Disky (taniere) - aké a kde ich kúpiť

Re: Dogfrisbee

Poslaťod windy » Ned 04.05.2008 9:49

Phuture: Kedy si si objednaval disky? Ja som ich objednavala zaciatkom roka 2007. V tej dobe na discdog.cz nemali taky vyber diskov (bolo ich naozaj len par) a navyse cena jedneho disku bola vtedy vyssia (okolo 130 - 140 Kc pri odbere 10 ks.). Ked som si prepocitavala postovne + cenu disku, vysli by ma disky z CR na dvojnasobok ceny, ako disky z ameriky. Teraz maju v CR vacsi vyber a aj ceny u niektorych su nizsie. Mozno preto ti ta matematika nevychadza :jazyk:
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod windy » Ned 04.05.2008 10:22

Phuture: Kolko si platil postovne? Lebo ak si si kupoval 10 diskov za 100 Kc a jeden ta vychadza na 135 sk tak si mal potom bud super kurz (1 kc = 1.13 sk) alebo mensie postovne. :nwm:
Lebo v tom pripade sa celkom oplati objednat aj z CR (teda ak kupujes diskov viac).
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod phuture » Ned 04.05.2008 13:44

windy, sorry, dáko sa mi to poplietlo.
cena 135sk za disk vychádzala vtedy, ak bol balík zaslaný do čiech. odtiaľ som si ho chcel nechať doniesť od kamaráta ale nebolo to možné, tak som si nechal disky poslať balíkom na slovensko. tam je už poštovné vzhľadom na celkovú cenu dosť vysoké, takže tam to potom vychádza zhruba 160sk za disk, stále pri odbere viac ako 10 kusov. to už sa blíži k dvojnásobku ceny ktorú spomínaš, ale ten čas doručenia :oo:
phuture
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389

Re: Dogfrisbee

Poslaťod windy » Ned 04.05.2008 15:47

Phuture: Mne sa to oplatilo vzhladom k tomu, ze sme disky objednavali cez zimu. A ja cez zimu frisbee necvicim. To, ze su disky tvrdsie by az tak nevadilo, no mne osobne vadi ked pes dychci "na plnu hubu" a vonku je strasna kosa. Takze sme si pockali do jari a sup ho trenovat :aaa:
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod blackveve » Str 09.07.2008 13:54

Ahojte!

Mam fenku jack russel teriera. Ma iba 27 cm, ale beha za cim kolvek a rada aportuje a skace jak diva, tak som myslela, ze by sme skusili s nou dogfrisbee. Aky disk jej mam kupit? Predpokladam, ze nejaky minidisc, ale 120, 160 alebo 177 mm?
Dik.
blackveve
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Evel!n » Sob 07.02.2009 14:12

Nepoznate daky e-shop, kde predávaju taniere na dogfrisbee??? Dakujem :smile:
Evel!n
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 510
Bydlisko: Levice

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Betka » Sob 07.02.2009 15:32

Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Sunny » Pon 09.02.2009 12:49

Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod Basha » Štv 30.04.2009 21:24

Ja som dnes prvykrat skusala ten tanier - Jawz, ako musim pochvalit a odporucit, po par hodoch a chyteniach ani jeden naznak skrabancu od psa a jeho zubisk, ako napr. na tych competition standard a hero- nie ze by boli zle, mam ich celkom rada, ale pridu mi, ze sa rychlo doskriabu, kedze nejsu take odolne...
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod elienka » Str 13.05.2009 11:40

Ja som si chcela objednať taniere z ČR, ale po zistení, že poštovné je viac ako 200 KČ budem musieť počkať (do augusta). Do vtedy došetrím na poriadne disky. Tak zatiaľ máme taniere z hračkárstva. Kúpila som v dráčiku, cena je 96c a je na nich napísané Outdoor Action (mali modrý, ružový a zelený). Zare hádžem a držia dobre. Jeden má už od jesene a na nové sme si počkali doteraz, stále nemali letný tovar. Disk je vyrobený z plastu, ktorý sa neštiepi, len sa do nich zuby vyrazia. Lebo už som si kúpila aj iný v inom hračkárstve, Zara chmatla asi 3x a tanier sa úplne rozlámal na také ostré kusy :oo: (veľmi nebezbečné). Takže pre tých chudobnejších alebo pre tých, ktorí chcú dogfrisbee aspoň vyskúšať vrelo doporučujem.
Zara už mi za tanierom skáče, je to efektné, aj keď naša úspešnosť chytov je cca 20% (je to spôsobené aj tým, že panička nevie hádzať). Ale ako som kúpila nové taniere, tak sa naša úspešnosť zdvihla na cca 50%. Ten starý ožužlaný tanier bol asi trocha krivý, tak divne lietal. A Zara sa môže zblázniť a lenivá panička len stojí na mieste a borderka nosí a nosí... :jupi:
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod lusy » Sob 23.05.2009 22:56

aj my sme zacali :lol: ale mame gumenny tanier a ja neviem hadzat, takze to tak aj vyzera. :ach: ked kupim nejaky lepsi tak nam to snad pojde lepsie.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 24.05.2009 10:21

ja som si tiez myslela, z aka som ja kriva, ze neviem hodit tanier, ale tie gumene sa ani hodit nedaju... :lol: . Teraz uz mam lepsie disky a musim povedat, ze som ani netusila, aka je zo mna hadzacka :ha: :haha:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Tanier

Poslaťod 23martinko23 » Pon 07.09.2009 20:03

Border-cori píše:Môžem sa opýtať či tu niekto nepozná stránku, kde by sa dal objednať taký ten gumový alebo látkový tanier na dogfrisbee? Chceli by sme sa spolu s Corinom venovať tomuto športu, no tanier máme len umelýa bojím sa, aby si tým nepoškodil zuby alebo pod. Poradíte mi????

xod na discdog.cz a tam si obiednaj taniere...a neboj nic sa mu nestane zo zubami... ja mam 6 rocnu sucku a maka s odolnymi diskami a xrup ma v pohode :jop:
Obrázok
23martinko23
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7

Re: Tanier

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 07.09.2009 20:06

23martinko23 píše:
Border-cori píše:Môžem sa opýtať či tu niekto nepozná stránku, kde by sa dal objednať taký ten gumový alebo látkový tanier na dogfrisbee? Chceli by sme sa spolu s Corinom venovať tomuto športu, no tanier máme len umelýa bojím sa, aby si tým nepoškodil zuby alebo pod. Poradíte mi????
xod na discdog.cz a tam si obiednaj taniere...a neboj nic sa mu nestane zo zubami... ja mam 6 rocnu sucku a maka s odolnymi diskami a xrup ma v pohode :jop:


jo ten schop je super, vyberieš si naozaj, a o zuby sa fakt netreba báť, jedine ak by bol tanier poškodený, ale tomu ľahko predídeš :no:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod modrooky » Sob 17.10.2009 19:05

ahoj, neviete, či sa daju na slovensku zohnat disky Praxis - freestyle a distance. Prvý raz som ich kupila v cechach ale postaovne ma vyslo drahšie ako tovar.
modrooky
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee