv 28.08.2008 10:37

[quote="Midayah"]
Len niektori ludia by si mali zavriet usta predtym ako vypustia zo seba nejaku somarinu, typu: " to je ten bojovy a nebezpecny pes". Nie je prechadzky aby sa s tou poznamkou nestretla...Vy mate tiez podobne skusenosti?

ide o to, ze zle reci sa siria rychlejsie a ludia skor uveria ked im niekto povie ze to je "ten zly pes" ako ked im povies ze neublizi ... a ked im povies ze najdolezitejsia je u akehokolvek plemena vychova a socializacia, len mavnu rukou...

ja som ako decko na vlastne oci nazivo videla ako bulterier roztrhal ineho psa :ua: - a preto som opatrna ked sa moj pes stretne s hocijakym inym silnym psom- nepomozem si. :hi: .. ale preto nehadzem vsetkych bulikov do jedneho vreca a netvrdim o nich somariny... vcera sa moja s jednym nuchala a bolo to v pohode :smile:
If it's not a Doberman it's just a dog.
lara
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1946
Bydlisko: Galanta

Re: BULLTERIER

Poslaťod Midayah » Štv 28.08.2008 14:18

Dogsite - my ju volame Roxy a ma 7 mesiacov :smile:
Mna praveze vie skor na :censored: t, ked ludia hovoria o nej ako o zabijakovi. Ich nazor, ci sa im paci alebo nie, im neberiem a to veru som si vypocula uz vselico...Ale musim povedat, ze po dvoch tyzdnoch na Slovensku som sa s negativnymi poznamka stretla castejsie nez v Holandsku.

Lara - mas pravdu, ludia radsej uveria nezmyselnym famam, aby bolo o com hovorit. To ze si videla, ako bullterier roztrhal ineho psa, by som urcite nechcela zazit. Ale ved taketo pripady sa stavaju aj s inymi plemenami. Podstatne je ze si na buliky nezanevrela :jop:
Midayah
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Bydlisko: Brno

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Štv 28.08.2008 14:56

Midayah prosim fotky tvojej krasky :aplause: :aplause: :aplause:
please :poklona:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod Midayah » Štv 28.08.2008 16:53

tu su :foto:

Obrázok
Obrázok

Tieto su uplne cerstve :smile:
Midayah
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Bydlisko: Brno

Re: BULLTERIER

Poslaťod lusy » Štv 28.08.2008 16:57

boze to je odvtedy uz 5 mesiacov co sme si pisali, ze si ides po malu??? to ale utieklo. inak je z nej fakt fesanda. :yes:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Ďalší

Späť na Plemená psov FCI