Crufts 2012

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Re: Crufts 2012

Poslaťod vavrena » Sob 10.03.2012 12:44

Škriatok z Nemecka - som videla jej pár pretekov, a myslela som si, že ju nominovali zo srandy.. ale pani to dobre uhrala na príbeh, ani nebolo moc vidieť, že pes spravil dokopy možno 10 cvikov...
Ale Južná Afrika - človek ke´d ide tancovať so psom sambu, tak som očakávala, že aspoň zopár sambových krokov spraví, zavrtí zadkom...
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Crufts 2012

Poslaťod Lucy » Sob 10.03.2012 12:56

Vanda- super, zatial najelpsia jednoznacne...
a som samozrejme sklamana zo Svedky
country na druhe miesto, fiha skotka prva, england druhe miesto ...trapkovia :ha:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Crufts 2012

Poslaťod Haleth » Sob 10.03.2012 13:09

No tak pozerám, len tak zo zaujímavosti a náhodou som videla Vandu Gregorovu - fakt pekné vystúpenie, super hudba a konečne som videla aj nejaké iné prvky, ako tie obvyklé.
A Hela Potfajdžerová :heh: Celkom pekné, ale Češka u mňa zatiaľ víťazí.

A zistila som, že sa mi ani trochu nepáči, keď robí chlap DD :heh:
edit: :oo: a vyhral to Francúz, ktorý sa mi teda fakt nepáčil :haha:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Crufts 2012

Poslaťod mishell » Sob 10.03.2012 13:20

myslim, ze slovensko by si zasluzilo lepsie miesto :ua:
mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Re: Crufts 2012

Poslaťod Lucy » Sob 10.03.2012 13:21

Asi sa rozplacem, som uplne rozcarovana z toho konecneho umiestnenia :oo:
Preboha, som najviac nespokojna ever...
1.Francuzsko
2.Škótkso
3.Česko
4.Anglicko
5.Belgicko
6.Švédsko
7. Nórsko
8.Wales
9.My :)
10.Austrália
11.Dánsko
12.Nemecko
13.Juhoaf. Republika
14.Švajčiarsko
15. Holandsko
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Crufts 2012

Poslaťod vavrena » Sob 10.03.2012 13:23

Sklamaná som. :hmm:
Hela predviedla milú zostavu, nápad si požičala od Moniky, odcvičili pekne, aj keď v druhej polovici mi ešte chýbal nejaký highlight, výsledné 9. miesto, myslím, že mala dostať o niečo viac bodov.
Vanda asi nevyužila viac práce na diaľku, som si istá, že čo sa týka prvkov a originality, jednoznačne u mňa vyhrala.
Škótku by som netipla na druhé meisto ani náhodou, pes bol síce úžasný, ale nápad, prvky, práca na diaľku nie sú len obiehačky predsa...
A Thiery, cruftový víťaz, nečakala som nič nové, ani nič iné ako obiehanie rekvizít na 599 spôsobov a ani nič iné som nevidela. Čo robil v dogdancingu ten agility slalom s dvomi stĺpami, to mi je záhadou amyslím si, že je najvyšší čas pre Paws n Music, aby zaviedli pravidlo o objeme a počte rekvizít :ach:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Crufts 2012

Poslaťod Lucy » Sob 10.03.2012 13:26

Presne, boze kebze tam da tie rekvizity prec, tak nema v tej zostave NIC!! A to Norsko, 7. miesto? Skutocne?! To by som dala niekde uplne na chvost, to bolo tak, ze umieranie zaciatocnika...ok, uz si kusnem do jazyka, robim presne to co nemam rada :ach:

dufam ale,ze budu k mani bodove hodnotenia od jednotlivych rozhodcov, som na to velmi zvedava, kto ma take vskutku zaujimave predstavy o dog dancingu :au: fuj, som uplne znechutena
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Crufts 2012

Poslaťod vavrena » Sob 10.03.2012 13:32

Ja si myslím, že Curtis si ako rozhodca trhal vlasy :heh: .
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Crufts 2012

Poslaťod Silvuch » Sob 10.03.2012 13:48

toto je ake krasne zviera
http://youtu.be/853bJhFBXIQ?t=26m18s
a kde su videa nasich?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Crufts 2012

Poslaťod vavrena » Sob 10.03.2012 14:11

Šlo to v priamom prenose, ale určite sa čoskoro objaví aj zvlášť video, rovnako ako tých Britov.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Crufts 2012

Poslaťod Haleth » Sob 10.03.2012 15:06

Inak prečo sa to volá Heelwork to Music ? Je rozdiel medzi týmto a DD ?

Mne sa z tých včerajších Britov celkom páčila Jenny Deakin s borderou. Také vystúpenia mám radšej, keď tam psovod aj naozaj tancuje.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Crufts 2012

Poslaťod monika+Dream+Arsi » Sob 10.03.2012 15:51

Mne sa nepáčila samba,strašne rýchla pesnička,psovod absolútne nestíhal a bola "drevená".Ak by som si niečo také vybrala, musela by som byť v tancovaní zdatná.Pre temperamentného psa to bolo ako ušíté,ale pre tanečnicu ee. Tiež som pozerala,či dobre vidím cindrellu ala krajčírku.To mi prišlo infentilné dosť a úplne sa zamotala do stuhy,ach jaj.Nórsko bolo tiež dosť jednoduché prevedenie,ale aspon sa nepotkla:o) holandanka mala smolu,ze jej seltia stekala,ale pacilo sa mi ako robili do hudby , mali to vcelku premyslene (amelie z montmartu je moja srdcovcka) Claudia Moser sa tiež motalal s tým dáždnikom a nie raz, a mala som pocit,ze furt len lieta pes prezmenu dokola daleke obiehanie,je to krasny cvik ale nemusi sa opakovat donekonecna.Nemka to odmakala za psika,neviem ake su pravidla kolko moze byt pes v statickej polohe ,ale pes bol dost dlho v polohe " mrtvy"( ale slo mu to pekne a ze tak dlho vydrzal,waw), k lepším zostavám by som zaradila wales a Chip-chipa( podarene meno), také uhladené a mily vyber pesnicky.taktiez belgicanka sa mi vcelku lubila,i svedka,ale "cestovatelske" temy boli hodne otrepane, to monzno bolo minus pre nasu helu. Ja by som ju posunula max. tak o 1 miesto vyssie,viac nie.Vanda prisla zase s niecim novym a vtipnym,ale asi malo vyuzila plochu ako pisala vavrena.francuz ma uz nudi tou istou choreo.Skotka so svojou bradatou koliou mala grady,ale tema s puskou zase podobna. metly a pusky v roznom prevedení mi uz lezu krkom:o))) asi zacnu aj kufriky:o)))
monika+Dream+Arsi
Nováčik
 
Príspevky: 45

Re: Crufts 2012

Poslaťod vavrena » Sob 10.03.2012 16:29

Vanda určite nemala byť tretia.
Edit - pozrela som si záznam, možno strhli za nevyužitie celej plochy. Ale Thierymu zase pes štekal. Tak nechápem.

monika+Dream+Arsi píše:Nemka to odmakala za psika,neviem ake su pravidla kolko moze byt pes v statickej polohe ,ale pes bol dost dlho v polohe " mrtvy"( ale slo mu to pekne a ze tak dlho vydrzal,waw)...

No, práve v týchto pravidlách je tých 10 sekúnd. Tiež som na to myslela.

Haleth - Heelwork to Music to volajú Briti, alebo lepšie - Heelwork to Music - Freestyle :ach: . :pac:
Naposledy upravil vavrena dňa Ned 11.03.2012 13:11, celkovo upravené 1
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Crufts 2012

Poslaťod monika+Dream+Arsi » Sob 10.03.2012 17:13

No veru aj Claudii zasiel pes "na cervenu", neviem ako mali poviolenu tanecnu plochu...spytame sa Hely.
monika+Dream+Arsi
Nováčik
 
Príspevky: 45

Re: Crufts 2012

Poslaťod vavrena » Sob 10.03.2012 17:24

A Claudia mala tiež sakra málo bodov.. aj keď jej zostava mi prišla ako vymyslená včera.
Lebo keď si spomenieš, Vanda tam vlastne mala prácu na diaľku, napadlo mi to až potom, síce áno, oproti ostatným tam Brandy obehla celú plochu "len" raz, ale načo je viac treba? Okrem toho, tú chôdzu bokom, čo dozadu, či čo to bolo, bolo tiež na diaľku, Paws n Music Ass. definuje prácu na diaľku viac ako tri metre.
A úprimne - tie obiehačky mi idú hore krkom. Ak je to dobre použité, okej. Ale zas ako u Škótky, že polku zostavy behá pes dokola na sto metrov a panička sa tvári ako rekvizita, tak to už okej nie je.

"Tanec so psom" si predstavujem inak než bola väčšina týchto vystúpení. Ako tanec človeka a psa. Nie ako "človek a tanec psa". A nie ako obiehanie psa na 500 spôsobov, zatiaľ čo sa pániček v kostýme váľa po zemi alebo sa tvári strašne vážne. Dúfam, že o rok to bude iné. Aspoň to prvé miesto. Mám tajný tip :smile: .
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tréningy a akcie