Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod aylin » Ned 18.12.2011 22:08

A čože vystrája malý???
Naposledy upravil aylin dňa Ned 29.01.2012 0:40, celkovo upravené 1
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Blanch » Pon 19.12.2011 0:19

Vankuse uz nemam asi 3 tak sme zaviedli ohradu medzi dvere,no a spravanie na voditku sa zhorsilo oproti tomu ked bol mladsi.Aj na vystavu by som ho zobrala len sa nevie spravat.Podla mna tam by sa chcel hrat s kazdym psom,len nie pekne sa prechadzat :-) A dakujem za tip skusime!
Blanch
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod aylin » Pon 19.12.2011 0:24

pubertiačik malý je teraz....to sa zmení....naša má už 9 mesiacov a je to v pohode....ale výstavy ak chcete robiť určite skúste lebo teraz sa na to ešte prihliada, keď je taký bláznivý ale potom už nie....a aj on si lepšie teraz zvykne ,že čo sa od neho vlastne chce.... :yes:
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Blanch » Pon 19.12.2011 0:29

Hej puberta pravda :aaa: pekne mu sisi
A kedy je najblizsie vystava a kde? A co vsetko potrebujem vybavit.Inac by bol vhodny frajer do buducna pre Tvoju krasavicu :-)
Blanch
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod aylin » Pon 19.12.2011 0:34

najbližšie bude v Nitre v marci....stiahneš si z netu prihlášku,odfotíš PP,zaplatíš poplatok a ideš....:-)
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Blanch » Pon 19.12.2011 0:37

Super dakujem :-) Inac teraz ma nejaku nechut zrat granule,piskoty chutia aj barz co ine ale netusim preco nechce granule :-/ Moze to byt aj zubami?
Blanch
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod aylin » Pon 19.12.2011 0:39

môže...ale vraj niektorým po čase značka granúl prestane chutiť a potom hľadajú iné čo zachutia...:-)
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Blanch » Pon 19.12.2011 0:42

Jaj no asi budeme musiet vyskusat inu len aku? My mame Acanu..
Blanch
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod aylin » Pon 19.12.2011 0:46

Alebo skús inú chuť...lebo zase značka ja to dobrá...my na ňu tiež teraz prechádzame...
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Blanch » Pon 19.12.2011 0:51

Ved to ze od mala zral iba Acanu! Inac teraz mi chrape pri uchu jak stary cblap :-)
Blanch
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod aylin » Pon 19.12.2011 0:53

To chrápanie je teda niekedy fakt hrôzostrašné... :heh: my ideme na Acanu Ranchlands.....vy akú jete?
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Blanch » Pon 19.12.2011 9:37

Acana puppy small breed
Blanch
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Luisa » Pon 19.12.2011 12:15

Ingo ma granule len vynimocne, inak je na Barfe a sme velmi spokojni a myslim, ze aj on :lol: Na kurz chodime, akurat teraz parkrat odpadla hodina,lebo bol chory trener, ale Inga trenujeme aj doma sami, hlavne zakladne povely, lebo bez toho to nejde, treba stale trenovat, staci 10 minut denne, aby nevysiel z cviku. Ale co sa tyka chodenia na voditku tak to nevie vobec, stale sa taha a skusali sme aj tipy od trenera, ale nejako nevidim pokroky :ua: A tiez ma teraz taku fazu, ze ked vidi psa, tak by sa len hral, tak to mi trener hovoril, ze vtedy ho netreba privolavat ked potrebujes, ale radsej po nho ist, aby si nezvykol ze nemusi chodit na privolanie. Radsej nech sa to nauci, ked sa trosku ukludni, casom pride na privolanie aj ked tam budu ine psy.
Luisa
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Blanch » Pon 19.12.2011 12:57

My sme na granulach od mala.Aj majitelka mu davala zrat granule,skusim ine a uvidim.
Co sa tyka vycviku,sadnut,lahnut,podat labku to vsetko vie.Len to chodenie na voditku a privolavanie nam robi problem.
Pri eurovei je tolko psov ze sam nevie za kym ma ist soplos jeden :-) Inac proti okusavaniu maju taku vodicku.Ja som o nej nevedela tiez teraz som ju kupila a zabera to - nabytok okusany,koberce tiez a vankuse su jeho slabost :-D

Ale urcite chceme ist na cvicisko nakolko ho chcem zobrat na vystavu!
Blanch
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod aylin » Pon 19.12.2011 19:38

čakáme vás na výstave.... :no:
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI