Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod MisheliQ » Pia 07.03.2008 13:45

mne tiež vtedy hovorili, že cvičia aj v zime a že vtedy sa musím dobre obliesť, lebo čo som tam bola fúkalo poriadne vetrisko, ruky som mala zkrehnuté, a preto mi to povedali, že nabudúce sa musím lepšie obliesť..oni to tam už v pohode zvládali, bolo vidieť, že takéto počasie ešte nie je nič, aké som ja zažila..oni tam boli ozaj dobre poobliekaní :smile:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Titania » Pia 07.03.2008 15:18

:lol: :ha: :lol:
Titania
BANNED
 
Príspevky: 15

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod BasenA » Pon 21.07.2008 8:59

hm neviete niekto stranku na cvicisko pod Taborom v PO? :nwm:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Mackie » Pon 21.07.2008 9:19

myslis kk po1 "pod stanicou"? pokial ja viem tak nemaju.. aspon ja som nenasla
ale v zozname su kontakty na ludi odtial
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod BasenA » Pon 21.07.2008 14:34

hej? :lol: ci no tak ja skusim pohladat..lebo chela by som zacat s mojim chodit ale nvm este kde ale najlepsie by bolo tam..nemas skusenost ze kde je najlepsie :otaznik:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Mackie » Pon 21.07.2008 15:26

na KK je to pestre, vela psov, rozne rasy, male, velke - pre mojho bojka prilis hlucne bohuzial, ale ked "dotlacis" vycvikarov k tomu, ze chces so svojim psom cvicit a nieco dosiahnut, tak ti pomozu

KK Solivar nebudem komentovat, bohuzial niektori clenovia kazia meno celemu klubu, a kym tam budu, ja tam nevkrocim (reci ako "naco tu chodis s tym bastardom" a "zbav sa toho a zozen si nieco normalne" pocuvat nebudem) ale ak mas NO kludne dojdi, na obranu a revir nedaju dopustit

KK Bikos - Emor mi hovoril, ze ti poradia, ale nie su tam take "skupinky" ako zvyknu byt inde, neviem, ci sa to zmenilo alebo nie, a tam je to fakt take komorne

KK Velky Saris a Sabinov by som chcela ocheckovat (boli tam dva) a vraj aj v Michalanoch je, zatial nepoznam.. ale poznam ludi, ktori radsej idu do KE ako do PO

najlepsie je prist vsade osobne, intuiciou zistit, kto je tam za to zodpovedny (vacsinou niekto, kto k tebe pride a zrukne "kto ste, co tu robite" pripadne "clenske mate zaplatene?"), nenechat sa odradit takymto debilnym spravanim a potom uz to pojde, dat poziadavky, spytat sa, co ti ponuknu atd.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod BasenA » Pon 21.07.2008 15:36

:oo: tak ked je to take v KK Solivar tak su to svine riadne...a hlavna vec ze organizuju uz tretiu vystavu ber papierakov a krizencov..tss :hmm:
hm cize pod Taborom nevies ako to je? :angel:
Aj v Bikosi by nebolo zle ...tak nvm ze co mam robit.. :ua:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Mackie » Pon 21.07.2008 22:39

k Solivaru - bolo mi povedane "nevsimaj si to" ale taketo veci ja tolerovat alebo sa tvarit, ze sa nedeju, nedokazem
sadni do auta ci na autobus a chod sa pozriet vsade.. posledne moje info:
Solivar sobota 16:00, nedela 10:00 - na stranke je kontakt na pana Bieleka
KK1 sobota 10:00 ale teraz neviem - tu zacni :no:
KK Bikos sobota 10:00, nedela 14:00 (alebo naopak?) pan Spes 0907457683

mna by zaujimalo, mate niekto skusenosti s cviciskami v Sabinove, Michalanoch alebo Sarisi?
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod BasenA » Str 23.07.2008 10:39

:dakujem: diiiks fakt ale s tym Solivarom si ma odradila tam asi ani nepojdem a mam prist aj s hafanom nie? :ach:

no a terza mi odpisal pan z Bikosa ze mozem prist ale ze teraz je tam zaplava.. :ua:
A pod tym Taborom to este skusim :no:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Natalia a Biff » Str 06.08.2008 14:49

No v MKA Tatry Poprad cvičíme či je teplo a či mráz, ba dokonca i v daždi. Neodradí nás veru žiadne počasie. Na nových členov sa vždy tešíme a venujeme sa aj výcviku poslušnosti. Cvičíme vždy v sobotu od 8:00 ráno ak nie sme práve na pretekoch, takže kto by mal záujem radi ho privítame.:lol:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Natalia a Biff » Str 06.08.2008 14:53

A ešte ku kynologickým klubom v Levoči. Agility klub Bart už neexistuje a predsedom KK klubu v LE už nie je pán Košický, ale pán Atila Papišta.
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod MisheliQ » Str 20.08.2008 16:27

Natalia a Biff píše:No v MKA Tatry Poprad cvičíme či je teplo a či mráz, ba dokonca i v daždi. Neodradí nás veru žiadne počasie.

No to som počula a raz aj zažila. Keď som tam bola naposledy (bolo to už dávno) tak fúkalo také vetrisko, že až. A to bola tuším jar. Niektorí, ktorí tam chodia už dlhšie, boli na niečo také pripravení a mali rukavice či čiapky. :smile: Ja nie a bola fakt dosť kosa.
Natalia a Biff píše:Na nových členov sa vždy tešíme a venujeme sa aj výcviku poslušnosti. Cvičíme vždy v sobotu od 8:00 ráno ak nie sme práve na pretekoch, takže kto by mal záujem radi ho privítame.:lol:

Tak, tak. Ja som raz bola. Ale potom mi to už akosi v tej dobe časovo nevychádzalo. Mali sme sa sťahovať. A boli tam ozaj skvelí ľudia. Priateľská atmosféra. Každý každému pomôže alebo aspoň ja som mala taký pocit. :smile: :jop:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod dianka » Pon 08.09.2008 11:32

waaaw na stranke presovskeho kraja sa dnes pisalo o novom agility klube v PO. waw, hned som tam pisala mail, uvidime, co z toho bude...
dianka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 87
Bydlisko: Prešov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod BasenA » Pon 15.09.2008 9:17

A kde je ten agility klub :lol: ?
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Kixina » Uto 07.10.2008 16:02

Cafte ludkovia, prosim vas som tu novacik, nasla som si ten zoznam cvicisk, ale kde konkretne sa to v PO cvici? Nestiham citat vseto co tu je popisane... :no: som trochu mimo a chcela by som dat to svoje stena trocha dokopy :lol: prosim ak vie niekto kde, kedy a za kolko nech da vedieet .dakujem :hi:
Kixina
Okoloidúci
 
Príspevky: 1
Bydlisko: Presov- sid 3

PredchádzajúciĎalší

Späť na Východné Slovensko