Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod simm » Pia 17.08.2007 9:37

Prešovský Kraj :

Bardejov * KK Bardejov Ján Sudimák, Pod šibeňou horou 45, 085 01 Bardejov
Humenné * KK pátracia a vyhladávacia služba SR František Džubák Ing., Sninská 17, 066 01 Humenné
Humenné * KK pod Skalkou Ján Hrbáč, Na Podskalku, 066 01 Humenné
Jarovnice * Kynologický športový klub Jarovnice Jozef Novotný, Jarovnice 205, 082 63
Kežmarok * ZO Kynológia Kežmarok Nahálka Jozef, Poľná 75, 060 01 Kežmarok, 0905 849 001
Levoča * KK Levoča František Košický, Pod strelnicou, 054 01 Levoča
Levoča * Agility klub BART Soňa Kovaliková, Čsl.armády 26, 053 02 Spišský Hrhov
Lipany * KK mesta Lipany Vladimír Pristaš, Tehelná 6, 082 71 Lipany
Matiašovce * KK Matiašovce Dušan Gurovič, Matiašovce 120, 059 05
Poprad * Základná organizácia, Kynológia Poprad Ján Gecelovský MVDr, Areál ZO Kynológia Poprad pri Teplickej 058 01
Poprad * Miestny klub Agility TATRY Jana Kolárovová MVDr., Vagonárska 2362/1, 058 01 Poprad
Prešov * KK Prešov II Bikoš Špes Peter, Clementisova 10, 080 07 Prešov, 0907 457683
Prešov * KK Solivar Prešov Adrián Kubinec, Kutuzovova 21, 080 05 Prešov
Prešov * MKK Šariš Slavomír Staviarsky Ing.,Čajkovského 28 080 05 Prešov
Prešov * KK Prešov 1 Fabian Anton, Pod Táborom 11, Prešov, 0903 852415
Sabinov * KK mesta Sabinov Jozef Ondrejkovič, 17.novembra 25, 083 01 Sabinov
Sabinov * KK Dog šport Centrum Peter Petruš, Prešovská 18, 083 01 Sabinov
Spišská Belá * ZO Kynológia Spišská Belá Ján Pavličko, Partizánska 22, 059 01 Spišská Belá
Spišské Podhradie * KK Spišské Podhradie František Gurčík, 053 04 Studenec 86, 0905 792170
Stará Ľubovňa * časť Podsadok KK Ľubovňan Ján Plučinský, Mýtna ul. Stará Ľubovňa, časť Podsadok 064 01
Stropkov * Mestský KK Ondava Marián Bučko, Letná 258/23, 091 01 Stropkov
Svidník * KK Absolut Svidník Biroš Slavomír, Kukorelliho 619/9, 089 01 Svidník
Svidník * KK Čierna Hora Milan Osifčin, SNP 595/50, 089 01 Svidník
Sedlice * MKK Sedlice Vladimír Timko, Sedlice 206, 082 43
Šarišské Michaľany * Obecný kynologický klub Ľubomír Timko, Michalská 28, 082 22 Šarišské MIchaľany
Vranov nad Topľou * KK Vranov nad Topľou Ľubomír Huňák, Nám.Slobody 1000, 093 01 Vranov nad Topľou
[img:bbee06979b]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:bbee06979b]
simm
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Leopoldov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod MisheliQ » Str 29.08.2007 12:49

simm píše:Prešovský Kraj :
Poprad * Základná organizácia, Kynológia Poprad Ján Gecelovský MVDr, Areál ZO Kynológia Poprad pri Teplickej 058 01
Poprad * Miestny klub Agility TATRY Jana Kolárovová MVDr., Vagonárska 2362/1, 058 01 Poprad


A tie výcvikové strediská sú vlastne aj agility kluby, že? Pretožemy v Poprade máme len 2 kluby, CANISLOG a agility TATRY..kamoška chodí do toho druhého, no spomínala mi, že už neprijímajú žiadnych, lebo ich je tam veľa..a už duplom nie takých, čo majú 3-ročného psa a agility necvičil (profesionálhne) :hmm: neviem 4i je to pravda, ale tak ak ano, tak potom sa chcem prihlásiť na agility Anička (AKAnička)...ale neviem, mala by som sa tým klubom v PP radšej ozvať, než budemk robiť nejaké urýchlené závery, že? Neviete na nich niekto e-mail?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Titania » Uto 25.09.2007 11:40

Ahoj. CANISLOG je zameraný na všetko, poslušnosť, agility, hry so psíkom a celková výchova, MKA TATRY je agility klub, kde sa prevažne venuje tomuto športu, popritom sa dá naučiť aj poslušnosti, myslím, že s tým už máš dosť skúseností ( podla toho čo som čítala) , no rada by si sa so psikom niekde zaradila. Kamoška ti asi nehovorila pravdu, nakolko MKA TATRY stále príma ľudí. Nezáleží na veku ani tvojom, ani psíka a taktiež nezáleží či už agility cvičil alebo nie.
Ano, máš pravdu, najskor by si sa mala ísť pozrieť na tréning týchto dvoch klubov a až potom písať o tom čo " jedna babka povedala" a vyskúšať si to. Mail je na CANISLOG canislog@canislog.com , telefon : 0905 544 645 , stránka http://www.canislog.com/index_sk.php , na MKA TATRY poprad.tatry@zmail.sk tel: 0949 328 254 .
Je rozdiel aj v tom, či chceš s Cezarikom robiť agility len pre radosť - CANISLOG , alebo by ťa bavilo aj chodiť po pretekoch - MKA TATRY. Najlepšie by bolo keby si sa prišla na treningy osobne pozrieť a porozprávať. CANISLOG má trening v nedeľu poobede za juhom III. ( radšej si prezvoň telefonicky, poprípade sa informuj v predajni za Výkrikom) MKA TATRY v sobotu ráno asi od 8-10 vedla BAUMAXu. ( tiež doporučujem skontaktovať sa telefonicky- momentálne sa občas presúvajú treningy do Matejoviec) Poprípade sa môžeš prísť pozrieť ako také preteky vyzerajú, MKA organizuje 27-28.10. preteky agility v Poprade - Matejovciach. Vstup je na pretekoch voľný.
Takže ti prajem, aby si si vybrala to čo ťa s Cezarom bude baviť a bude vám obom prinášať radosť. :ahoj:
Titania
BANNED
 
Príspevky: 15

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Titania » Uto 25.09.2007 12:07

A ešte mi dovoľ jednu poznámočku k tvojej kamarátke, ked ti povedala takú blbosť asi nie je kamoška ako kamoška. Je možné, že má strach, že budeš lepšia ako ona? ináč nechápem jej reakciu, že MKA má plno a nepríma 3ročných psíkov ktorý agility nerobili profesionálne... Never každému čo ti natára a radšej daj na vlastnú skúsenosť. Veľa úspechov :aplause:
Titania
BANNED
 
Príspevky: 15

Poslaťod MisheliQ » Uto 25.09.2007 15:37

jeeejo, ďakujem veľmi pekne za takú hodnotnú odpoveď, informatívnu, konečne mám v tom jasnejšie :no: a tak skúsim sa teda s týmito dvoma klubmi skontaktovať a dohodnúť na osobnom stretnutí alebo sa prídem aspoň pozrieť najprv a potom sa rozhodnem...v MKA Tatry som bola už pred takými tromi rokmi aj s Cézarkom keď bol ešte šteňa ale prestala som, lebo rodičia ma tam nechceli brávať autom a ja som sa bála chodiť sama autobusmi (mala som zlé skúsenosti s autobusmi od malička, ako napr. že sme s mamkou nastúpili aj so sestrou do zlého autobusu keď sme mali ísť do školy a ja som revala, že sme sa stratili a tak, takže neistota v buse bola a mala som 12 vtedy, čiže som si o nič viac neverila, čo sa týkalo tých busov, ale teraz už pohoda chvalabohu) a celkom sa mi to tam aj páčilo, ale to bolo dávno..a Cézarkom by som chcela cvičiť najprv len tak pre zábavu, ale ak by mu to šlo, myslím, že by som bola rada, kebyže aj profesionálne, síce nepatri medzi najrýchleších (veľa feniek ho už pekne poprenaháňalo a keď im to chcel vrátiť tak za nimi nestihal :D ale tak to môže byť iné na takom parkúre ako vonku) skúšala som s ním už aj slalom pomedzi nohy, preliezačku, tunel, podlez, hop alebo teraz prechádzam na skoč, lebo hop sme zmenili, má inú funkciu a aj na rôznych výstavach pre nepapierákov sme si odskúšali agility dráhu, keďže ju tam mali a nebol problém ani pri A-čku, hojdačke a iných a thak ak by to jeho bavilo, čo verím, že hej..a bol by v tom dobrý, tak by som sa určite s nim chcela zapájať aj do súťaži, ak by na to mal...bol by to príjemný šport pre neho a príjemný pocit pre mňa a možno by som tak chytila aj kondičku :smile: ale to už o inom
a ja si tiež myslím, že mi to mohla povedať len preto, lebo by sa mi mohlo viac dariť ako jej, ale tak čo už, ona je už raz taká...treba to brať z rezervou, aj takí ľudia sa občas nájdu, ktorí sebe chcú dopriať lepšieho viac, než ostatným..iným :ha: a strašne ďakujem za Vašu odpoveď
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Titania » Str 26.09.2007 9:41

Nie je zač :no: V agility nie je rýchlosť doležitá... teda záleží aj na nej, ale sú napr. borderky čo sú rýchle ako strely a práve pre tú rýchlosť sa disknú. Dôležitá je súhra psovoda a psa.
MKA - čo sa týka dochádzania, neviem presne odkial si, ale často pri Baumaxe majú bicykle a chodia tam aj s okolitých miest autobusom, poprípade, ked je pekné počasie naspäť pešo :smile: Majú tam deti a mládež, čo to robia pre zábavu a aj takých čo reprezentujú ... naposledy boli na MS detí a mládeže v BA a doniesli si aj pekné poháre. Pri pretekoch je aj kategoria začiatočníkov, kde si to možeš vyskúšať naostro ak chceš.
Canislog je veľmi vhodný pre PP Juh I. II. III. majú to veľmi blízko a v peknom prostredí. U detí je oblúbený HavinoBAR s občerstvením :lol: Popri agility sa učia aj starostlivosti o psíka, o zuboch, kostiach, chorobách atd...
Titania
BANNED
 
Príspevky: 15

Poslaťod MisheliQ » Str 26.09.2007 16:04

Titania píše:Nie je zač :no: V agility nie je rýchlosť doležitá... teda záleží aj na nej, ale sú napr. borderky čo sú rýchle ako strely a práve pre tú rýchlosť sa disknú. Dôležitá je súhra psovoda a psa.
MKA - čo sa týka dochádzania, neviem presne odkial si, ale často pri Baumaxe majú bicykle a chodia tam aj s okolitých miest autobusom, poprípade, ked je pekné počasie naspäť pešo :smile: Majú tam deti a mládež, čo to robia pre zábavu a aj takých čo reprezentujú ... naposledy boli na MS detí a mládeže v BA a doniesli si aj pekné poháre. Pri pretekoch je aj kategoria začiatočníkov, kde si to možeš vyskúšať naostro ak chceš.
Canislog je veľmi vhodný pre PP Juh I. II. III. majú to veľmi blízko a v peknom prostredí. U detí je oblúbený HavinoBAR s občerstvením :lol: Popri agility sa učia aj starostlivosti o psíka, o zuboch, kostiach, chorobách atd...

No tak ja osobne som zo Starého Juhu (neviem, asi to je Juh II. :lol: ) a v pohode by som mohla prísť busom (tesco busom s tým, že by som v tescu niečo kúpila) alebo aj pešo, po cyklistickom..a viem kde sa tie tréningy nachádzajú, ak sa nič nezmenilo, bola som tam pred temer 3 a pol rokmi aj s Caesarkom ako šteniatkom..
a ten HavinoBAR to je ako pre ľudí občerstvenie asi, že? :smile:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Titania » Pia 28.09.2007 8:21

Ahoj, ano HavinoBar je pre ludí :lol:
Titania
BANNED
 
Príspevky: 15

Poslaťod archelsa » Uto 02.10.2007 15:18

Sabinov * KK mesta Sabinov :jupi:
Obrázok
archelsa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Sabinov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod archelsa » Ned 20.01.2008 15:31

hej a úžte opraviť KK sabinov, pretože predseda už nieje Ondrejkovič al Mihalík :smile:
Obrázok
archelsa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Sabinov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod MisheliQ » Štv 06.03.2008 12:21

takže my zjatra o 16tej hodine ideme prvýkrát do agility klubu Canislog, uvidíme, či tie ohováračky kolo tohto klubu sú pravdivé...i keď nejako si nemyslím, že sú..veď uvidíme...prvú návštevu máme zadarmo
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Titania » Pia 07.03.2008 11:20

Ahoj len sa chcem spýtať či si to v MKA Tatry vzdala??? V jeseni som videla pobehovať pri Baumaxe aj westíka, ale len raz, nechodím tadiaľ často...rada sa na cvičiacich psíkov pozerám...
Titania
BANNED
 
Príspevky: 15

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Titania » Pia 07.03.2008 11:36

....zas mi to skočilo a nedopísala som...ešte som ti chcela dopísať, aby si sa nebála, radšej maj vlastné skúsenosti ako počúvať klebety ! Tak držím palce :jop:
Titania
BANNED
 
Príspevky: 15

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod MisheliQ » Pia 07.03.2008 11:36

No vzdala som to z toho dôvodu, že to máme ďaleko a po cvičení je aj pes dosť vyčerpaný a cvičák Canislog máme predsa len bližšie a potom to, prečo som tam už nechodila, tam bolo viacero dôvodov, napr. sťahovanie, chorý pes, škola, výber nového, resp. ďalšieho psa a veľa veľa ďalšieho...kamoške som vravela, aby povedala, že momentálne nemôžem chodiť, nie však preto, že by som nechcela, je to tam super, vrelo odporúčam MKA Tatry :smile: ale pre zatiaľ ten jeden mesiac chcem chodiť do Canislogu, nakoľko toho času je konečne viac a mám to bližšie..potom by sme ale v apríli mali konečne bývať v rodinnom dome, ale to potom neprídem len s Caesarkom, ale aj s malou psou slečnou a konečne bude po tom chaotickom sťahovaní a po všetkom časovo náročnom, snaď :lol:
a je pravda, že sme tam boli len raz...no keď sme chceli ísť, kamraátka mi povedala, že majú nejakú súťaž v matejovciach a aj tam sme chceli ísť, ale odhováračky boli v plnom prúde.. :ach: a proste vždy to tak vychádzalo, že bola práve nejaká súťaž alebo cvičák nebol..aspoň také info som mala.. :nwm:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Titania » Pia 07.03.2008 12:57

No neviem, ale minule som ich videla cvičiť aj pri -15 a v daždi tiež... asi majú tuhý koreň :lol: alebo ich ten beh tak zohrieva?
Titania
BANNED
 
Príspevky: 15

Ďalší

Späť na Východné Slovensko