Dogfrisbee - začiatky

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod AtreySurrykata » Uto 06.03.2012 11:57

Kde na SR by sme sa mohli zúčastniť niečoho kde ude aj frisbee poprípade agility ? :no: :no:
AtreySurrykata
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Monika & Parsonky » Uto 06.03.2012 12:04

Dogfest vo Viničnom, frisbee tam bude určite a agility myslím tiež a dokonca tento rok aj flyball.
Kuk sem: viewtopic.php?f=49&t=14415
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Astrid Rauda » Uto 06.03.2012 15:39

Takže "schovávacia metóda" je účinná len v prípade, že sa najprv rozjašíme s inými havkáčmi :lol: Len potom disk nie a nie pustiť paničke :lol: :lol: Ale krásne sme si za ním zabehali. :jupi:
Ten je šťasten, komu štítem je pověst a posvátné runy, kdo poznat dovede pokrytectví v mysli cizího muže.
Obrázok
Astrid Rauda
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 154
Bydlisko: Sereď

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Monika & Parsonky » Uto 06.03.2012 15:42

Ja mám dojem, že to strašne riešiš. Nechaj to štendo užiť si najkrajšie chvíle jeho života. :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Astrid Rauda » Str 07.03.2012 19:53

Obrázok
včera sme sa jašili pri telke :lol: Taká bola smutná, keď sme ho odložili :lol: :lol:
Ten je šťasten, komu štítem je pověst a posvátné runy, kdo poznat dovede pokrytectví v mysli cizího muže.
Obrázok
Astrid Rauda
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 154
Bydlisko: Sereď

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Niqi & Kora » Štv 08.03.2012 10:39

astrid- jeej aka krasna fotka :love: jak ti po tom discu ide nununu
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Astrid Rauda » Štv 08.03.2012 11:09

Ona je ním posadnutá. A hrozne ju mrzí, že ešte nemôže za ním plnohodnotne skákať. :plac: Ale niekedy si myslím, že by bolo pre ňu lepšie, keby už mohla, lebo keď ideme von a mám ho v ruke, tak vo výťahu tak skáče za ním, že vždy padne na chrbátik alebo inak nešťastne a bojím sa, že si ublíži pri tom :plac: :plac: :plac:
Ten je šťasten, komu štítem je pověst a posvátné runy, kdo poznat dovede pokrytectví v mysli cizího muže.
Obrázok
Astrid Rauda
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 154
Bydlisko: Sereď

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Niqi & Kora » Štv 08.03.2012 11:43

oj tak to musis skryt pod bundu zeby nevidela a len kotulat kym ti nenarastie :lol: bude z nej frizbee maniac ked bude velka :smile: sa uz nevies dockat kym dorastie a budes s nou moct trenovat skoky, co? zlata je baaarz
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Astrid Rauda » Štv 08.03.2012 11:51

Tak to sa teda neviem a myslím, že aj ona sa na to už teraz teší :yes: A na 13. strane je fotka, ako sa po mne liepa, keď sa hráme a je jedno, či mám v ruke disk alebo plyšáka :heh: Som veľmi zvedavá, čo z nej vyrastie. Mám pocit, že to bude taký blázonko do diskov, že budeme po každej výplate nové kupovať :pac:
Ten je šťasten, komu štítem je pověst a posvátné runy, kdo poznat dovede pokrytectví v mysli cizího muže.
Obrázok
Astrid Rauda
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 154
Bydlisko: Sereď

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod maxim-zv » Sob 10.03.2012 22:08

Astrid neboj sa, nebudeš kupovať z každej výplaty :lol: najskôr to začne nenápadne že kúpiš si dva lebo všade píšu dva, potom si kúpiš malú tašku cez plece na 3 disky aby si ich nevláčila v rukách, potom zistíš že máš cvoka do diskov ale musíš zmeniť veľkosť lebo ten cvok je malý, tak príde prvá sada 6 kúskov diskov a si na ne nesmierne hrdá, všetci na lúke sa ťa vypytujú že kde si ich zohnala, polku z nich ti rozšrotujú cudzie psy :lol: tak príde na radu ďalšia sada diskov, keďže sa len naťahujete tak túto sadu ti rozšrotuje tvoj pes, takže ďalšia sada :lol: a ďalšia sada :lol: pes dospel, môžeme skákať takže ďalšia sada :lol: konečne skvelý rozmer a požadovaná odolnosť takže ďalšia sada, a tak ďalej a tak ďalej pomedzi to väčšia taška na disky, ktorú som si veľmo obľúbil :lol: a ako tak sa okolo seba rozhliadam na stole disky, pod stolom disky, v taške disky, v batohu disky, na televízore disky, na poličke disky, takže áno ak vás to chytí oboch, budú investície z každej výplaty :lol:
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 10.03.2012 22:16

Tak to by som chcela vidieť, aby mi cudzí psi ničili disky. :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Astrid Rauda » Sob 10.03.2012 23:17

maxim-zv presne tak som to myslela, že to bude asi u nás vyzerať :lol: Len by ma zaujímalo, či na to bude priateľov vojenský plat a moja chabá brigáda vôbec stačiť :lol: :lol: Lebo už len na normálne hračky míňame majland, lebo všetko šrotuje jedna radoť :lol: Plus ešte rozšklbáva brloh, takže vyzerá, ako keby spala na handre ako bezdomovec :lol: A ešte výdavky na šerm...len teraz sme do neho vrazili cca 1 200€ :lol: :lol: :lol: Bude zábavné sledovať, ako sa priateľovi kopia doma rôzne prilby, brnenia, krúžkové zbroje, zbrane, oblečenie a mne disky, disky, disky, disky a disky :lol: :lol: :lol:
Monatko288 a teraz si predstav, že dnes čo som si trochu pohadzovala s malou (lebo sa jej veľmi nechcelo - deti hrajúce sa na PSEJ ZÓNE boli zaujímavejšie), zrazu sa ti tam objavil peso a začal jej ten disk naháňať a žuť? Myslela som si, že jej pána (bola to fenka - BOCka z útulku) prizabijem, rozštvrtím a uvarím :hmm: A on sa len spokojne pozeral a zabával na tom, aká je jeho chlpaňa zlatá. Ale že ničí cudzím ľuďom ich majetok...to nieeeeee :hmm: :hmm:
Ten je šťasten, komu štítem je pověst a posvátné runy, kdo poznat dovede pokrytectví v mysli cizího muže.
Obrázok
Astrid Rauda
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 154
Bydlisko: Sereď

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 10.03.2012 23:19

Tak to si predstav, že je jej nehádžem disk, keď sa opšmietajú okolo ďalší zjavne "nevychovaní" psi.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Astrid Rauda » Sob 10.03.2012 23:22

Tak ako jasne, ale ja som sa hrala s malou a vôbec som si nevšímala okolie, vôbec som si neuvedomila, že tam ten peso je. Až keď jej vzala ten disk. JAsne, že potom sme si hádzať prestali :smile: Ale naštve to. A Freya sa potom až do konca vychádzky na nič nesústredila. Mala som normálne pocit, že bola naštvaná alebo čo :ua: Proste ani sadni, ani zostaň, ani stoj...proste sa zaťala a bolo :ua:
Ten je šťasten, komu štítem je pověst a posvátné runy, kdo poznat dovede pokrytectví v mysli cizího muže.
Obrázok
Astrid Rauda
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 154
Bydlisko: Sereď

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod maxim-zv » Sob 10.03.2012 23:45

no musím sa priznať že ja neznášam keď ma niekto vyruší v tom najhlbšom sústredení mňa aj Maxima :lol: a ešte keď je to niekto známi že nemôžem mu ani vynadať :lol: ešte keď je to zaklincované vetou: Čau, čo robíte, trénujete? :lol:
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee