nevie sa hrat

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: nevie sa hrat

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 27.02.2012 17:47

Ty si asi nečítala, čo som napísala, že? Div som celá tú metodiku Klimešovej neprepísala. Ach jo. :ach:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: nevie sa hrat

Poslaťod wer » Pon 27.02.2012 21:32

Danie♥Lea píše: možno to vyskúšam aj takto: moja teta ktorá ku nám príde aj so svojim psom ktorý je blázon do hračiek... Tak sa s ním budem preťahovať pred mojou fenou... možno pochopí že je to zábava :lol: Čo vy na to ? :smile:


neviem, v akom vztahu su, ale toto by mohlo fungovat. aj ked mozno nie hned, ale casom. len hra musi byt akcna, presvedciva.
skus si precitat aj temu "aport", tam sa toho tiez dost popisovalo, ako vzbudit zaujem psa
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: nevie sa hrat

Poslaťod Danie♥Lea » Pia 02.03.2012 20:20

Som taká šťastná!! Dnes som skúšala hodiť jej plyšového medveďa... neviem ako sa to stalo.... ale zrazu začala ťahať a chvíľu sme sa preťahovali. Po 5 minúťach mu odtrhla nohu :D Bude skúšať dalej.. A s tetiným psom... oni sú nerozlučná dvojka :) :jop:
Danie♥Lea
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: nevie sa hrat

Poslaťod extreme » Sob 03.03.2012 9:16

No moja keď sa preťahujeme tak poriadne ani neťahá, skôr ja a ona kľudne drží handru a ide s ňou smerom ku mne. A keď začne ťahať tak tým spôsobom, že si lahne. :ach:
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik