Disky (taniere) - aké a kde ich kúpiť

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Rehssi » Uto 03.05.2011 13:12

mne hero air moc nepasuje k tomu, ze mas tak velke silne psy a len zacinate. Ono nacvik bol aj u nas (psiky mam krpate, maju 10 a 15kg) pre taniere drasticky- ani jeden zo psov mi totiz mi nechcel verit, ze s nejakym kusom plastu moze byt zabava, takze bolo nutne sa vela vela pretahovat toto disky strasne rychlo nicilo.
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Bellss » Uto 03.05.2011 18:25

kathariinka: ozu radšej an ne nebudem skákať :heh: asi by to ani jedne neprežil :ach: tak chcem si zadovážiť Tne Hero Air a v Pet Center neviete či majú nejaké dobré taniere alebo v tom Kiku?..

Rehssi: prečo nie? Čo som pozerala na nete v psíčkarní v eshope tak priemer bol 17cm.. Alebo viac? myslím a to asi stačí.. Tak ako Steff sa už hrala s takým jedným iba detským lietajúcim a to ju bavilo veľmi len, že po jednom hraní z neho nebolo nič :heh: :aaa: :pac:

Obrázok

A toto bol náš prvý skok trošku nepodarený, ale Steffanie mala 8 mesiacov, tak sme šetrili jej kĺby :yes:
Obrázok
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Rehssi » Uto 03.05.2011 18:42

aha, myslela som, ze ste este nikdy nehadzali. No ale duplom Air nie, pretoze nie je velmi odolny. Skoda penazi, ked ho hned vyhodis. Z tych ne-profi tanierov je tam najviac chvaleny tesco, Kikacky sa niekto stazoval, ze ma ostre okraje. Vsetko sa to pise v teme o tanieroch tu na fore :no:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod katkariinka » Str 04.05.2011 7:35

Bells, na velkeho psa ber standardny rozmer - 235mm.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Štv 05.05.2011 18:18

Na velkeho bych urcite brala ako pise Katka - priemer 235 mm. To aky ma silny zakus a ako intenzivne zvykne prezuvat je podstatne. Uz sa 100krat opakujem, ale prisiel raz "jeden pudel" :lol: (nemam na mysli tvojho Rehhsi) a spravil mi sram do JAWZ-u, na ktorom neostali otlacky po NO, bulicke, proste nikom inom. Siahala by som osobne bud po spominanom JAWZ-e, alebo dakom Hero Xtra. Ostre okraje - nad tym by som ani neuvazovala a Tesco nepoznam - neviem ake ma letove vlastnosti. Doma mam este volaky Trixie - nasi kupili ani neviem kde. Na hru a namotavanie je dobry a celkom odolny. Ale letove vlastnosti nic moc. Zneuzivam ho na "pracu nablizku".
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Bellss » Pia 06.05.2011 20:22

Tak písala som Jokejana a má ešte HERO EXTRA DISTANCE niečo také s priemerom 235.. Tak neviem asi majú tvrdšie okraje ale to väčšina čo som pozerala na nete má.. iba gumové nie a tie by moji zničili na prvý krát.. Na skúšku nám stačia tie Hero a potom ak sa tomu budeme chcieť venovať aktívnejšie a budeme aj niečo vedieť tak skúsim iné. Uvidím aké budú tieto..
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod zdenka2710 » Uto 10.05.2011 14:39

Ja som ich kupila v martine v tescu, take prekvapenie ze ich tam mali :no:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Bellss » Uto 17.05.2011 18:57

Konečne nám došli naše taniere. Objednali sme si Hero Distance XTRA 235. No.. Som sklamaná kvalitou :ua: Alebo som nezvolila dobrý tanier. Naša Steffanie jedne pekne doriadila. Asi má veľmi tvrdú papuľu, lebo jej ostávajú otlačky od zubov tam. A ona ho chytí do papule a hryzie. Ale tak nevadí. Máme to na učenie. A ešte jeden je odložení :heh: takže teraz sa naučiť dobre hádzať. Ale potom musím skúsiť asi JAW. A zase Roko. On tak ľahučko chytá do papule, od neho neboli odtlačky, hoci má molosovitú tlamu a neskutočne pevné zuby ..
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod maxim-zv » Str 18.05.2011 9:21

Bells: Hero má odolnejšiu radu diskov pod názvom Superhero, Superstar a Supersonic, len naši dovozcovia si to akosi ešte nevšimli (už som to napísal nechtiac aj v inej téme) :lol:
Katkariinka: No čo hovoríš na Jawz s odstupom času? :smile:
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod katkariinka » Str 18.05.2011 9:29

zatial sme s jawzom trenovali asi len 3krat, momentalne mame liecebnu pauzu. Ale som s nim spokojna, planujem kupit aj druhy. :no:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Bellss » Str 18.05.2011 17:35

maxim - zv: to som videla, ale cenovo sú také ako JAW a ten si radšej kúpim.. :yes:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod maxim-zv » Pon 30.05.2011 9:31

škoda že sa Jawz robia iba 17cm a potom až 22cm a nič medzi tým :ua:
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod katkariinka » Pon 30.05.2011 15:49

Tak napr. medzi Atomom a Jawz puppy je uplne zanedbatelny rozdiel.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Bellss » Pon 30.05.2011 19:39

Tak ja musím kúpiť niečo odolnejšie..možno aj Hero Superma? alebo niečo také.. je..
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod maxim-zv » Štv 02.06.2011 13:31

Bellss: noo Hero má odlnú radu nazvanú Super Hero, ale vyrovnajú sa cenovo diskom Jawz od Hyperflite (kvalitou neviem)
Katkariinka: Ja viem, je to rozdiel iba 1,5 cm ale aj tak mi to príde už dosť malé, pevne som sa rozhodol :lol: a objednal 5 kúskov Sonic Xtra, z tých sa mi bude lepšie naväzovať na Jawz ak odolnosť nebude stačiť, nechcem zmenšovať rozmer, keď možno raz zablúdim na nejakú sútaž a hodím psovi sútažný štandard aby na to nehľadel ako na poklop od kanálu :lol: ozaj váhovo sú na tom ako Jawz Pup a Hero Atom, cítiť to v ruke či ani nie?
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee