Topánky pre psy

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Topánky pre psy

Poslaťod naty.sykorova » Uto 27.12.2011 11:33

existuje nejake papučky na podlahy ?
Obrázok
naty.sykorova
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1264
Bydlisko: Večná zima

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Haleth » Uto 27.12.2011 12:02

Asi nie... Ale istá alternatíva sú "protišmykové" ponožky pre deti.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Topánky pre psy

Poslaťod calwen » Uto 27.12.2011 14:41

Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod naty.sykorova » Uto 27.12.2011 14:48

dakujem velmi pekne :smile: , len teraz nechapem čito stoji jedna ponožka tolko alebo dve podla obrázka :hi:
Obrázok
naty.sykorova
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1264
Bydlisko: Večná zima

Re: Topánky pre psy

Poslaťod pigie » Uto 27.12.2011 14:50

A mate to odskusane? Lebo ja hej a mojmu kolosu to teda absolutne nepomohlo :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Haleth » Uto 27.12.2011 16:36

To sú ponožky, nie papuče, nie ? Navyše by som radšej kúpila tie detské, ktoré sú oveľa lacnejšie. Pretože vyhodíš peniaze a zistíš, že je to aj tak na prd.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Rehssi » Uto 27.12.2011 16:55

ja musím používať "papuče" na Lotynku u rodičov, lebo im dosť ničí podlahy :pac: mám tie originál pre psy. Pozerala som aj detské protišmykové ponožky, ale nemajú dobrý tvar ani pevnú gumičku. Ale nevenovala som hľadaniu veľa času, možno by som našla...
Musím im prehnúť okraje na dva krát a tak držia aj niekoľko hodín. Nosí ich len na zadných nohách
Obrázok
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod naty.sykorova » Uto 27.12.2011 21:00

hmm, skusim pozrieť nejaké tie detské :smile:
Obrázok
naty.sykorova
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1264
Bydlisko: Večná zima

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Kala Kajča » Ned 29.01.2012 16:43

Čítam tému čítam a vidím rozne názory ale ten moj si držím ( aj ked mám yorka) psovy toánky iba ked je niako zranení alebo precitlivený na sol poprípade u záprahových športou alebo do sutín ale my ich máme fakt iba kvoli zraneniam :no:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

Re: Topánky pre psy

Poslaťod duglaska » Štv 02.02.2012 1:40

Ja uvažujem nad kúpou topánok. Čítala som tu rôzne názory. Väščina z nich bola pri úrazoch, alebo pri pracovných psoch. Ale ja uvažujem aj nad tým, že u nás je v týchto dňoch ráno a večer mínus 24 °C. Cez deň mínus 10 - 12 °C to je normálne teplo. :haha: Takže aj takýto dôvod to môže byť . Myslím dávať topánky na extrémny chlad.
duglaska
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Poprad

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Offca » Štv 02.02.2012 7:53

Neviem, akého psíčka máš, ale na fore je viacero ľudí z Popradu.. a nemyslím, že psy obúvajú.
Btw. moje bratislavské bytové psíky mali tiež česť s -23 a boli v pohode. :nwm: Btw.aj na sibíri žijú psy.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Topánky pre psy

Poslaťod pigie » Štv 02.02.2012 8:36

Offtopic: Aj pri takychto teplotach ako tu mame, niektori bytovi psi este stale vonku dychcia :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Sunny » Štv 02.02.2012 9:44

Mackie už niekde spomínala, že jej Haator odmieta chodiť vonku, že asi bude musieť obuť, aj keď je to podivné. A ja som s Gili pri -20 mala problémy, nechcela vonku chodiť, dvíhala asi všetky laby naraz, krívala, no nič moc. Husky neriešili, no problemo.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Domča » Štv 02.02.2012 14:13

ja sa stále bránim topánkam pre psa, ale Googlovi ich už asi naozaj budem musieť kúpiť..... kôli tej jeho reume máme problémy celú zimu, no ako tak sa to dá prežiť, trošku mu zohrejem labky v rukách a lieta ďalej, ale teraz čo prišli tie mrazy tak to s ním ide "dolu vodou"...... :ua: kŕče v každej labke, chudák už nevie ako sa má postaviť, keď postojí čo i len pol minútky na mieste, že dlhšie čúra alebo ňuchá,kto tam bol tak už piští od bolesti..... večer sme chodili venčiť o 8mej a o cca 22:30, síce tak chodíme aj teraz, ale žiadne pol - hodinové behania s kamošmi nepraktizujeme, lebo sa ledva vyciká bez toho,aby padal z nôh.... Sirup čo mu na to pomáhal,teraz nezaberá ani 2 násobne prekročená dávka :(
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Bee House » Štv 02.02.2012 14:19

ja zatial realne o tom neuvazujem, ale ak ideme teraz vencit skoro rano a vecer, a nahodou sa niekde vonku zastavim na pokec, tak mi psica chvilu na to zdviha laby a ukazuje ze jej je zima, co doteraz nikdy nerobila. A tiez uz na vecer nenosim stopku, pretoze ju mame taku "lanovu" a ta okamzite zmrzne a asi jej nie je velmi prijemna. Ak vsak budu taketo mrazy pokracovat, kupim jej nejake lacne topanky aspon na vecerne prechadzky
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy