Chappi

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Chappi

Poslaťod Sony » Sob 02.08.2008 18:22

Aké je toto krmivo?Kŕmime s ním nášho 3-ročného Zlatého Retrievera.
Dik.
Sony
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25

Re: Chappi

Poslaťod kikula22 » Sob 02.08.2008 18:37

Toto ,,krmivo" nieje krmivo ale odpad. Farbiva, konzervačné látky....atd atd... Skoro ziadne mäso.
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Chappi

Poslaťod Sony » Sob 02.08.2008 18:45

To fakt?
Ale lepšie ako tesco... :)
Aké mu máme dávať teda?Myslím v podobnej cene...
Sony
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25

Re: Chappi

Poslaťod kikula22 » Sob 02.08.2008 18:57

Ani to neni lepsie ako tesco. Neni to lepsie ako nic. :ua:

Fúuha toho je viacej. Poobzeraj sa tu po fore a zistis :no:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Chappi

Poslaťod Sony » Sob 02.08.2008 18:58

Ale šak som pozeral test krmív pre psov v Test magazíne na Dvojke a tam vyšli Chappi medzi najlepšie krmivá.
Sony
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25

Re: Chappi

Poslaťod kikula22 » Sob 02.08.2008 19:01

:oo: :oo: :oo: Preboha! To kto testoval??
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Chappi

Poslaťod Sony » Sob 02.08.2008 19:08

Ale ška 10KG Chappi granúl stojí cca 400 -500SK.
Nevieš o nejakých za takú podobnú cenu ale kvalitnejšie?
Diky moc.V granulách sa mc neviznám.Myslel som si,že sú Chappi dobré.Nášmu psovi chutia. :)
Sony
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25

Re: Chappi

Poslaťod Aris » Sob 02.08.2008 19:55

Hm ak ti môžem poradiť tak za 500sk kúpiš okolo 30-40kg kuracích chrbtov a môžeš psíkovi variť. nevravím, že len kur. chrbty kupuj aj niečo iné. Ja u nás kúpim 20kg chrbtov za 260sk. Ale kupujem aj srdcia, bravčové mäso, jazyky no proste čo majú. Ved popozeraj vo Varenej strave
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Chappi

Poslaťod Sony » Sob 02.08.2008 19:57

ratšej ostanem pri granuliach. :)
Sony
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25

Re: Chappi

Poslaťod Aris » Sob 02.08.2008 20:01

To ti neodporúčam, a ked tak tak lepšie granule. A prečo? nechce sa ti variť? Ved pokukaj všetky témy o granuliach, pozri si BARF aj tu na stránke, ten ti povie viac( ja som po prečítaní BARF-u uplne vyradila granule). vidím, že psík je aktívnejší na srsť sa nemôžem stažovať. Ale ak chceš tak si priprav peniažky do buducna na veterinára :no:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Chappi

Poslaťod lusy » Sob 02.08.2008 20:07

ak ti ide o peniaze tak ako spomina aris davaj maso. ak chces dobre granule tak 15 kil pod 1000 nezozenies.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Chappi

Poslaťod Grim » Sob 02.08.2008 20:13

my tiez varime maso... z bytunku hrtany, oblicky, chvosty... by ste sa cudovali ze kolko pekneho masa sa tam najde, myslim na tych chvostoch ( bo tam je aj velky kus zo zadku :heh: ) a nerad to hovorim ale aj som to maso ochutnal a bolo super... ako z gulasu... sice malo slane... a kedze hladas granule pre labradora tak nam veto odporucil od vyrobcu saurus... 15kg za cca 1100,-... ze su velmi dobre vyvazene s obsahom vitaminov a masa... no ale nasi psy by zjedli cele vreco za neco vyse tyzdna tak radsej kupujeme cerstve "maso" z bytunku... :ahoj:
Obrázok
Grim
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 267
Bydlisko: Pata

Re: Chappi

Poslaťod Sony » Sob 02.08.2008 20:24

My mu dávame kosti,polievky niekedy rýžu,keď zostane z obedu a ktomu má misku granúl.
Sony
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25

Re: Chappi

Poslaťod lucik » Ned 03.08.2008 0:05

chudak pes :plac:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Chappi

Poslaťod dedo » Ned 03.08.2008 6:44

Osobne nemam vyhrady voci "granulam", ale AB krmim prevazne s varenou cestovinou, pridanim masa /pomleté,kusky,kosti-posekam/ a takties aj zo zostaneho jedla /knedliky,polievky apod./.Granule, podavam cenove nad 800,.- Sk a viac - striedam vyrobcu, moje :3: maju oblubene granulky /vyrobcu neudavam/, pridavam ich ,ako mlsandu, uz mesiac ich krmim iba večer--dovod-su gulate, ako ja, tak dieta,nehladuju, ako doplnok si vyzaduju bud cerstve uhorky, alebo jablka,struhana mrkva, kalerab. na zahrade pestujem liecive bylinky a popijam caj.zmes mata a medovka --- uverite, že aj ratolesti si daju teply cajik tak jeden krat do tyzdna :otaznik:
dedo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101

Ďalší

Späť na Granule a konzervy