Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano1 » Pia 18.07.2008 22:53

SIMM neviem kde si zohnal tento zoznam cvičísk.Niektoré neexistujú,niektoré chýbajú,kontaktné osoby v tých kluboch mnohé nie sú a niektoré sú už aj pár rokov po smrti. :nono:
stano1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Leila Tobrok » Ned 20.07.2008 19:16

@roxy: ja chodím do mestského pri rieke, bola som sa tam pozrieť ako cvičia, aký majú prístup, kto je tam výcvikár a pokecať, nakoľko mám psa, ktorý vyžaduje iný prístup ako bežné psy. veľmi sa mi tam páčilo, i keď suma na prvý rok je dosť, dostaneš kľúčik od areálu a chodíš cvičiť aj sama cez týždeň. normálne tréningy sú v nedeľu, pod vedením profesionálov, v utorok a štvrtok pod vedením skúsenejších členov... páči sa mi tam...
ostatné cvičáky som pozerala len zbežne, ale stano má pravdu, že by bolo vhodné tieto zoznamy aktualizovať a nie len skopírovať z "inej" stránky...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod roxy » Pon 21.07.2008 20:35

Leilus,dakujem za odpoved.Aj a maly potrebuje ine zaobchadzanie ako iny psikovia kedze je bull :no: .Pojdem sa tam urcite mrknut ,a prosim ta aka je ta cena na 1.rok dakujem ti este raz moc?? :ahoj:
Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba.

Kdo nikdy nemal psa, ten nevie čo to znamená milovať a byť milovný.
roxy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 137
Bydlisko: Šaľa

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 21.07.2008 21:59

na prvý rok je 1500,-sk a ďalšie roky je 450,- ale nechcem klamať, je to určo do 500 len neviem či 450,- alebo 500,- :hi:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lroman » Pon 21.07.2008 22:03

leiluska píše:@roxy: ja chodím do mestského pri rieke, bola som sa tam pozrieť ako cvičia, aký majú prístup, kto je tam výcvikár a pokecať, nakoľko mám psa, ktorý vyžaduje iný prístup ako bežné psy. veľmi sa mi tam páčilo, i keď suma na prvý rok je dosť, dostaneš kľúčik od areálu a chodíš cvičiť aj sama cez týždeň. normálne tréningy sú v nedeľu, pod vedením profesionálov, v utorok a štvrtok pod vedením skúsenejších členov... páči sa mi tam...
ostatné cvičáky som pozerala len zbežne, ale stano má pravdu, že by bolo vhodné tieto zoznamy aktualizovať a nie len skopírovať z "inej" stránky...

prosil čo je profesionál, alebo kto. Stano 1 mal na mysli ,že su aj cvičaky ktoré su! A neni su :fizel: uvedené v danom zozname a existujú :jop:
Lroman
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Bydlisko: NITRA

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Leila Tobrok » Uto 22.07.2008 7:17

@ Lroman: ak chceš vedieť čo je profesionál, tak myslím normal výcvikára, ktorý sa tomu venuje už roky,... neviem čo je nezrozumiteľné na slove profesionál :lol:
Ja viem, čo mal Stano na mysli a každý to tu aj pochopil :nwm:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano1 » Str 23.07.2008 8:17

A ja som si doteraz myslel,že profesionál je ten čo sa tým živý a teraz sa dozvedám že to je ten čo sa tomu venuje.Leiluška niekto z nás dvoch v tom nemá jasno.Ešte by som sa chcel spýtať,máš pravdepodobne č-včko,čo chceš s nim docieliť? Chseš robiť športovú kynologiu alebo tam chceš chodit len venčit psa? Ak potrebuješ psa iba vyvenčiť,chodíš na dobrý cvičák,ak by si chcela robiť šport.kynologiu -ozvi sa.
stano1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Leila Tobrok » Str 23.07.2008 18:24

chytáš ma za slovíčka... profesionál je výcvikár, ten kto sa tomu venuje, berie za to prachy, vie čo robí... prepáč, že som pri tak jasnom slove nepovedala, že berie za to prachy, veď je to jasné... :lol:
nechápem ale tvoju otázku, ty si akože človek ktorý cvičí psov (nechcem použiť zase nejaké slovo, aby som ťa NÁHODOU neurazila)?
ja mám psa čsv, 20 mesačného. chcem ho na cvičák vodiť kvôli socializácii, aby sme sa naučili nejaké tie základy, lebo síce doma cvičíme, ale keď sa na to pozerá niekto iný, vie ti poradiť čo robíš zle... vyslovene venovať sa športovej kynológii nemusím. nechcem obranu. nepotrebujem psa robota, ale hlavne aby bol ovládateľný. počet zložených skúšok znie síce super, ale uspokojím sa aj so obyčajným výcvikom ovládateľnosti. ak bude mať peso nadanie a bude sa dať, bude ho to hlavne baviť, tak sa uvidí a porozmýšľam, čo ďalej.
predpokladám, že mi teraz odporučíš nejaký iný cvičák... som zvedavá ktorý...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Lroman » Str 23.07.2008 18:59

stano1 veď ty lanáriš členov z iných cvičákov na ten tvoj, to nie je od teba pekné :nie:
Lroman
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Bydlisko: NITRA

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano1 » Štv 24.07.2008 13:29

Leiluška neodporučím ti žiadny iný cvičák,len si kludne rozmýšlaj dalej,len aby nebolo neskoro,lebo čsv má tvrdú palicu a tvoj bude mať za chvílu dva roky a potom to bude ťažšie a tažšie....
Ešte by ma zaujímalo kto je tým profesionálom na tom cvičáku čo berie za to prachy.
stano1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod gabrievamfim » Štv 24.07.2008 13:43

Lroman píše:stano1 veď ty lanáriš členov z iných cvičákov na ten tvoj, to nie je od teba pekné :nie:

ale zase na druhú stranu, kto sa hanbí, má prázdne gamby :heh:
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 24.07.2008 13:49

stano: no, aby som to uviedla na správnu cestu, psa som si vzala ako 1,5 ročného, na nič nečakám, najprv som potrebovala aby sme si na seba zvykli, on ma akceptoval ako alfu a tak. takže cvičák mám vybratý, len ty si mi začal tvrdiť, že tam sa chodí "len venčiť" asi máš dôvod si to myslieť... máš s ním skúsenosť? veď sa so mnou podeľ, ja rady prijímam.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod stano1 » Štv 24.07.2008 14:08

Chcel som tým povedat ,že v poslednej dobe sa tam robí šport.kynologia len okrajovo,ale na druhej strane sa tam velmi dobre rozbehla agility.Poznám velmi dobre ten cvičák aj pomery v nom.Kludne to vyskúšaj ,možno ti to bude stačit.
stano1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod roxy » Štv 24.07.2008 16:57

leiluska píše:....... chcem ho na cvičák vodiť kvôli socializácii, aby sme sa naučili nejaké tie základy, lebo síce doma cvičíme, ale keď sa na to pozerá niekto iný, vie ti poradiť čo robíš zle... vyslovene venovať sa športovej kynológii nemusím. nechcem obranu. nepotrebujem psa robota, ale hlavne aby bol ovládateľný. počet zložených skúšok znie síce super, ale uspokojím sa aj so obyčajným výcvikom ovládateľnosti. ak bude mať peso nadanie a bude sa dať, bude ho to hlavne baviť, ...


TAK TOTO su presne moje slova,akoby si vedela co cem :no: .Tu cenu ,ufuf je dost vysoka na to ,ze tam budem prvy rok a to asi tak kazdy druhy tyzden kedze tam budem musiet cestovat a teraz budem mat tazky maturitny rocnik.Ale skusim sa tam ist mrknut,a prosim ta Leilus kedy sa to v nedelu zacina??? :poklona:

stano1 píše:Chcel som tým povedat ,že v poslednej dobe sa tam robí šport.kynologia len okrajovo,ale na druhej strane sa tam velmi dobre rozbehla agility.Poznám velmi dobre ten cvičák aj pomery v nom.Kludne to vyskúšaj ,možno ti to bude stačit.


AHojcek,tak ty teda poznas neaky iny cvicak???A mohol by si nam ho pls prezradit :no: ????
Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba.

Kdo nikdy nemal psa, ten nevie čo to znamená milovať a byť milovný.
roxy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 137
Bydlisko: Šaľa

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Nitrianský Kraj

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 24.07.2008 19:23

v nedeľu sa cvičí od 8.30, čas je však pohyblivý, treba prísť trochu skôr, pred výcvikom sa ešte kecá, potom je nástup a rozdelia si nás výcvikári do skupiniek. keď je veľmi teplo, dbá sa na psíkov, je tam voda, môžeš ho ovlažiť, počas tréningu je pauza ja zahranie sa a ovlaženie,...
je to veľa, aj ja si myslím, som tiež len študentka. ale beriem to tak, že som pozerala aj po iných cvičákoch, niečo som počula, tak som sa tam bola mrknúť a páči sa mi. dostaneš kľúčik od areálu takže chodíš cvičiť aj cez týždeň, keď ti to vyhovuje...
my teraz odchádzame na tábor, takže ďalšie dve nedele zase vymeškám, čo ma dosť mrzí, lebo tým pádom sme ešte poriadne necvičili, ale na tábore čo to robiť budeme, tak aspoň že to.
je škoda, že to máš ďaleko a ešte budeš aj dosť skoro vstávať kvôli tomu, ja som "len" z klokočiny, idem si pre psa do voliéry a pešo ideme na cvičák, aby sa dobre vyvenčil, teda nejaké 2-3km. tak vstávam už o 6.50...
čo som videla, páči sa mi tam a majú pochopenie, že mám "iné" plemeno.
ako stano píše, že šport.kynológia sa robí len okrajovo, ja nemám v prvom rade záujem o to, ja mám záujem o ovládateľnosť psa :jop: to že tam sú nejaké ja neviem čo v pozadí - to je všade, ak narážaš na "nejaké pomery". ja o nich neviem a ani ma nezaujímajú... :nwm:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko