Pražský krysařík (nFCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod vietorina » Ned 20.11.2011 20:47

blueberry píše:Ako to je s týmito drobcami? Ešte stále nie sú uznaní vo FCI? :smile:


Este nie, ale v lete bola podana ziadost o uznanie. :jop:
vietorina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 323

Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod blueberry » Ned 20.11.2011 20:51

vietorina píše:
blueberry píše:Ako to je s týmito drobcami? Ešte stále nie sú uznaní vo FCI? :smile:


Este nie, ale v lete bola podana ziadost o uznanie. :jop:

To si teda kompetentní dávajú na čas :ach: A už sú nejak viac rozšírení do sveta, či stále len SR a ČR?
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod vietorina » Pon 21.11.2011 10:44

Nooo, ono to teraz chce cas, vo FCI vedenì si to vsetko musia poriadne prestudovat. Snad na buduce leto nam povedia, ze ho uznavaju. :smile:

Sù velmi rozsireni po svete. Chovaju sa aj v Japonsku. Sù velmi oblubenì v severnej Europe. Okrem Ceska a Slovenska mozu byt zapisovanì aj vo Svedsku, Nemecku, Norsku, Finsku, Rusku. A tam sa aj mozu, samozrejme, zucastnovat vystav.
vietorina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 323

Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod ariel » Pon 12.12.2011 17:16

kamoska veterinarka mi pisala, ze cakaju steniatka, ze sa mozem prist pozriet, bPP, pomoc! ja to nevydrzim, ked to uvidim, take malinkate..... :aaa:
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod moschino » Pon 12.12.2011 20:42

@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod vietorina » Str 14.12.2011 21:00



Tà "pani" mà okrem toho psa s PP aj fenu/y bez PP a chovà bezpapieràky. Klub ju potrestal, ona sa nastvala a robì napriek a robì sa svatou... :ach:
vietorina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 323


Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod ariel » Ned 18.12.2011 10:14

:lol: to by s nasim dali duet, ten spieva aj so sanitkou

vietorina, prajeme vsetko najlepsie k narodeninkam! :no:
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod MiuMiu » Ned 18.12.2011 16:22

Offtopic: http://www.prazskykrysarik-chov.cz/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

cim viac sa zaujimam o chov pp a bez pp psov, tym viac som len presvedcena, ze pp su mi uplne zbytocne. Mnoho chovatelov, ale aj majitelov ma presne taky isty nazor.
MiuMiu
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 153
Bydlisko: Košice

Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod vietorina » Pon 19.12.2011 15:10

Dakujem, ariel! :lol:


MiuMiu píše:Offtopic: http://www.prazskykrysarik-chov.cz/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

cim viac sa zaujimam o chov pp a bez pp psov, tym viac som len presvedcena, ze pp su mi uplne zbytocne. Mnoho chovatelov, ale aj majitelov ma presne taky isty nazor.


Ak màs chut rozpràvat sa o PP alebo bPP, je na to inà tèma.
Uz som vysvetlila, ze tej pani sa zdà, ze jej ukrivdili a tak robì napriek ako malà skolkàrka... a robì tìm zle len psom.
Kedf sa jej stala tà "velkà krivda", mala doma chov nepapioeràkov, pouzivala na bPP fenky PP psa. :money: Niekto to bonzol Klubu (a nielen ju) a Klub potrestal tak, ako to je v stanovach.
Naposledy upravil vietorina dňa Pon 19.12.2011 15:16, celkovo upravené 1
vietorina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 323


Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod Ladynka » Sob 31.03.2012 23:54

Vec psíkov s PP a bez PP je dosť zložitá... Ja mám fenočku bez PP, nevadí mi to, lebo mám psíka kamaráta nie výstavný kus a vlastne kúpila som ju preto, že inak by bola utopená... Hlavne treba myslieť na to, aby ľudia nepodporovali množiteľov psíkov bez PP!!! často sú to hajzli, ktorí chovajú psíkov len na šteniatka. Nemajú nijakú radosť zo života, žijú v úbohých podmienkach, nemajú nijaké vet.ošetrenie, jednoducho sú to rodiace stroje :plac: Kým ľudia nepochopia, že kúpou psíka bez PP podporujú týchto debilov v tom, čo robia, bude to tu stále... Preto ak chcete psíka kamaráta, nepotrebujete papiere, hladajte psíka v útulku, čudovali by ste sa, akí krásavci tam sú a často i čistí bez PP alebo i s PP, lebo ľudia sa zbavujú kadečoho...
Ladynka
Šteniatko
 
Príspevky: 73

Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod Ladynka » Sob 31.03.2012 23:58

Vietorina má pravdu, tí ktorí takto podvádzajú v chove psíkov, robia zlé meno všetkých CHS, ktoré sa snažia chovať psíkov tak ako to má byť. Psíkov ktorí splnajú šťandardy, či už zdravotné, povahové alebo výzorové...
Ladynka
Šteniatko
 
Príspevky: 73

Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod katkariinka » Ned 01.04.2012 6:37

Ladynka píše:Vec psíkov s PP a bez PP je dosť zložitá... Ja mám fenočku bez PP, nevadí mi to, lebo mám psíka kamaráta nie výstavný kus a vlastne kúpila som ju preto, že inak by bola utopená... Hlavne treba myslieť na to, aby ľudia nepodporovali množiteľov psíkov bez PP!!! často sú to hajzli, ktorí chovajú psíkov len na šteniatka. Nemajú nijakú radosť zo života, žijú v úbohých podmienkach, nemajú nijaké vet.ošetrenie, jednoducho sú to rodiace stroje :plac: Kým ľudia nepochopia, že kúpou psíka bez PP podporujú týchto debilov v tom, čo robia, bude to tu stále... Preto ak chcete psíka kamaráta, nepotrebujete papiere, hladajte psíka v útulku, čudovali by ste sa, akí krásavci tam sú a často i čistí bez PP alebo i s PP, lebo ľudia sa zbavujú kadečoho...

Offtopic: A co si ty tou kupou psa urobila? Ak ju uz chcel utopit, mal ju darovat.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Pražský krysařík (nFCI)

Poslaťod Ladynka » Pia 06.04.2012 21:22

no darovať ju veru nechcel... doslovne mi povedal, že bud ju kúpim alebo ju utopí, že on nie je dobročinná organizácia... čo by si urobila ty??? mne išlo o jej život a nikdy to ľutovať nebudem, síce som už mohla mať hádam aj 5 papierových, ked zrátam, čo ma stáli už všetky jej operácie a liečby, ale ľúbim ju a krásne mi to vracia, to je to naj na svete, to je nezaplatiteľné
Ladynka
Šteniatko
 
Príspevky: 73

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI