Z - Trenčín

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod meraja » Uto 17.08.2010 15:45

ja som to chcela asi skôr pre zábavu,netuším ako by ho to bavilo a predsalen neapolák je také menejohrabané plemeno a neviem či by bol na to vhodný.vieš,zaplatím si členské a potom ho to nebude baviť čo s tým?
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod Bosorka » Uto 17.08.2010 16:03

Clenske sa plati iba za vycvik poslusnosti (obrana v tom nie je- ta sa neplati, lebo sa pre verejnost nerobi) a co sa tyka poslusnosti, tak to je len o tom ci mas zaujem alebo nemas. A cim menej to psovi ide tym je pre neho cvicak potrebnejsi. Tam nepotrebujes skusobny trening. No, ale aj tak to funguje tak, ze 1x prides so psom sa pozriet a necvicis. Proste len si tam medzi psami. Pes si zvyka na cudzych psov, ktorych je tam neurekom hlavne v lete a ty sa pozeras ako taky vycvik prebieha. Na konci toho cvicaku sa rozhodnes ci nieco take chces robit a prihlasis sa alebo nie :smile: .

Ale toto je uz k tebe cvicaky a nie stretavky asi by sa to malo premiestnit do temy cvicak v DCA alebo tak.
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Trenčín

Poslaťod sivinka » Štv 24.02.2011 14:49

Zaoberám sa nad myšlienkou spoločného venčenia v Trenčíne. Mohlo by to byt spojene aj s nejakou turou a v lete uvažujeme, že by to mohlo byť spojene aj s opekačkou. Popripade nejake stretnutia na nejakom mieste, kde sa môžu psi neviazane pohybovať a socializovat aj oni aj my:-)
Chantie
sivinka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 37
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín

Poslaťod stella karpatica » Pia 25.02.2011 8:29

Ak by sa také niečo konalo, veľmi rád by som sa zúčastnil so svojím boreder terriérom, má 7 mesiacov a okrem svojej matky a staršieho brata moc iných nemusí, a kedže sa chystáme na výstavy, bolo by dobré trošku sa skamarátiť a socializovať medzi cudzími.
stella karpatica
Nováčik
 
Príspevky: 49
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Trenčín

Poslaťod sivinka » Pia 25.02.2011 13:34

O.K. dáme vediet, kedy sa nazbierame.
Inak vsetko je na facebooku v skupine -pes, najlepsi priatel cloveka.
Zdravim
sivinka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 37
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín

Poslaťod stella karpatica » Pia 25.02.2011 16:27

Napište to radšej sem alebo na mail, na face nechodím :nie:
stella karpatica
Nováčik
 
Príspevky: 49
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Trenčín

Poslaťod nordic » Štv 28.04.2011 14:52

Ahojte. Bude sa nieco organizovat ? Ja by som bol rad keby to bolo na Vencalke. Za kubrou. Tam su obrovske luky a tak podobne. Da sa tam opekat a tak. Co vy nato ?
nordic
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

Re: Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Štv 28.04.2011 19:03

Mne sa nápad páči a Nelly by sa tam tiež veľmi páčilo, zasa by zabudla na všetky stresy a ponaháňala tam zverinu. :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Z - Trenčín

Poslaťod miusiatko » Uto 22.11.2011 14:52

Niekto na spolocny venc cez vikend priamo v TN?
Najlepsie vacsieho vzrastu :lol:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Z - Trenčín

Poslaťod miusiatko » Pia 20.07.2012 9:48

Opat hladam niekoho :smile: viac menej kedykolvek najblizsie 2 tyzdne, kamkolvek v TN a okoli :smile:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Spoločné venčenie Trenčín

Poslaťod lindal » Sob 16.02.2013 16:19

Zdravím všetkých milovníkov psíkov :ahoj:

Už dlhšiu dobu sa snažíme o organizáciu spoločných prechádzok so psíkmi.
Chceli by sme nadobudnúť nové kamarátstva a známosti pre našich psíkov a zároveň ich aj socializovať čím ďalej tým viac na iných psíkov. :hafan2:
Naši psíci sú nekonfliktní (obaja psíci, špringeršpaniel a novofundland) :jop:

Spoločné venčenie po dohode. No chceli by sme si zabrať Soboty (pokiaľ by sa dalo, možno aj pravidelne) :yes:
Miesto venčenia Záblatie, Zlatovce, Drietoma, Zamarovce (pri Váhu), Stavidlá a okolie :)

Budeme veľmi radi, ak budete mať záujem a pridáte sa :jupi:

www.svetokolomna.websnadno.cz :dance:
lindal
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: Z - Trenčín

Poslaťod Nanda » Pon 01.04.2013 11:51

keby sa konalo stretko v TN pridali by sme sa :yes: Len moc Trenčín nepoznám :ua:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Z - Trenčín

Poslaťod misulka22 » Str 24.04.2013 14:33

Nie je tu niekto aj z Novej Dubnice? Môj Kevin sa sám vonku nudí, prechádzať sa nechce ani keby čo bolo a doma potom demoluje čo sa dá, takže by som uvítala dáku psiu spoločnosť ktorá sa s ním trošku pohrá :) Mám 2mesačného bulíka
misulka22
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Z - Trenčín

Poslaťod kiLLt » Uto 30.04.2013 19:39

Ahoj je tu niekto z Nemšovej kto by chcel socializovat alebo jednoducho venčit? Mam 12 mesačného CC k štendám, fenkám a nekonfliktným hafanom je super ak by niekto chcel nieje problem ozvite sa :no:
kiLLt
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59
Bydlisko: Nemšová

Re: Z - Trenčín

Poslaťod miusiatko » Uto 30.04.2013 22:09

Ja idem v piatok do TN - budem vencit 5 psov rozneho veku, pohlavia a aktivity (vsetci nekonfliktni, ak sa im nekradnu hracky :lol: )
Niekto sa chce pridat?
Nemam ich ako vsetkych odviezt, takze len niekde kde sa viem dostat pesi (vzadu na ostrov napriklad), idealne pondelok alebo vikend skoro rano, nech sa vyhneme davom cyklistov a rodiniek
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky