Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod šeltie » Štv 24.07.2008 19:26

stano čo sa ja nedozviem .. :heh: ty maš teda fakt super informacie :jop: Agility klub ma PRENAJATE priestory MKK nitra mesto už 5 rokov, nemame s MKK absolutne nič spoločné využívame iba plac na trénovania a pokial viem v MKK funguje všetko postarom .. ludia tam trenuju, behaju po zavodoch ... a myslim že športova kynologia sa tam robi stale na klasickej urovni a nie okrajovo.. . a ešte jedna vec agility club Nitra funguje už dlho a obdobie "slušného" rozbehu má už zasebou :ha:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano1 » Štv 24.07.2008 20:47

šetlie píšeš že-ludia tam behajú po závodoch-,napíš mi jeden závod na ktorom sa tento rok zúčastnil aspoň jeden jediný člen klubu a ja ti uverím....
stano1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 25.07.2008 7:16

možno agiliťáci chodia, ale čo som ja videla, tak tam chodia ľudia len cvičiť, aby zvládli svojho pesana.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Mishelka7 » Pia 25.07.2008 10:13

leiluska, aj ja som z klokociny a uvazovala som tiez nad agility klubom nitra, nasla som si ich stranku na nete. ale radsej som este pockala, kym fenka trocha podrastie, lebo sa mi zda pre takeho drobca priskoro robit prekazky a aj mi radili, ze v case vyvinu by steniatka moc cvicit nemali, najskor az ked budu mat pol roka.

a nevies nahodou, ci sa trenuje aj hore na klokocine ako je konecna busov? viem, ze aj tam som videla nejaky ohradeny cvicak, ale vobec neviem, ci funguje, resp. kde zobrat info kedy sa tam cvici, s kym a tak...
Mishelka7
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 663
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 25.07.2008 10:18

určite, že by bolo vhodné počkať, ak je šteniatko ešte malé, je náchylnejšie na zranenia, nemá vyvinuté kĺbiky, ale základnú poslušnosť a zoznámenie sa s prekážkami nebude na škodu. na klokočke viem len o tých "priestoroch pre voľný pohyb psov", viem, že sú tam nejaké cvičáky, no ja som sa o tie agiliťácke nezaujímala, tak ti neviem poradiť, prepáč. tí čo sú v prestoroch MKK majú peknú stránku, vyzerá to že majú úspechy, no o iných neviem... :ua: č
o sú kontakty tu, tak sú tam aj agiliťácke, viem ti len poradiť pozrieť na nete cez googla. viem, že som do jedného volala a povedali mi, že sú zameraní na agility. ale to bolo pred 2 rokmi, tak neviem či to ešte existuje...

p.s.: ja som ťa už potom asi s malou videla, nebývaš pri Sandokane? resp.nevenčíš tam?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod šeltie » Pia 25.07.2008 15:21

leiluska píše:určite, že by bolo vhodné počkať, ak je šteniatko ešte malé, je náchylnejšie na zranenia, nemá vyvinuté kĺbiky, ale základnú poslušnosť a zoznámenie sa s prekážkami nebude na škodu. na klokočke viem len o tých "priestoroch pre voľný pohyb psov", viem, že sú tam nejaké cvičáky, no ja som sa o tie agiliťácke nezaujímala, tak ti neviem poradiť, prepáč. tí čo sú v prestoroch MKK majú peknú stránku, vyzerá to že majú úspechy, no o iných neviem... :ua: č
o sú kontakty tu, tak sú tam aj agiliťácke, viem ti len poradiť pozrieť na nete cez googla. viem, že som do jedného volala a povedali mi, že sú zameraní na agility. ale to bolo pred 2 rokmi, tak neviem či to ešte existuje...

p.s.: ja som ťa už potom asi s malou videla, nebývaš pri Sandokane? resp.nevenčíš tam?



