Dogfrisbee tréningové stretnutia BA

Re: Dogfrisbee

Poslaťod kelpie-AG » Uto 27.09.2011 16:44

:jupi: cas super :jop: pridem
...však sa naňho pozri... s kľudom a dobrou náladou a uvidíš, že je to taká istá kelpina ako si ty

http://www.working-kelpie.estranky.cz

nase fotky http://kelpiak.rajce.idnes.cz/
kelpie-AG
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 95
Bydlisko: BA-Dúbravka

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Rehssi » Uto 27.09.2011 19:48

fantazia, tak vidime sa na Patronke :smile:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod janas » Uto 27.09.2011 21:35

A kde budete asi na Železnej? Ináč nechcem brať ilúzie, ale už cca od pol siedmej sa stmieva :no:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Str 28.09.2011 11:27

Chystame sa tam na take dake ihrisko, kusok od Snezienky. No, zial sa skorej teraz neda a daky trening sa nam hodi vsetkym kvoli Dogfestu...(stejne to v nasom pripade bude naj improvizacia :lol: ).
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod janas » Str 28.09.2011 12:17

Myslela som, že prídem kuk s hnedobielou a priučiť sa, ale asi nebudem stíhať :ua: Užite si tréning :yes:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Str 28.09.2011 12:20

Janas, stretka este budu, tak snad nabuduce :no:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Rehssi » Uto 04.10.2011 12:52

dúfam, že Vám toto nadšenie vydrží do jari :lol: , to sa veľmi radi s Lotíkovou pridáme. Momentálne po nových skúsenostiach až tak nebažím- zo semináru a DogFestu ich mám toľko, že neviem čím začať skôr :heh: Do ďalšej súťaže veľmi rada investujem až keď spravíme nejaký pokrok vo výcviku, aby sme si overili, či dobre napredujeme :smile:

Navrhujem ďalší spoločný tréning zamerať na distančky :angel:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Uto 04.10.2011 20:24

Takze dalsi spolocny trening navrhujeme na buduci utorok tj. 11.10. v Sade Janka Krala, o 16:00 hod pri tej vezicke. Mozme potrenovat tie distancky, ako chcete. Predbezny navrh. Pondelok urcite nejdem, budem mat psa zniceneho po vikende. Stredu a stvrtok ma Peta poobede skolu.
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Mage » Uto 04.10.2011 20:27

Basha píše:Takze dalsi spolocny trening navrhujeme na buduci utorok tj. 11.10. v Sade Janka Krala, o 16:00 hod pri tej vezicke. Mozme potrenovat tie distancky, ako chcete. Predbezny navrh. Pondelok urcite nejdem, budem mat psa zniceneho po vikende. Stredu a stvrtok ma Peta poobede skolu.


viac menej ok aj ked neviem ci presne stiham :smile:

a asi budem mat pre vas nejake novinky :smile: ale viac v utorok ak sa to podari :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Sabča » Uto 04.10.2011 20:39

Ak nam do toho nic neskoci, prisli by sme aj my :yes:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod calwen » Uto 04.10.2011 20:52

Tak mozno sa zadari aj mne, zalezi to od vela okolnosti. Ako je to tam vlastne s volnym pohybom psa?
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Sabča » Uto 04.10.2011 20:54

Zakaz :lol:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod calwen » Uto 04.10.2011 20:56

As I thought :joint:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Cathie » Str 05.10.2011 15:58

Pridame sa k vam v utorok aj my, ak budem stihat zo skoly :smile: Aspon sa nieco priucime, dam zabrat Storynej kondicke, vyvencime, okrem toho.. co by to bolo za narodeniny bez vencenia a psickarov? :lol:

Inak ja som v Sade zatial stretavala samych prijemnych policajtov, ked videli, ze sa so psom hram alebo trenujem (tzn nemam psa pusteneho, kym si citam na lavicke, aby ob :kak: vsetko okolo a pootravoval vsetkych okoloiducich), tak nemali problem. Dufam, ze pri tom zostane :lol:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Millie » Štv 06.10.2011 22:55

:lol: A bude aj nejaký tréning pre pracujúcich? Nám by celkom bodlo aj pokiaľ by mal niekto čas napr. doobeda, pretože poobede sa ja osobne vraciam z práce až neskoro, keď sa stmieva.
http://www.blondie.wbs.cz/
Remeber that love is eternal hope.
Once while out to eat, a child saw Lola in her cape and said "Look Mommy a racing dog!"
Millie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 398
Bydlisko: LM, KE, BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee