Tréningový denník

Tréningový denník

Poslaťod Sim » Ned 18.12.2011 16:53

Píšete si tréningový denník? čo konkréntne si tam zapisujete? :smile:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Tréningový denník

Poslaťod Lindchen » Ned 18.12.2011 19:41

Ja píšem, ale tak trošku nepravidelne, čiže vlastne stráca zmysel. Píšem si tam, ako postupujem v nejakom cviku a tiež pri fit lopte. Písala som stopy, lebo som si nepamätala, koľko krokov sme naposledy robili a ako starú :angel: . A tiež odkladačky som kedysi písala, alebo identifikáciu. Tiež som písala aj nabehané km. Nejako to zakapalo, keď som chcela zapísať, bolo neskoro, zabudla som, koľko to bolo :pac: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Tréningový denník

Poslaťod Nanda » Štv 05.01.2012 12:19

Ja si zapisujem tiež tie km koľko sme prešli alebo zabehli. Za akú rýchlosť napríklad prebehol niaku trasu. Ale už to tak často nezapisujem lebo niekedy zabudnem alebo sa mi nechce. :ach:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Tréningový denník

Poslaťod Poca » Štv 05.01.2012 19:29

Ja mám na mobile Sports Tracker to je taký program, ktorý mi meria trasu, priemernú a maximálnu rýchlosť, prevýšenie.. Po príchode domov to vždy uploadnem na ich stránku a tam si môžem porovnávať tréningy, vieme koľko km sme nabehali túto sezónu a tak. Viem si porovnať časy aj s minulou sezónou a vyhnúť sa tak chybám. Vybrať si taký tréning, ktorý je najlepší. Ale to sa dá len s odstupom času - napr. po sezóne. Tiež ak som chovala granulami a inú sezónu BARFom, tak si viem porovnať čo je pre kondíciu psa lepšie..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Tréningový denník

Poslaťod Lindchen » Štv 05.01.2012 19:32

Offtopic: Tieto výsledky by ma zaujímali, hádam sa s nimi podelíš.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Tréningový denník

Poslaťod Poca » Štv 05.01.2012 19:36

Dá sa to aj zdieľať na FB, ale ja to nejako nezdieľam, nechávam si to pre seba, len môžem povedať, že po mesiaci ničnerobenia sme na tom horšie - oveľa horšie ako na začiatku sezóny..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Tréningový denník

Poslaťod calwen » Štv 05.01.2012 19:37

Sportstracker pouzivam aj ja, super program :yes:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Tréningový denník

Poslaťod Lindchen » Štv 05.01.2012 19:44

Poca, ja som mala na mysli to porovnanie granule vs. BARF, do ostatného nepotrebujem vidieť :no: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Tréningový denník

Poslaťod Poca » Štv 05.01.2012 19:52

Jááááj, no to som porovnať chcela, ale už v lete ma zabíjalo chystanie rozmanitej potravy pre psy tak už na začiatku sezóny som bola zas na granulách :ach: ale možno niekto iný... Calwen?
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Tréningový denník

Poslaťod calwen » Štv 05.01.2012 19:55

Moji uz ani nevedia co su to granule :heh:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Tréningový denník

Poslaťod kikula22 » Štv 05.01.2012 23:22

Sim píše:Píšete si tréningový denník? čo konkréntne si tam zapisujete? :smile:

Ja si píšem. :smile: Ale skôr mám jeden velký zošit kde si zapisujem ciele alebo čo chcem teraz najbližšie učiť a snážim sa podla toho riadiť. To sa týka agility a iných vecí, mám v tom potom poriadok a viem v akej oblasti sa mám vzdelávať.
No a čo sa týka dogtrekkingov tak si zapisujem jedine do kalendára kolko som chcem tento mesiac kilometrov prejsť a kde, kedy, kolko a za kolko som prešla trasu. :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Tréningový denník

Poslaťod Nyssa » Pia 06.01.2012 10:04

ja som si zaviedla tréningový denník na staré kolená :lol: hlavne stopy. ale zapisujem si tam aj keď začínam psa niečo nové učiť z poslušnosti, ako mu to šlo :yes:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Výcvikový zošit

Poslaťod kives » Str 27.02.2013 10:46

K tomuto som nenašla tému a zaujíma ma to, lebo mám pocit, že sa točím na mieste. Ako ho vediete, čo si zapisujete, máte ho vôbec, posúva vás niekam?
Na výcvik idem s tým, že viem, čo dnes chcem robiť, len mám problém s výstupom (skleróza) :lol: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Výcvikový zošit

Poslaťod vavrena » Str 27.02.2013 10:55

Tréningový denník?
http://dogforum.sk/viewtopic.php?f=9&t=13975&p=789741&hilit=tr%C3%A9ningov%C3%BD+denn%C3%ADk#p789741

A k veci - ja mám, nejaké obdobie si doňho zapisujem každý deň, aký bol tréning, čo sme robili, čo plánujem zajtra... potom dlho zas nie a cvičíme podľa potreby, nechce sa mi to zapisovať. Ale hlavne tam mám zapísané, čo všetko moje psy vedia a aký povel na to používame, lebo sa mi párkrát stalo, že som zabudla, že sme čosi učili, alebo som začala "zrazu" používať iný povel. Zošit mi pomáha pamätať si veci. Tiež si tam zapisujem nápady, pekné citáty, odporúčania odborníkov, a nové cviky, ktoré chcem učiť, s popismi alebo kresbami... A pesničky, ktoré sa mi budú hodiť do ďalších choreografií. :smile:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Výcvikový zošit

Poslaťod kives » Str 27.02.2013 11:42

Aha, pardon a dík za odkaz. Poprosím preniesť do staršej témy.

Ja sa stále chystám začať si to písať, ale nejako sa mi do toho nechce. Najprv by to chcelo tréningový plán :smile: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Ďalší

Späť na Pokročilý výcvik