V nitre funguje jeden jediný agility klub a to v priestoroch MKK Nitra mesto. Čo sa tyka začiatku vycviku agility , laik vidi v agility len skakanie cez prekažky agility je však aj o inom ... trochu ma mrzi tento skresleny nazor na agi... a hlavne ma vždy zaraža ked sa laik vyjadruje o sposobe vycviku a vhodnom čase kedy začať, pes ma počas vyvinu aj celeho života ovela vacsi napor na klby ako občasny trening agility ... len tak napriklad behanie a skakanie za aportom, chodza po schodoch .... je toho hodne. Každopadne Mishelka ak mas zaujem o agility na našom webe agility-nitra.szm.sk najdeš kontakty, alebo sa prid rovno pozret niekedy k nam na trening začiatočníkov. Poprípade sa na na prid pozret v nedelu do parku od 16:30 mame ukažky možeš sa porozpravat so mnou alebo hocikym s klubu a zistit o čom agility je :no:

A leiluska pokial viem v MKK obranu trenuju ludia individualne a to hlavne utorok a stvrtok večer neviem či chodia alebo nechodia vela po pretekoch viem že ale na nejakych boli.
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 25.07.2008 16:12

ja len píšem, že ak má malikaté šteniatko, tak ten tréning je pomalší a menej náročnejší, že nie hneď skákanie cez prekážky, to jest všechno :nwm: čo sa týka agility som laik, ale viem si spojiť, že ak mám malé šteňa, nepôjdem s ním hneď na neviem aké prekážky. neviem ako staré má šteniatko Mishelka, ja som hovorila vo všeobecnosti...
čo sa týka obrany, mňa nezaujíma obrana, to som už písala, viem že sa robí individuálne, ale robí sa aj v nedeľu po tréningu, ako kto má čas...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Mishelka7 » Sob 26.07.2008 20:00

leiluska, ano byvam pri sandokane...tak si ma asi videla, no ja som si ta asi nevsimla :ua: ty byvas tiez niekde poblizko?

a seltie, dakujem, ak sa mi podari, pridem sa zajtra pozriet do parku na vas. kde konkretne budete?
Mishelka7
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 663
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano1 » Sob 26.07.2008 21:46

šeltie píše:
leiluska píše:určite, že by bolo vhodné počkať, ak je šteniatko ešte malé, je náchylnejšie na zranenia, nemá vyvinuté kĺbiky, ale základnú poslušnosť a zoznámenie sa s prekážkami nebude na škodu. na klokočke viem len o tých "priestoroch pre voľný pohyb psov", viem, že sú tam nejaké cvičáky, no ja som sa o tie agiliťácke nezaujímala, tak ti neviem poradiť, prepáč. tí čo sú v prestoroch MKK majú peknú stránku, vyzerá to že majú úspechy, no o iných neviem... :ua: č
o sú kontakty tu, tak sú tam aj agiliťácke, viem ti len poradiť pozrieť na nete cez googla. viem, že som do jedného volala a povedali mi, že sú zameraní na agility. ale to bolo pred 2 rokmi, tak neviem či to ešte existuje...

p.s.: ja som ťa už potom asi s malou videla, nebývaš pri Sandokane? resp.nevenčíš tam?



V nitre funguje jeden jediný agility klub a to v priestoroch MKK Nitra mesto. Čo sa tyka začiatku vycviku agility , laik vidi v agility len skakanie cez prekažky agility je však aj o inom ... trochu ma mrzi tento skresleny nazor na agi... a hlavne ma vždy zaraža ked sa laik vyjadruje o sposobe vycviku a vhodnom čase kedy začať, pes ma počas vyvinu aj celeho života ovela vacsi napor na klby ako občasny trening agility ... len tak napriklad behanie a skakanie za aportom, chodza po schodoch .... je toho hodne. Každopadne Mishelka ak mas zaujem o agility na našom webe agility-nitra.szm.sk najdeš kontakty, alebo sa prid rovno pozret niekedy k nam na trening začiatočníkov. Poprípade sa na na prid pozret v nedelu do parku od 16:30 mame ukažky možeš sa porozpravat so mnou alebo hocikym s klubu a zistit o čom agility je :no:

A leiluska pokial viem v MKK obranu trenuju ludia individualne a to hlavne utorok a stvrtok večer neviem či chodia alebo nechodia vela po pretekoch viem že ale na nejakych boli.

šetlie prečo zavádzaš,napíš aspon jeden na ktorom toho roku boli,aspon jeden jediný člen...........
stano1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lroman » Ned 27.07.2008 16:20

stano1 čo chceš aby čarovala :lol:
Lroman
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Bydlisko: NITRA

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Mishelka7 » Ned 27.07.2008 18:40

seltie, no dnes sa mi nepodarilo zastavit sa, lebo sme boli na kupalisku v Nových Zamkoch a prisli sme az teraz...ale na buduci vikend by som sa rada zastavila aj s fenkou pozriet vycvik, ako to funguje u Vas a popripade pokecat, ak teda mozem.
Mishelka7
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 663
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod šeltie » Ned 27.07.2008 19:25

pardon ospravedlnujem sa boli iba na nejakom preteku kde sa skladali ZM skušky ešte raz prepačte ale nejak som neriešila čo za pretek to bol ... :pac:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod šeltie » Ned 27.07.2008 19:26

mishelka dobehni jedine v stredu pretože tento víkend sme opat na preteku takže tréningy nebudu. :smile:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Mishelka7 » Pon 28.07.2008 10:54

jaj, cez tyzden mi to nevychadza, len cez vikendy by som mohla, tak daj potom vediet, kedy budete cvicit a dobehnem kuknut aj s krpcom...dufam, ze zas bude vsetkych ostekavat, ma uz klepne...
Mishelka7
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 663
Bydlisko: Nitra

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod roxy » Uto 29.07.2008 23:10

leiluska píše:v nedeľu sa cvičí od 8.30, čas je však pohyblivý, treba prísť trochu skôr, pred výcvikom sa ešte kecá, potom je nástup a rozdelia si nás výcvikári do skupiniek. keď je veľmi teplo, dbá sa na psíkov, je tam voda, môžeš ho ovlažiť, počas tréningu je pauza ja zahranie sa a ovlaženie,...
je to veľa, aj ja si myslím, som tiež len študentka. ale beriem to tak, že som pozerala aj po iných cvičákoch, niečo som počula, tak som sa tam bola mrknúť a páči sa mi. dostaneš kľúčik od areálu takže chodíš cvičiť aj cez týždeň, keď ti to vyhovuje...
my teraz odchádzame na tábor, takže ďalšie dve nedele zase vymeškám, čo ma dosť mrzí, lebo tým pádom sme ešte poriadne necvičili, ale na tábore čo to robiť budeme, tak aspoň že to.
je škoda, že to máš ďaleko a ešte budeš aj dosť skoro vstávať kvôli tomu, ja som "len" z klokočiny, idem si pre psa do voliéry a pešo ideme na cvičák, aby sa dobre vyvenčil, teda nejaké 2-3km. tak vstávam už o 6.50...
čo som videla, páči sa mi tam a majú pochopenie, že mám "iné" plemeno.
ako stano píše, že šport.kynológia sa robí len okrajovo, ja nemám v prvom rade záujem o to, ja mám záujem o ovládateľnosť psa :jop: to že tam sú nejaké ja neviem čo v pozadí - to je všade, ak narážaš na "nejaké pomery". ja o nich neviem a ani ma nezaujímajú... :nwm:



Ufuf no to vstavanie :no: to bude teda sranda,i moj malinky je zvyknuty,ze stavame neskorsie,ale raz sa tam urcite musim dojst kuknut,lebo i pre maleho by to bolo super.Oky dakujem za radu volaco este pospkulujem ...paaaaaa :ahoj:
Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba.

Kdo nikdy nemal psa, ten nevie čo to znamená milovať a byť milovný.
roxy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 137
Bydlisko: Šaľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko