Disky (taniere) - aké a kde ich kúpiť

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Sunny » Str 04.11.2009 16:50

Nechcela :smile: Ten 120 je úplne malinký, robí sa aj 160, ten by bol podľa mňa lepší, nie? :nwm:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod dana033 » Str 04.11.2009 16:54

No šak ale keď písala že sa o 17cm potkne, neviem či by 1cm robil rozdiel :nwm:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod nikolletttka » Str 04.11.2009 17:06

viete co? ja skusim oba. Basha by mi mala dat ten pup120 co som si raz objednala tak vyskusam a dani mozno kupim aj od teba ak teda mas ten a elienka ked bude objednavat pup160 tak zoberem tie :smile:
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod dana033 » Str 04.11.2009 17:09

nikolletttka píše:viete co? ja skusim oba. Basha by mi mala dat ten pup120 co som si raz objednala tak vyskusam a dani mozno kupim aj od teba ak teda mas ten a elienka ked bude objednavat pup160 tak zoberem tie :smile:


Ja ti ho dám, šak mne je na nič, šak Maxíkovi by vletel hned do hrdla :haha: . Cherrynke k Vianociam :yes: :lol:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod nikolletttka » Str 04.11.2009 17:13

ale ne ja ti za neho nieco dam alebo Maxikovi :smile:
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod dana033 » Str 04.11.2009 17:16

nikolletttka píše:ale ne ja ti za neho nieco dam alebo Maxikovi :smile:


Ja fakt za neho nič nechcem, prípadne ak chceš teda Maxíkovi, on nepovie nie. Ale nemusíš nič ...
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod elienka » Pon 14.12.2009 22:58

Ten pup tanier dokázala mamina pudlíčka rozšrotovať za 2 dni, teraz je z toho taký patvar ale hlavne sa to neštiepi. Takže mamina zobrala pre svoju 6 kg pudlíčku túto normálnu veľkosť taniera, Sally je nenormálne happy a vôbec jej tá veľkosť nevadí.

Na mojej Zare test taniera prebehol skvele. Tanier drží dobre, s obyčajným štandard sa to nedá ani porovnať.
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Dogfrisbee

Poslaťod AlicaGGG » Pon 28.12.2009 17:17

dnes som mala prvykrat vonku taniere - tie z Kalifornie :ha: boli super - hody mi prekvapivo isli - zo zaciatku a aj oriana dobre chytala (len sem tam zabudla pustat tak za tenierom co som hodila bezala s plnymi ustami :ha: ), len potom, neviem ci som taka kyptava alebo co :hi: , sa mi zacala otlacat o taniere prst a dost to bolelo, tak som to nechala tak...mam zatial len 3, takze som nestihala chodit a zbierat ich, ale uz mam odlozene dalsie + zaciatkom roka ked sa tu budu este objednavat zoberem asi dalsie, nech to ide ako na beziacom pase :lol:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re:

Poslaťod Millie » Štv 14.01.2010 7:22

bielyhavko píše:ja som si myslela,že to môžem cvičiť aj s običajným lietajucím tanierom. Prečo treba na to špeciálne? síce je pravda,že moj hafan je malý na taký lietajúci tanier ale aj tak za takú umelú hmotu aby som vyhadzovala više 300sk no tak to teda neviem.Ako ok možno niekto si to zadováži ale určite,že si rozmislím či naozaj utratím toľko penazí za jeden tanier.Podľa mňa sú tie ceny tanierov troška prehnana ale toje moj názor takže si to neberte osobne.

No aj podľa mň aje to veľa, teda aspoň nato, že sa to vyrába z recyklovaných pet fliaš a výrobná cena je naozaj možno korunu. No uvedom si, že tu platíš v prvom rade za nápad. Disk má adekvátnu hmotnosť a letové schopnosti. Je na zákus príjemný pre psa no a teda pomerne odolnejší ako ostatné dostupné disky + má menšiu padavosť, keďže nieje ťažký.
No v ďalšom sa do toho pridávajú hlavne náklady na dopravu, keďže u nás a nevyrábajú, takisto aj životná úroveň krajiny. Uvedom si, že v SR sú skoro najnižšie platy a ceny zbožia popritom rovnaké ako v iných európskych krajinách. Stačí ísť sa pozrieť do Rakúska, to je hneď tu za rohom. :angel: No ale aby som sa zbytočne nerozpisovala. My sme zaćínali trénovať s diskami Urban Racers. Sú to také tie naozaj minidisky, ktoré dostaneš kúpiť v Tescu. Je to tuším 8 korún za 4 disky. Ku podivu pri svojej veľkosti 10cm majú celkom fajn dolet, ale sú z tvrdšieho plastu, takže pri trénovaní v zime v mraze sa lámu. (aj keď pri tej cene je to jedno). Našťastie sa netrieštia, takže mám do nich len vyhryzené diery. No pre psa to nieje zrovna tá najbezpečnejšia aktivita. V lete je to OK. A sú celkom príjemné psíkovi do tlamy.(teda aspoň ten môj nezoberie hocičo, ale možno sa mu páči farba :heh: ) Ja síce frisbee nejako profi netrénujem :) ale disky používam ako odmenu a motiváciu pri výcviku. Páči sa mi to nejako lepšie ako loptička, teda a hlavne pri mojej šikovnosti to ďalej lieta.
http://www.blondie.wbs.cz/
Remeber that love is eternal hope.
Once while out to eat, a child saw Lola in her cape and said "Look Mommy a racing dog!"
Millie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 398
Bydlisko: LM, KE, BA

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Lindchen » Pon 22.03.2010 13:26

elienka, nemas nahodou aj tie puppy, teda tie taniere s mensim priemerom? Krpec tie velke nechce, mozno by sa mu pacil mensi :nwm:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod calwen » Pon 22.03.2010 19:57

Lindchen tie male su male aj pre Roxy, k tomu len tolko. Plus kvalita uplne miziva...
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Lucy » Uto 23.03.2010 13:22

Veruze - mne tie pup rozhryzol stary maltezak s polohnilym chrupom :oo:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Lindchen » Štv 25.03.2010 15:02

calwen píše:Lindchen tie male su male aj pre Roxy, k tomu len tolko. Plus kvalita uplne miziva...

Lucy píše:Veruze - mne tie pup rozhryzol stary maltezak s polohnilym chrupom :oo:


:oo: Moj ale tie velke nechce. Ine riesenie? Kto predlozi najlepsi projekt, dostane dotaciu v podobe lizatka :winner:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Basha » Štv 25.03.2010 15:12

Linda, dame stretko cez vikend, vyskusame ci tie disky nebude chciet aj ked budes musiet robit total opicaren :lol:
PS: tesim sa na lizatko :money:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Lindchen » Štv 25.03.2010 17:39

ho-ho-ho, este sa netes :joint:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee