Výstavy v ČR

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Výstavy v ČR

Poslaťod katkariinka » Pon 21.11.2011 11:14

Su tu temy na vystavy vo vsetkych okolitych krajinach okrem CR. :lol:

Ake mate skusenosti s platbami za ceske vystavy?
Konkretne sa chcem zucastnit narodnej vystavy v Brne, ale neviem sa dopatrat k info, ako platit zo zahranicia.
http://www.vystavabrno.info/
Pisala som uz mail s touto otazkou, ale neviem, ci mi stihnu dnes odpovedat, chcela by som stihnut prvu uzavierku.
V propoziciach je iba:
Konto: 240 013 0516/2010 FIO BANKA
Na zaplacení výstavního poplatku používejte pouze složenky typu A, platba na účet.

Co mi moc nepomoze zo Slovenska.
Dakujem
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Nia » Pon 21.11.2011 13:09

Ja vždy keď idem do ČR platím výstavu na mieste....V propozíciach nie je uvedený SWIFT kód, takže nič nebudem posielať dopredu...
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod starr » Pon 21.11.2011 13:17

Offtopic: Inak SWIFT kód má každá banka na svojej webovej stránke, čiže ak je tam názov banky, tak sa organizátor výstavy možno spolieha na to, že si ľudia zistia SWIFT sami cez web. Ale mali by to tam samozrejme radšej písať oni, keď očakávajú platby zo zahraničia vopred.
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod katkariinka » Pon 21.11.2011 16:45

lenze na medzinarodnu platbu nestaci SWIFT, je potrebny aj IBAN - teda medzinarodna forma cisla uctu.
to by sa tiez dalo zistit, ale druha vec je, ze priamo pisu, ze akceptuju len postove poukazky, dokonca je niekde zmienka, ze platobny prikaz nie je doklad o uhrade...

Na mail este neodpisali.

Nia, ked platis na mieste, tak platis sumu ako za prvu alebo druhu uzavierku?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod miso1926 » Pon 21.11.2011 19:45

katkariinka aj ja s tým mám problém :ua: Určite prijímajú aj poplatky prevodom na účet. Dnes som im aj ja písal, ale myslím si, že len z taktického hľadiska nám pošlú odpoveď najskôr tak pozajtra aby sme prvú uzávierku nestihli :hmm: Inak keď by si chcela platiť na mieste tak sa platí tak ako za druhú uzávierku, hoci by si stihla poslať prihlášku na prvú :ua: Inak na internete je aj nejaký kalkulátor IBANov ale bojím sa to použiť, hoci mi vypočítal aj môj IBAN správne, tak teraz neviem :ua:
Obrázok
miso1926
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod katkariinka » Pon 21.11.2011 20:05

viem, ze existuju kalkulatory, a asi aj spravne, ale tak vzdy je lepsie citat to cislo uctu niekde nazivo.
Skusim tam zajtra zavolat. a prihlasit sa da aj elektronicky, cize by som to mohla vsetko stihnut este :joint:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod miso1926 » Pon 21.11.2011 20:10

tak potom daj vedieť ako si pochodila :lol: Bolo by fajn keby ti dajú ten IBAN :smile: a ak nie tak ja to pošlem cez ten vykalkulovaný a uvidíme :lol:
Obrázok
miso1926
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Nia » Uto 22.11.2011 10:38

Presne ako bolo povedané, platí sa za druhú uzávierku. Inak ja tiež hlásim Brno :smile: Neviem, ja som vždy platila na mieste a nebol s tým žiaden problém
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod katkariinka » Uto 22.11.2011 11:28

Ja zas chapem, ze "stari harcovnici" :lol: su uz v pohode, ale co mi chudaci zaciatocnici, co sa snazia vycitat vsetko potrebne z propozicii :pac:
Vobec nic dnes nestiham....
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod MisheliQ » Uto 22.11.2011 11:36

Nia píše:Presne ako bolo povedané, platí sa za druhú uzávierku. Inak ja tiež hlásim Brno :smile: Neviem, ja som vždy platila na mieste a nebol s tým žiaden problém

Takže mi stačí poslať online prihlášku a zaplatiť 750,- czk (s katalogom) priamo na mieste? Dobre tomu rozumiem?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod katkariinka » Uto 22.11.2011 13:19

Takze som tam volala.
Mozem zaplatit prevodom, poslu mi IBAN a SWIFT, ak ma niekto zaujem, mozem preposlat.
Ale, v pripade, ze budem platit v CZK, tak napr. v mojej banke je za to poplatok 10€. (minimalne, tie zahranicne platby su take zradne...)
Ak by som to platila v EUR, tak to moze ist ako regulovany prevod (SEPA platba), ale vtedy chcu namiesto 300CZK 20€.
A tretia moznost je zaplatit na mieste, vtedy je suma ako za 2. uzavierku, bez navysenia.
Takze ja zaplatim na mieste, vyjde ma to najlacnejsie.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod miso1926 » Uto 22.11.2011 15:08

Noo tak už aj mne poslali IBAN :lol: a s tou platbou, ja som vždy platil tak, že som posielal v € ale o pár centov viac aby im náhodou neprišlo menej ako bol poplatok, takže teraz idem posielať rovnako, nikdy s tým žiadny problém nebol takže idem platiť za prvú uzávierku 26 € a vec vybavená :lol:
Obrázok
miso1926
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod katkariinka » Uto 22.11.2011 15:10

miso, tak ja som tiez nad takym riesenim uvazovala, ale napokon ma zachranila moja draha sestra s uctom v CR, tak mi to zaplati ona :jop:
Musime veeeela trenovat :aaa:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Nia » Str 23.11.2011 13:04

MisheliQ píše:
Nia píše:Presne ako bolo povedané, platí sa za druhú uzávierku. Inak ja tiež hlásim Brno :smile: Neviem, ja som vždy platila na mieste a nebol s tým žiaden problém

Takže mi stačí poslať online prihlášku a zaplatiť 750,- czk (s katalogom) priamo na mieste? Dobre tomu rozumiem?

Ano presne....zaplatíš na mieste za druhú uzávierku :smile:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Siss@ » Štv 24.11.2011 13:08

:ahoj:
su niekde na webe rozhodcovia na medzinarodku v Brne vo februari??? :nwm:
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Ďalší

Späť na Výstavy