Disky (taniere) - aké a kde ich kúpiť

Re: Dogfrisbee

Poslaťod jane982 » Sob 08.05.2010 21:26

hm, tel látkový som mala aj ja na začiatku, ale môj ho nevedel chytiť vo vzduchu a keď ho bral zo zeme, tak ho chytil za stred- spravil to pár krát a už bol ten tanier skraja deravý- povolili švy na kraji..... :ach:
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 145
Bydlisko: Čadca- Trnava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Sob 08.05.2010 21:31

Jj, ja mam vsetky plastove, mame doma jeden gumenny - ten je pre rodicov :lol: , ked sa s nim chcu pohrat, skor na natahovacky ako na hadzanie. Plastove kupujem, ked potrebujem (a mam peniaze) z www.dogshop.cz ,lebo na SK ich proste zatial nezozenies - aspon o tom neviem. Inak vsimla som si v rubrike Predám, ze Margot predava 6 diskov Hero Xtra - su to tie dobre zavodne, ak by niekto chcel, myslim dokonca, ze uplne nepouzivane - ale oplatia sa fakt, az ked pes ma pes k diskom doveru podla mna. Alebo na naucenie hadzania :lol:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Betušik » Sob 08.05.2010 21:37

hmm...no ja pockam ci sa to nauci chytat s tym latkovym ked ten berie jedini normalne do ust :heh: a ak potom bude chytat te gumeny a bude si mysliet tanier ako tanier tak mozno kupim aj daky plastovy :no:
zajtra idem zase lenze zajtra neni otvoreny chovkac :ua: takze kupim az pondelok a skusime zajtra este s tym nasim gumenym :smile: no ale podla mna ho to chyti lebo je dost hyperaktyvny a rad vyskakuje za vecami..napr loptami papekmy aj piskotami :heh:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Sob 08.05.2010 21:39

Neboj, to sa chyti :no: len treba skusat a zaroven netreba prehanat a naozaj, radcej trenovat po minute-dvoch ako keby ho to malo prestat bavit.
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Lindchen » Sob 08.05.2010 22:04

Basha píše:Dnes sme boli chvilu s Lindchen a Arisom pohadzat - tak Aris je taky, ze moje Hero Xtra nechyta, nepaci sa mu material. Dnes som mu doniesla takyto makksi:
http://www.dogshop.cz/index.php?main_pa ... cts_id=266
a ten sa mu celkom pacil podla mna, s tymto sa celkom na rekreacne frisbee a dake celkom efektivne vecicky bude dat s nim popracovat :no:

Myslim si, ze tento je fakt dobry pre psy, ktore zacinaju a je u nich predpoklad, ze tie tvrdsie by nechytali. Len ma akurat tu nevyhodu, ze ked sa pes namota, rychlo ide do kelu, premiera mojho disku skoncila dierou od spiciaka :ach: Co mi nevadi, hlavne, ze sa krpec aspon trochu chytil :aplause: Zavodit sa nechystame, tak ak bude treba, ostaneme pri superflexe. Mozno sa raz dostane aj na Xtra. :joint:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Natalia a Biff » Ned 09.05.2010 10:34

my používame Hero extra 235 či ako a sú super, predtým som tiež mala od Hera, už neviem presne ktoré, ale kúsok tvrdšie ale tie skončili na franforce, tieto zatiaľ odolávajú :lol: môj veľmi lietajúce veci nemusí, ani loptičky keď letia vzduchom ani taniere, je tam aj trošku problém kvôli zranenému oku, ale ak mu hodím roll ide sa za ním zabiť :lol: a rovnako aj keď kopem lopty. ale keď sa nažhaví tak aj vo vzduchu chytá :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Dogfrisbee

Poslaťod katkariinka » Ned 09.05.2010 17:44

Ahojte,
viete mi poradit, aku velkost taniera mam kupit pre moju malu? Ma asi 30 cm v kohutiku, je taka dlhonoha. podla mna by ju to bavilo, skusam jej hadzat loptu odrazom, parkrat sa jej uz podarilo chytit ju vo vzduchu. chcem objednat z netu daky tanier, lebo v obchodoch som nic schopne nevidela. Len neviem, aku velkost, ci pupy 160, alebo ci by aj tie hero 215 pre nu boli.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Ned 09.05.2010 17:54

Ja by som na tvojom mieste skusila daky takyto priemer:
http://www.dogshop.cz/index.php?main_pa ... cts_id=259
tie pup su hrozne malicke - to je ani nie ze pre male psy, ale pre minimini psov a ani hadzat sa s tym neda. Ale takyto sa uz da aj celkom schopne hadzat a nie je az taky velky (aj ked je tam rozdiel v priemere tusim len 2 cm).
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod katkariinka » Ned 09.05.2010 18:29

Dik, Basha, nad tym som aj uvazovala.
skusim si jeden-dva objednat a uvidim, co to spravi :) .
Inak, hero disky sa daju kupit aj tu:
http://www.garlando.sk/stolnyfutbal/esh ... E-pre-psov
len su teda riadne drahe oproti cenam v CR. Ale zas ak si kupim aspon 2, maju dopravu gratis. Musim to preratat. :)
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Ragnar » Pia 28.05.2010 8:58

Ahojte, objednala som si z jednej slovenskej stranky pre moju JRT taniere hero pup 160. Velkost dobra aj to pekne lieta- lietalo - vydrzalo to presne 5 min (znicila to pocas prinasania)- vyhodena kopa penazi :hmm: . Skusame to len kratko ale uz sa jej to 3 krat podarilo chytit pocas letu tak mam z toho radost a chcem v tom pokracovat. problem je ale v tych tanieroch - potrebujem nieco co neznici ale bojim sa, aby jej klasicka velkost nebola velka. Hmm , teraz radte, co s tym? Dik.

- ten gumeny -silikonovy ma dobry priemer,vyzera byt neznicitelny (otestovane)ale ten nema vonku rada a je dost tazky asi vhodnejsi len na aport nie na dogfrisbee.
"My goal in life is to be as good a person as my dog already thinks I am."
Obrázok
http://www.bellaradogdesign.sk
Ragnar
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 156
Bydlisko: MT (LM)

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Basha » Pia 28.05.2010 17:36

Ak ti mozem odporucit - skus daky Jawz - jeden mam doma - vydrzal pretahovanie s bulikom (to uz ma celkom stisk celusti :lol: ).
Ono tie normal disky mi nepridu zle, len proste ako sa vsade pise "nejedna se o neznicitelnou hracku", cize ak pes zvykne hlodat disky tak holt to nevydrzi :ua: Aj moj nehlodaci pes pocas treningu v podstate tie disky nici, cize niektore uz vyradujem, lebo by mohli lahko rozrezat psovi usta, ale zas daky ten cas nam vydrzia...
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Tiny & Teddy » Sob 05.06.2010 18:44

ahojte :ahoj: mám dvoj ročného westíka ktorému som skúsila cvičiť na normálny lietajúci tanier a strašne ho to bavilo, neviete mi odporučiť keď si chcem objednať frisbee ktoré mu je "určené", lebo tento náš disk mu je privelký...sú vôbec nejaké velkosti? ďakujem :hi:
Tiny & Teddy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 572
Bydlisko: Brezno

Re: Dogfrisbee

Poslaťod katkariinka » Ned 06.06.2010 5:35

Ahoj,
ja mam asi 30 cm sucku a objednali sme si takyto disk: http://www.dogshop.cz/index.php?main_pa ... cts_id=259
Je o nieco mensi, ako standardne, je pre nu tak nadoraz (este tak 1 alebo 2 cm mensi by bol mozno lepsi) - ale zas tych velkosti vela na vyber nie je.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Millie » Štv 10.06.2010 19:33

:lol: No nam tie Pupky vydrzali doteraz. Ako nieze by neboli prekusane skrz na skrz, ale lietaju ako za mladi. Velskostne su akourat, len ma opekaju aj tie vacsiee :) Nuz zobrala by som si daky na skusku.
http://www.blondie.wbs.cz/
Remeber that love is eternal hope.
Once while out to eat, a child saw Lola in her cape and said "Look Mommy a racing dog!"
Millie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 398
Bydlisko: LM, KE, BA

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Ragnar » Pia 11.06.2010 7:03

No tak Lara ma teda poriadny skus, jeden co sa mi podarilo uchovat sme darovali trpaslicej pudlicke mojich rodicov, po nej ani nevidno , ze sa niecoho dotkla. Kazdopadne sa chystame vyskusat hero extra 235. Som zvedava ako pochodime.
"My goal in life is to be as good a person as my dog already thinks I am."
Obrázok
http://www.bellaradogdesign.sk
Ragnar
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 156
Bydlisko: MT (LM)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee