Skusky Obedience

Skusky Obedience

Poslaťod Rika » Uto 10.06.2008 20:35

V sobotu 17.5.2008 sa v Považskom Chlmci (Žilina) konali skúšky podľa IPO, v rámci ktorých prebehli aj skúšky obedience. Všetkých 6 dvojíc skúšky úspešne zložilo. V rámci obedience boli zložené tri OBZ a jedna skúška OB1. Gratulujeme !!! :winner: :aplause:


Photos :foto: :
http://www.dog-obedience.sk/fotogaleria/skusky%20obedience%20zilina/album/index.html
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod julieta » Sob 19.07.2008 20:07

Akurat som sa rozhodla ze so svojou suckou ak nebude nakryta alebo sa nebude prave vtedy harat pojdeme 4.10. na OB-Z do Brezna. Idete niekto? Chceme to skusit, aj ked este nemame niektore cviky uplne naucene.. Ale hadam stihame na jesen nacvicit... :aaa:
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod Rika » Sob 19.07.2008 20:20

Ja tiež plánujem ísť do BR, snáď už budem môcť a tiež stihneme docvičiť, doladiť, potrénovať. :no:
A tuším chcela ísť aj Poca. :smile:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod julieta » Sob 19.07.2008 20:32

hej,spominala mi ze bud do Brezna alebo do Lipt. Hradku....ty ides tiez na OB Z?
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod Rika » Sob 19.07.2008 21:22

Jj, najprv chcem skúsiť to, na OB1 si este netrufam :lol:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod julieta » Ned 20.07.2008 9:14

ja takisto nie.... aj ked tie cviky na seba nadvazuju. teraz nie je ani velmi cas na cvicenie tak aj OB-Z bude dobre....dufam, ze nam to vyjde v oktobri.... :aaa:
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod Rika » Ned 20.07.2008 12:10

To teda, v OB1 je lepsie aj to, ze je aport cez prekazku a nie len prekazka, ale dako to uz snad zvladneme. NA OB1 si este netrufam i ked mohli by sme uz teoreticky, no bojim sa :heh: .

No bola by som rada, keby vyslo, ze by sme sa aj stretli :smile:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod julieta » Ned 20.07.2008 12:32

jj. to aj ja...kto ma rad obedience je moj priatel :lol: :lol: no my mame prave problemy s identifikaciou a nosenim aportu... takze budeme musiet vynalozit straasne vela usilia aby sme vobec OB-Z zvladli... s druhym psom by som tiez chcela spravit OB-Z ale on absolutne nechce cinku do huby. a neviem ako ho mam prinutit. nejavi ziadny zaujem.. ale nechcem sa kvoli tomu vzdat pripravy a skusky OB.
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod Rika » Ned 20.07.2008 12:53

Nj, ja tiez nwm co s mojou, lebo zacala robit to, ze ide od kraja, kazdy kolik vezme do papule, pusti... iba ten spravny nepusti a donesie.
To je problem, ze vsetky pochyta. A tiez vzdy spravi dierky ked zakusne :ach:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod julieta » Ned 20.07.2008 12:59

aj toto poznam.. dokonca mi minule fena spravila to, ze hned bez cuchania rad radom zobrala do papule ident. predmet a s plnou hubou kolikov prisla za mnou..... a pes ten zase s radostou tie predmety nadrobi :ua:
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod Rika » Ned 20.07.2008 13:16

S tymto mame asi najvacsi problem tusim. Nwm, musim povedat veducemu na cvicaku nech nas opat preskusa nabuduce.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod julieta » Ned 20.07.2008 13:23

kde chodis na cvicak? a kolko ludi sa tam venuje obedience? my si cvicime len s Pocou a este par ludmi.
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod Rika » Ned 20.07.2008 15:25

Ja som z Lipt. Hrádku, cize tu aj trénujem a okrem mna, no zacali s tým tri baby, lenze 2 sa vykaslali a ta tretia, tiez neviem ako - fena toho este moc nevie.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod julieta » Ned 20.07.2008 19:12

skoda ze si tak daleko.. mohli sme vsetky tri trenovat spolu.. takto to mas aj tazsie s odlozenim v skupine.
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Skúšky Obedience

Poslaťod Rika » Ned 20.07.2008 19:19

No mam ale co uz, ved kvoli tomu som zacala chodit na cvicak, aby som ako tak precvicila odlozenie v kupine... pretoze inak sme mali vse zvladnute a toto sice tiez nebol problem ale porebujem precvicovat.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Ďalší

Späť na Obedience